Filter
MBA
Ispanija Huarte Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Verslo administravimo magistro programas in Huarte Ispanija 2019/2020

MBA (Master of Business Administration) yra magistro laipsnį, kuris suteikiamas studentams, kurie įvaldę verslo tyrimą. MBA laipsnį yra laikoma viena iš labiausiai prestižinių ir surinko po laipsnių visame pasaulyje.

MBA yra programa, skirta studentams, kurie nori tęsti savo akademinius įgūdžius ir taikyti juos faktiniais realaus gyvenimo verslo situacijose. Jis veda mokinius apmąstyti ir iš naujo save kalbant renkantis savo ateities karjerą. Studentams įgyti platų supratimą apie pagrindines funkcijas, kurių verslo sričių ir naudoti šiuos įgūdžius siekiant prisidėti prie strateginio vadovavimo verslui.

Ispanija, oficialiai Ispanijos Karalystė, yra suvereni valstybė ir valstybė narė, į Europos Sąjungą. Jis įsikūręs Iberijos pusiasalio pietvakarinėje Europoje. Ispanijos universitetai reguliuoti galimybę teikti savo mokslo laipsnius ir jie nustato akademinius mokesčius. Jie taip pat gali pasiūlyti neoficiali magistro laipsnius. Sostinė Madridas yra galbūt didžiausias Barų skaičius vienam gyventojui yra bet kurio Europos miesto ir labai aktyvus naktinis gyvenimas.

Huarte miestas Ispanijoje savivaldybė. Jis įsikūręs Naverre, kuri yra autonominė bendruomenė provincijoje. Jis turi keletą lankytinų vietų, paminklų ir muziejų.

Peržiūrėti Verslo administravimo magistro programas in Huarte Ispanijoje 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Ispanija
Huarte
Studijų tipas
Tempas
Foro Europeo Business School

Organizacijos patiria didelį paklausos prisitaikymo, inovacijų ir reagavimą į naujas situacijas, kurias kelia rinkoje. Norma, pagal kurią jie vyksta ... [+]

Tarptautinė MBA

Organizacijos patiria didelį paklausos prisitaikymo, inovacijų ir reagavimą į naujas situacijas, kurias kelia rinkoje. Greitis, kuriuo pokyčiai vyksta ir labai konkurencinga globaliame pasaulyje reikalaujama, kad bendrovės turi nekilnojamojo valdymo specialistai, atviras įvairovei ir kurios gali sukelti žmonių.

Svarbu valdyti įvairių sričių įmonės, tačiau tai yra ne ten, kur slypi tiems, kurie keliauja į kelią į verslo sėkmę skirtumą. Šiandien, vadybininkai, kurie išsiskiria, yra tie, suvokia, koks vaidmuo įmonių žaisti visuomenėje ir kurie yra pasirengę vadovauti sostinėje, įgūdžių lavinimas derinamas su tinkamu valdymu, dedant juos į prestižinį padėtį.... [-]

Ispanija Huarte
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Foro Europeo Business School

Tarptautinė MBA programa suteikia studentams vietą mąstyti ir augti, kai jų idėjos yra laukiamos ir jie gali mokytis iš savo aplinkos. Tarptautinė MBA programa padeda stu ... [+]

Tarptautinė MBA

Tarptautinė MBA programa suteikia studentams vietą mąstyti ir augti, kai jų idėjos yra laukiamos ir jie gali mokytis iš savo aplinkos. Tarptautinė MBA programa padeda studentams tobulėti profesionaliai ir asmeniškai, kad jie galėtų turėti pranašumų būsimoje darbo rinkoje.

Bendrasis mūsų magistrantnjros studijǐ tikslas - priartinti studentus prie būsimǐ organizacijǐ plơtojant jų gebơjimus ir gebơjimus. Galų gale "Foro Europeo" studentai turės galimybes, leidžiančias jiems sėkmingai ateityje įgyti karjeros, kuriomis jie galės parodyti tai, ką jie sužinojo "Foro Europeo" verslo mokykloje.

Be to, "Tarptautinio verslo administravimo magistras" siekia paversti studentus profesionalais, turintiems didelių žinių vadybos ir verslo administravimo srityse bei specialius mokymus, kad būtų pagerinti būtini įgūdžiai, kurie padės apibrėžti lyderio profilį: atsakingas, puikus komunikatorius, savęs -kontrolė, orientuota į tikslą, motyvuota, organizuota, pritaikoma ir lanksti.... [-]

Ispanija Huarte
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba