MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programos funkcijos ir privalumai

EMBA programos misija - patenkinti vykdomojo išsilavinimo poreikį Pietvakarių Floridoje. EMBA programa yra daugiau nei klasėje. Programa suteikia pažangias valdymo priemones sudėtingoje ir interaktyvioje mokymosi aplinkoje, kuri palaiko dalyvių vadovavimo ir lyderystės pasiekimus.

Kiekvienais mokslo metais prasideda vienos savaitės rezidentūros sesija. Vėliau pamokos vyks antradieniais ir šeštadieniais. Programa, apimanti 12 kursų baigimą, baigta per dvejus metus. Dviejų savaičių formatas leidžia dalyviams išlaikyti visas pareigas, tuo pačiu plėtojant ir tobulinant jų valdymo įgūdžius. Dalyviai atstovauja pagrindines Pietvakarių Floridos organizacijas ir pramonės šakos ir yra įrodyta, kad vadovai su ilgamete vadovavimo patirtimi.

EMBA programa naudoja fakulteto kolektyvines žinias ir patirtį vykdantysis švietimas, ir

  • vadovauja patyręs fakulteto branduolys
  • yra įsipareigojusi naujoviškam mokymui
  • yra orientuota į mokymosi partnerystes tarp fakulteto ir dalyvių
  • leidžia individualizuoti kursų dizainą
  • apima patirtinę veiklą
  • integruoja technologijas kaip mokymosi ir sprendimų priėmimo priemonę
  • iššūkiai dalyviams ištirti ir išbandyti savo asmeninį vadovavimo stilių

FGCU EMBA programos unikalios ir išskirtinės kompetencijos sritis yra Vykdomųjų profesorių fakultetas. Tai yra veteranų "Fortune 500" specialistai, kurie papildo įprastą fakultetą.

Kursinių

Vykdomojo verslo administravimo magistro (EMBA) programa yra dvejų metų programa pritaikyta patyrusiems specialistams. Ši MBA laipsnių programa yra lyderio ir strateginio dėmesio ir yra skirta suteikti įrankius, svarbius siekiant patenkinti dabartinius ir būsimus veiklos iššūkius, su kuriais susiduria beveik visos labai konkurencingos organizacijos.

Pripažįstant įtemptą ir dažnai kupiną profesinio gyvenimo tempą, pamokos trunka dvi savaites penktadienį ir šeštadienį, kiekvieną pusmetį iš viso devynis sesijas. Dalyviai taip pat turės dalyvauti vienos savaitės vasaros sesijoje ir dalyvauti tarptautinėje studijų veikloje. Pagal šį tvarkaraštį studentai gali pratęsti savo dieninių profesinių įsipareigojimų vykdydami programą.

koncentracijos

  • Bendroji valdymo koncentracija
  • Sveikatos priežiūros valdymo koncentracija
  • Nekilnojamojo turto plėtros ir finansų koncentracija

Galimybės ir lūkesčiai

Sėkmingai užbaigta FGCU EMBA programa atveria duris profesiniam tobulėjimui ir karjeros pažangai. Tikimasi, kad dalyviai iššauks savęs, jų kolegų ir fakulteto programas, nes jie užsiima viena iš dinamiškiausių aukštojo mokslo mokymosi aplinkos. Programos standartai yra aukšti, bet ir naudingi, nes dalyviai atranda savo profesinės patirties vertę ir išplečia juos, vykdydami užduotis. Be techninės ir taikomosios patirties patyrę visą darbo dieną dėstytojai, dalyviai turi daug galimybių bendrauti su verslo, pramonės ir ne pelno sektoriaus lyderiais.

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 2017

Apie mokyklą

Lutgert kolegijos Verslo baigė pirmąjį dešimtmetį universiteto istorija Floridos Gulf Coast, tai puikus laikas kolegijoje, gyvenimas mūsų. Mes ir toliau judėti į priekį su projektavimo ir statybos Lut ... Skaityti daugiau

Lutgert kolegijos Verslo baigė pirmąjį dešimtmetį universiteto istorija Floridos Gulf Coast, tai puikus laikas kolegijoje, gyvenimas mūsų. Mes ir toliau judėti į priekį su projektavimo ir statybos Lutgert salė, būsima verslo kolegija. Mes kalimo svarbus akademinės ir verslo bendruomenės santykius vietos, regioniniu, ir tarptautiniu lygiu, kad kyla pavojus, kad mūsų studentai, dėstytojai ir darbuotojai šiuolaikinio verslo praktika įvairiose ekonomikos ir kultūros. Svarbiausia, kad mes ir toliau pritraukti aukštos kokybės fakultetas, skirta mokymo ir stipendiją, kuri nušviečia energingas, atitinkamų verslo išsilavinimą tiek bakalauro ir magistro lygio. Mūsų akreditavimo AACSB International "," aukso standartas "JAV verslo mokyklų, užtikrina esamus ir būsimus studentus mūsų įsipareigojimą teikti kokybiškas verslo mokymo patirties, kuri jiems tarnauti ir 21-ojo amžiaus pasaulio ekonominė aplinka. Mes įtampa pagal galimybę sustiprinti profesionalią darbo jėgą už Floridos Pietvakarių, ir už jos ribų. Misijos Floridos Gulf Coast universiteto Lutgert kolegijos Verslo skirta teikti technologiškai pažangių švietimo programomis ir paslaugomis, skirtomis padidinti įgūdžius ir kompetencijas studentai ir darbo specialistams penkių apskričių regione Floridos Pietvakarių. Mes tai pasiekti per lanksčios partnerystės programas, ir stipendiją veislės per "antrą ratą" tarptautinės partnerystės modelį, kad tiltai universitetų ir vidaus ir tarptautinės bendruomenės technologiškai pažangias ir greitai besikeičiančioje pasaulio ekonomikoje. Vizija Lutgert kolegijos Verslo padės nustatyti naujus standartus kompetencijos savo akademines programas, dėstytojų pasiekimus, ir studentų sėkmė, o nuolat atspindi dinamišką aplinką, šiuolaikinių verslo galimybes. Kolegijos modelį partnerystės su išorės verslo sudedamųjų dalių bus nacionalinis standartas, kad bus nuolat duoti galingas naujas žinias į mūsų pirmosios ir antrosios pakopos mokymosi. Kolegijoje bus tarptautinis lyderis naujoviškus būdus integruoti technologijas ir pasaulio suvokimo klausimo įtraukimas į verslo mokymo patirtį. Skaityti mažiau