Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Verslo administravimo magistras (MBA) programa leidžia absolventams sėkmingai konkuruoti sparčiai kintančioje verslo pasaulyje. Studentai gali rinktis iš pagreitinto vienerius metus Bendra MBA ir koncentracijų agroverslo ir verslininkystės. SC State University MBA programa yra akredituota AACSB International - asociacijos Advance Collegiate Schools of Business. AACSB yra Premier akreditavimo įstaiga verslo programas, tik 5% verslo programas visame pasaulyje uždirbti šį skirtumą. AACSB akredituota mokyklos turi praeiti labai griežtą kokybės standartus, ir yra pripažintas visame pasaulyje geriausių darbdavių.

MBA programa suteikia patogų vakaro, savaitgalį ir "Hybrid" klasių (iš klasėje ir internetu instrukcija derinys), siekiant patenkinti pastaraisiais kolegijų absolventų poreikius, taip pat patyręs specialistų ieško karjeros bei asmeninio augimo. Neįvykdyti fakulteto naudoja teorijas, atvejų tyrimus ir technologijas praktinių realaus pasaulio aplinkoje, siekiant pagerinti mokymosi procesą. Studentai nuodugniai preparato pažangių verslo įgūdžių, apskaitos, ekonomikos, finansų, tarptautinio verslo, vadybos ir rinkodaros srityse.

Absolventai su MBA laipsnį yra pasirengę pradėti arba iš anksto sėkmingą karjerą įvairių pramonės šakų, įskaitant agroverslo sektoriuje, finansinių institucijų, nekilnojamojo turto įmonių, draudimo ir investicinių bendrovių, vartojimo prekių įmonių, taip pat ir federalinės valstybės vyriausybę. Be to, siekiant plėtoti rafinuotų valdymo įgūdžių įmonių Amerikoje, absolventų, taip pat apmokyti tapti sėkmingo verslo savininkų.

Priėmimo kriterijai

Priėmimo į MBA programa yra atvira būsimiems studentams, turintiems bakalauro laipsnį bet drausmė iš regioniniu akredituotos kolegijos arba universiteto. Studentai trūksta bakalauro kursinių verslo gali būti reikalaujama imtis iki 12 valandų pamatų kursus apskaitos, ekonomikos, finansų ir valdymo ar rinkodarai, be to, už MBA programas. Kai kuriais atvejais, didelė profesinė darbo patirtis bus laikoma vietoj verslo bakalauro kursinių.

Programa mokoma:
Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019