MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Executive MBA (EMBA) yra sukurta tik patyrusiems specialistams, norintiems pagreitinti programą išlaikant dabartines vadovavimo pareigas. EMBA programa naudoja koorto modelį, kuris palengvina idėjų mainus ir skatina išplėstą profesionalų tinklą.

Naudojant mišrios programos pristatymo metodą, studentai privalo lankyti tik dvi savaitgalio rezidencijas per semestrą - kursinių darbų balansas baigtas internete. Studentai, lankę Virdžinija Byčo Virdžinijaus rezidenciją, "Founders Inn & Spa" mėgaujasi aukščiausios klasės apgyvendinimo paslaugomis. Nakvynė ir maistas yra su rezidencija kiekvieną semestrą.

Konkurencinis priėmimas sukuria unikalią mokymosi aplinką, kurioje studijuojate labai motyvuotą ir įvairią studentų grupę, atstovaujančią įvairioms sritims ir profesijoms. EMBA programa riboja registraciją ne daugiau kaip 20 studentų per metus. Priėmimas į programą vyks tik kartą per metus gegužės mėnesį.

Kitos programos savybės

 • Tyrimas su patyrusiais specialistais
 • Reikalinga ne mažiau kaip 10 metų profesinė ar vykdomoji patirtis
 • Susipažinkite su pramonės ir dalykų ekspertais
 • Sužinokite iš fakulteto mokslininkų ir pirmaujančių specialistų
 • Išnagrinėkite Biblijos principus ir pritaikykite realiame pasaulyje
 • Projektai gali būti pritaikyti darbo iniciatyvoms papildyti
 • Pabrėžiama inovacija ir visuotinė aktualija
 • "Capstone" kursas leidžia labai personalizuoti
  "Viskas įskaičiuota" rezidencija
 • Registracija prasideda vasaros laikotarpiu, kai gegužės mėn. Reziduoja
Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2017

Apie mokyklą

Verslumo mokyklos "Global Vadovavimas ir (GLE) suteikia unikalią platformą rengiant šiandienos lyderiai - pabrėžiant inovacijoms, kokybiškai veiklai ir principų poveikį Biblijos šiandieniniame pasauly ... Skaityti daugiau

Verslumo mokyklos "Global Vadovavimas ir (GLE) suteikia unikalią platformą rengiant šiandienos lyderiai - pabrėžiant inovacijoms, kokybiškai veiklai ir principų poveikį Biblijos šiandieniniame pasaulyje. Dėstomi atskirti fakultetas mokslininkų ir ekspertų specialistų, mūsų magistrantūra, verslo ir vadovavimo skatinti platų mokymosi šių teorijų ir dinamika, kad vairuoti efektyvius verslo, valdymo ir organizacinė vadovavimo. Vienas iš aštuonių mokyklų per Regent universiteto absolventai mokyklos darbo daugeliui iš Fortune 500 tautos bendrovių, taip pat ne pelno čia ir visame pasaulyje. Mūsų studentai yra skatinami dalyvauti tarptautinėse konferencijose, kurios teikia pristatymas galimybes, taip pat ryšius su geriausiais ekspertais. Misija ir vertybės Universiteto misija Regent yra suteikti puikią absolventas ir aukštąjį mokslą nuo pasaulio, biblinės perspektyvos pagrindinis profesijų išmokyti krikščionių lyderiai pakeisti pasaulį ir būti prižiūrimi centro krikščionių minties ir veiksmo. Universiteto viziją Regent, per mūsų absolventai ir kitų moksline veikla, yra suteikti krikščionių lyderio transformuojant visuomenę teigdama ir mokymo principai tiesos, teisingumo ir meilės, kaip aprašyta Šventasis Raštas, įkūnija Kristaus asmuo Jėzaus ir leido per Šventosios Dvasios galia. Soli Deo Gloria. Skaityti mažiau
Virdžinijos paplūdimys