Programos funkcijos ir privalumai

EMBA programos misija - patenkinti vykdomojo išsilavinimo poreikį Pietvakarių Floridoje. EMBA programa yra daugiau nei klasėje. Programa suteikia pažangias valdymo priemones sudėtingoje ir interaktyvioje mokymosi aplinkoje, kuri palaiko dalyvių vadovavimo ir lyderystės pasiekimus.

Kiekvienais mokslo metais prasideda vienos savaitės rezidentūros sesija. Vėliau pamokos vyks antradieniais ir šeštadieniais. Programa, apimanti 12 kursų baigimą, baigta per dvejus metus. Dviejų savaičių formatas leidžia dalyviams išlaikyti visas pareigas, tuo pačiu plėtojant ir tobulinant jų valdymo įgūdžius. Dalyviai atstovauja pagrindines Pietvakarių Floridos organizacijas ir pramonės šakos ir yra įrodyta, kad vadovai su ilgamete vadovavimo patirtimi.

EMBA programa naudoja fakulteto kolektyvines žinias ir patirtį vykdantysis švietimas, ir

 • vadovauja patyręs fakulteto branduolys
 • yra įsipareigojusi naujoviškam mokymui
 • yra orientuota į mokymosi partnerystes tarp fakulteto ir dalyvių
 • leidžia individualizuoti kursų dizainą
 • apima patirtinę veiklą
 • integruoja technologijas kaip mokymosi ir sprendimų priėmimo priemonę
 • iššūkiai dalyviams ištirti ir išbandyti savo asmeninį vadovavimo stilių

FGCU EMBA programos unikalios ir išskirtinės kompetencijos sritis yra Vykdomųjų profesorių fakultetas. Tai yra veteranų "Fortune 500" specialistai, kurie papildo įprastą fakultetą.

Kursinių

Vykdomojo verslo administravimo magistro (EMBA) programa yra dvejų metų programa pritaikyta patyrusiems specialistams. Ši MBA laipsnių programa yra lyderio ir strateginio dėmesio ir yra skirta suteikti įrankius, svarbius siekiant patenkinti dabartinius ir būsimus veiklos iššūkius, su kuriais susiduria beveik visos labai konkurencingos organizacijos.

Pripažįstant įtemptą ir dažnai kupiną profesinio gyvenimo tempą, pamokos trunka dvi savaites penktadienį ir šeštadienį, kiekvieną pusmetį iš viso devynis sesijas. Dalyviai taip pat turės dalyvauti vienos savaitės vasaros sesijoje ir dalyvauti tarptautinėje studijų veikloje. Pagal šį tvarkaraštį studentai gali pratęsti savo dieninių profesinių įsipareigojimų vykdydami programą.

koncentracijos

 • Bendroji valdymo koncentracija
 • Sveikatos priežiūros valdymo koncentracija
 • Nekilnojamojo turto plėtros ir finansų koncentracija

Galimybės ir lūkesčiai

Sėkmingai užbaigta FGCU EMBA programa atveria duris profesiniam tobulėjimui ir karjeros pažangai. Tikimasi, kad dalyviai iššauks savęs, jų kolegų ir fakulteto programas, nes jie užsiima viena iš dinamiškiausių aukštojo mokslo mokymosi aplinkos. Programos standartai yra aukšti, bet ir naudingi, nes dalyviai atranda savo profesinės patirties vertę ir išplečia juos, vykdydami užduotis. Be techninės ir taikomosios patirties patyrę visą darbo dieną dėstytojai, dalyviai turi daug galimybių bendrauti su verslo, pramonės ir ne pelno sektoriaus lyderiais.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Florida Gulf Coast University Lutgert College of Business »

Šis kursas yra Campus based
Duration
2 metų
Ištęstinės
Price
39,000 USD
Pagal vietas
Pagal datą