Read the Official Description

"Mays Executive MBA" programa aprūpina šiuolaikinius darbo lyderius įgūdžiais ir žiniomis, kurių jie turi siekti sėkmingai besikeičiančioje organizacinėje aplinkoje. .

Aplinkoje, pritaikytoje patyrusiam profesionalui, dalyviai naudoja savo patirtį, norėdami išnagrinėti koncepcijas ir strategijas, reikalingas norint įveikti realias problemas, su kuriomis susiduria šiandieninės organizacijos. Klasės yra kruopščiai atrinktos, kad atspindėtų fono ir atsakomybės derinį. Fakultetas veikia kaip pagalbininkai, vadovaujantis aktyvių pagrindinių ir novatoriškų koncepcijų tyrinėjimų dalyviams.

Tai aplinka, kuri palankiai vertina sudėtingus naujus klausimus, kurie kyla, kai tikrinamos esminės verslo koncepcijos.

Dinaminis turinys


Pagal projektą, programos mokymo programoje atsispindi šiandieninės verslo valdymo ateities kritinės problemos. Šis dėmesys skiriamas asmenims ir jų organizacijoms nuo 18 mėnesių programos pradžios.

Pateikiama kaip integruotų modulių serija, "Mays Executive MBA" programa pabrėžia visų funkcinių verslo sričių tarpusavio ryšius. Kadangi visos organizacijos galiausiai turi bendrą tikslą - kurti ir išlaikyti vertę - kiekvienas modulis sukasi apie tai, kaip įvykdyti šį iššūkį šiandieninėje dinamiškoje verslo aplinkoje.

Aptariama bendra tema "Vertybių kūrimo proceso valdymas"
nagrinėjant sėkmingai būdingas kompetencijas
21-ojo amžiaus vadovė:

 • bendravimas
 • Problemų sprendimas
 • Strateginiai veiksmai
 • Komandinis darbas
 • savivaldos
 • Visuotinį informuotumą
 • Finansinė įžvalga

Įvadas iš klasės dalyvių ir dabartinių verslo klausimų nagrinėjimas yra pagrindiniai Mays Executive MBA programos elementai. Moduliai pritaikyti prie konkrečių kiekvienos klasės poreikių. Diskusijose ir sąveikoje dalyviai mokosi naujoviškų požiūrių į problemas ir galimybes.

Visoje programoje dalyviai yra raginami susieti dabartines studijų ir diskusijų sritis su jų organizacijomis. Tai ne tik daro programos turinį tinkamesnę, bet ir nedelsiant suteikia naudos tiek dalyviui, tiek atskiroms organizacijoms.

Kaip efektyviai nustatoma trys plačios ir tarpusavyje susijusios veiklos
organizacijos šiandien sukuria ir palaiko vertę:

 • Numatoma ir skatinama vartotojų ir produktų paklausa
  organizacijos teikiamos paslaugos.
 • Produktų ir paslaugų pristatymas mažesne kaina ir aukštesnė kokybė nei
  konkurentai.
 • Poveikis išorinei socialinei ir politinei aplinkai, kurioje yra
  organizacija veikia.

"Mays Executive MBA" programa siūlo patyrusiems valdymo specialistams neprilygstamą supratimą apie šių problemų sprendimą.

Daugiau informacijos apie semestro turinį rasite mokymo programose.

Program taught in:
Anglų

See 1 more programs offered by Mays Business School at Texas A&M University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp 2019
Duration
18 mėnesių
Dieninės
By locations
By date