Oficialus aprašymas

The MBA Ji skirta mokyti profesionalius vadybininkus per 30 metų į dabartinius iššūkius, kuriuos kelia švino pasaulio komandų pasaulio konkurencinėje aplinkoje programą. Kapitonas apima 2 savaičių etapą Silicio slėnyje, JAV.

Trukmė yra 15 mėnesių MBA programas savaitgaliais (penktadienio popietę ir šeštadienio ryte) ir yra suderinama su darbu. Per savaitgalį intensyvios lauko užsiėmimai vyksta formatu, skatinti asmeninį kontaktą, grupinis darbas ir studentų asmeninių ir profesinių įgūdžių plėtrą.

EMBA

MBA iš La Salle:

  1. Dirba unikalus ir novatoriškas metodika, augti per patiria metodika augti per patirtis siekia, kad studentai gali kreiptis realius ir per patirtinį situacijas, visas mokymosi susijusius minkštųjų įgūdžių ir consiguienteevolucionar profesionaliai Išsamesnį formos ,

Mokslininkų, psichologai, rimto žaidimas ir gamification ir ekspertų valdymo įgūdžius komanda sukūrė šį unikalų metodiką.

Visos šios patirtys yra susijusios su romano apie slaptą kamerą paslaptis plėtros ir todėl turi siužetą, kuri tampa iššūkiu ir unikalų gyvenimo patirtį studentams Tarptautinė MBA.

  1. MBA iš La Salle jau kurį AQU buvo patvirtintas (Agentūros Universiteto sistemos Katalonijoje kokybės) ir DGU (generalinio universitetų direktoratas), kaip oficialaus pavadinimo, nes Europos aukštojo mokslo erdvės su pavadinimu: Master in Tarptautinės vadybos ir technologijų inovacijų valdymas (MBA).
  • Darbas su garantuota sėkmės naujų profesinių iššūkių ir pradėti naujas verslo iniciatyvas.
<li>Prisitaikyti ir pasinaudoti labai konkurencingos ir kintan&#269;i&#261; aplink&#261;, atitinkan&#269;i&#261; rinkos ir klient&#371; poreikius.</li>
<li>Racionalizuoti organizacijas, planuoti veikl&#261; ir efektyviai pl&#279;toti juos tikslams pasiekti.</li>
<li>Ar strategin&#281; vizij&#261; analizei, po&#382;i&#363;r&#303; ir spr&#281;sti problemas ir verslo u&#382;davinius.</li>
<li>&Scaron;vinas ir didinti verting&#371; komandas, pagrindinius s&#279;kming&#371; kompanij&#371;.</li>
<li>Priimti geriausius sprendimus in situ</li>

Ką rengtis?

MBA forma fondų valdytojai, kurie žino, verslo iššūkius XXI amžiuje ir kas gali skaityti teikiamomis galimybėmis ir įgūdžius ir kompetencijas patys sėkmingai išnaudoti. Todėl, net virš teorinio turinio MBA suteikia studentams kriterijus ir įrankių, kad jie galėtų vykdyti valdymo įgūdžius ir patirti nekilnojamojo ir uždaryti veiksmų profesionalių pasaulio situacijas.

Todėl yra vertingas indėlis į jų galimybes plėtros:

  • Prieiga prie naujų pareigų ir spręsti naujas situacijas.
  • Darbas su garantuota sėkmės naujų profesinių iššūkių ir pradėti naujas verslo iniciatyvas.
  • Prisitaikyti ir pasinaudoti labai konkurencingos ir kintančią aplinką, atitinkančią rinkos ir klientų poreikius.
  • Racionalizuoti organizacijas, planuoti veiklą ir efektyviai plėtoti juos tikslams pasiekti.
  • Ar strateginę viziją analizei, požiūrį ir spręsti problemas ir verslo uždavinius.
  • Švinas ir didinti vertingų komandas, pagrindinius sėkmingų kompanijų.
  • Priimti geriausius sprendimus daugiau sudėtingų situacijų.

Kam ji gali būti susiję?

Programa yra skirta specialistams su daugiau nei trejus metus vyresnio amžiaus darbo patirties 30 metų ir siekiama mokymo vadovams, kurie gali imtis naujų pareigų ir lyderio vaidmens, valdyti savo verslą, vystytis profesionaliai derinant valdymo neprisijungus su interneto valdymu ir augti asmeniniame lygmenyje per novatorišką ir unikalią sistemą augti per patirtį.

priėmimas

Vienas iš pagrindinių plėtros programos magistro La Salle veiksnių yra žmonės, kurie prisijungti prie programos: atrinkti žmones likviduojant kriterijų mokymo programą, pagal akademinių, funkcinius, sektorių ir geografinių matmenys, kuriais skatinamas kolektyvo sodrinimą.

Priėmimo procesas La Salle siekiama atrinkti tinkamiausius kandidatus kiekvienai programai ir užtikrinti lygį ir kokybę sambūvio ir dalyvių tarpusavio bendravimą, kuris yra skiriamasis bruožas La Salle stiliaus.

Priėmimo procesas mokslo metų dabar yra atviras ir kandidatai, kurie pradėti kaip įmanoma šį procesą, nes priėmimo laikotarpis lieka atviras, kol visos vietos kiekį, nustatytą kiekvienam akademinės programos rekomenduojama.

Kaina ir finansavimas: Prašyti informacijos ir atsiųsti pilną dokumentų rinkinį, informaciją apie išteklių, bankų ir bendrininkų.

Stipendijos ir stipendijos: Prašyti informacijos ir gauti Programs Stipendijos ir dotacijų.

Programa mokoma:
Ispanų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų laSalle Barcelona MBA programs »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal 2019
Duration
15 mėnesių
Dieninės
Price
26,800 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date