MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

WEATHERHEAD s MBA yra pagrįstas įsitikinimu, kad puikus vadovavimas gali būti mokymo ir mokymosi. Tai pasaulinės klasės laipsnį atskirti darbo profesionalai pristato garsaus fakulteto kvalifikacijos mokyti vadovavimo meną.

Weatherhead MBA (EMBA) programa yra paremta savitą, nuolat atnaujinamas studijų mokymo programą, kad mano patyrusius kandidatus į naują lygmenį kaip verslo specialistams ir vadovams. Mūsų programa yra skirta važiuoti asmenims, kurie nori ginčyti įžvalgos iš geriausių verslo fakultete.

Palepinkite savo aistrą mokymuisi. Embrace savo lyderio potencialą. Atraskite WEATHERHEAD emba.

Jau kelis dešimtmečius, WEATHERHEAD organizacinė elgsena fakultetas sukūrėme geriausią klasėje reputaciją moko lyderystės meno. Mes stebėjo šimtai vadovų patekti į naujas atsargas energijos ir potencialo per mūsų programas. Mes padėsime juos išnagrinėti savo lyderystės privalumus ir trūkumus ir sukurti suasmenintą mokymosi planą tapti geriausi lyderiai, jie gali būti.

Ar ši programa man tinka?

Mūsų EMBA yra orientuota į dalykus tiems didėjančia aukšto rango lyderio vaidmens. Studentai mokosi iš visos įmonės perspektyvą, artėja kritinis disciplinose, pavyzdžiui, strategijos, finansų, rinkodaros ir apskaitos-iš vadovavimo taško, kaip priemonių vairavimo sėkmę. Fakulteto pateikti šių funkcinių sričių rėmimas vadovavimo veiklą. Ir studentai nagrinės, kaip sukurtos aktyvai-ir produktai ir paslaugos skirtos šalutinių šiose srityse leidžia lyderio komandas visoje organizacijoje efektyviausiai veikti.

EMBA klasėje patirtį yra sudėtingas ir dinamišką vienas. Dalyviai atvyksta su 15 metų profesinę patirtį vidurkį ir Weatherhead modelis bendravimas klasėje leidžia dėstytojams ir studentams pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi. Be to, priskirtos per kursus ir disciplinų projektai leidžia studentams taikyti tai, ką jie išmoko savo darbo aplinką savo mokyklinių įmonių.

Weatherhead EMBA yra organizuotas keturių elementų:

  • Plėtoti vadovavimo įgūdžius savarankiškai, komandoje, organizavimo ir visuomenės lygmenyse
  • Sociopolitiniam struktūras, kuriose lyderystė yra labiausiai reikalinga, įskaitant vyriausybės, pasaulio ekonomikos ir greitai besikeičiančioje srityje technologijos
  • Verslo kalba, ypatingą dėmesį skiriant, kaip jis kalbėjo salę
  • Siekiant permainų organizacijose pirmaujančių dizaino orientuota komandos

Šie keturi gabalai tinka kartu sukurti lyderystės paketą, kad studentas vykdomasis apdirba prisiimti daugiau atsakingą ir įtakingą padėtį esamą organizaciją arba kurti dinamišką naują organizaciją. Kartu šie įgūdžiai padeda lyderiams veikti pasitikėjimo ir ryžto netikrumo akivaizdoje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Weatherhead is respected, locally and globally for research of enduring consequence. We are recognized for attracting and educating managers to design novel solutions to the most complex issues facing ... Skaityti daugiau

Weatherhead is respected, locally and globally for research of enduring consequence. We are recognized for attracting and educating managers to design novel solutions to the most complex issues facing business and society. Our learning environment is a hub of creative thinking, innovative teaching, and trans-disciplinary research, filled with excitement and a strong sense of community. Skaityti mažiau