MBA - verslo administravimo magistras

Bendroji informacija

8 locations available

Programos aprašymas

Verslo administravimo magistras (MBA)

Marconi universiteto MBA programa yra ne tik verslo programa, ji yra motyvuojanti ir besikeičianti gyvenimo patirtis, kuri leis jums permąstyti ir iš naujo įvertinti, kaip verslas veikia ir leidžia jums konkuruoti mokantis geriausių verslo strategijų.

MBA programos akcentai

 1. Trukmė - 10 -12 mėnesių
 2. MBA struktūra - 8 kursų tyrimo metodologija Baigiamasis projektas
 3. Klasės - savaitgalio savaitgalio klasės su 18 - 20 kontaktinių valandų visose vietovėse (spustelėkite nuorodą „YouTube“ įrašytos klasės )
 4. Fakultetas - skristi į profesorius iš Europos Didžiosios Britanijos ir JAV (apsilankykite nuorodoje: Peržiūrėti fakulteto profilį )
 5. Dvigubas pažymėjimas - magistrantūros diplomas iš Jungtinės Karalystės MBA laipsnio Guglielmo Marconi University , Italijoje
 6. Akreditacija - Švietimo ministerija Italijoje. Taip pat priklauso ENIC NARIC patvirtintiems universitetams ir yra pripažinta visame pasaulyje.
 7. Galimas - lankyti klases visose vietose, įskaitant Romą, Italiją
 8. Vertinimas - priskyrimo kursai
 9. Mokėjimas - mokėti, kaip jūs einate - lanksčios mėnesinės įmokos
 10. Baigimas - galimybė dalyvauti baigimo mokykloje Romoje, Italijoje
 11. LMS - visapusiška prieiga prie mokymosi valdymo sistemos prieigos prie „ProQuest“ internetinės bibliotekos
 12. Siūlomos specializacijos - Rinkodaros žmogiškųjų išteklių projektų valdymas Tiekimo grandinės valdymas Sveikatos priežiūros vadybos verslumo finansavimas

Šiuo metu Guglielmo Marconi University įvairialypė bendruomenė turi daugiau nei 16 000 studentų, dalyvaujančių magistrantūros ir antrosios pakopos studijų programose, 300 fakulteto narių ir akademinio konsultavimo komandos, sudarytos iš daugiau nei 200 ekspertų.

116523_Graduation-Image-for-Keystone.jpg

„Marconi University“ mišraus mokymosi lankstus MBA sujungia „ veido į veidą“ klases ir virtualias klases visose vietose, o studentai subalansuoja asmeninį ir profesinį gyvenimą.

Marconi universitetas, bendradarbiaudamas su Europos aukštųjų mokyklų vadyba, teikia kursus Artimuosiuose Rytuose, Afrikoje ir Azijoje:

 • Savaitgalio savaitgalio užsiėmimai vietoje
 • Mišrios mokymosi sesijos
 • Savarankiškų studijų modeliai
 • Internetinės tiesioginės interaktyviosios klasės

Visose savo MBA studijose gausite neribotą prieigą prie visų reikalingų studijų medžiagų, įskaitant išsamius kursų tekstus ir interaktyvias kursų svetaines, kurios yra lengvai prieinamos per Universiteto Mokymosi valdymo sistemą.

Guglielmo Marconi University yra įsikūręs Italijos sostinės širdyje, Romoje. Tai pasaulinio lygio universitetas, žinomas kaip tradicija, kokybė ir kompetencija.

117643_Keystone-Image_Rome.png

Profesinės Marconi universiteto MBA perspektyvos

 • Padėti sėkmingai pereiti į karjerą, ty pereiti nuo techninės specializacijos prie bendrojo valdymo.
 • Padėkite savarankiškam vadovui
 • Plėtoti valdymo įgūdžius ir metodus bei didinti pasitikėjimą visomis verslo sritimis
 • Sukurkite naujų karjeros galimybių ir skatinimo galimybes
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Marconi University is a world-class university engaged in significant international research and innovation. The University looks beyond the traditional academic learning setting, promoting the use of ... Skaityti daugiau

Marconi University is a world-class university engaged in significant international research and innovation. The University looks beyond the traditional academic learning setting, promoting the use of innovative learning methodologies by merging advanced technological solutions with traditional activities like lectures, workshops, and seminars. Skaityti mažiau
Al Khobaras , Rijadas , Džida , Kairas , Doha , Kuveito miestas , Amanas , Manama + 7 Daugiau Mažiau