Oficialus aprašymas

Aktuali programa

Įmonės šiandien veikia netikrumo aplinkoje, sparčiai keičiasi. Dėl rinkų globalizacija, galimybės ir grėsmės mūsų įmonių atsirasti bet kuriuo metu ir bet kurioje pasaulio vietoje, ir net per atstumą, gali turėti tiesioginę įtaką mūsų rinkose.

Visų pagrindinių aspektų verslo valdymo yra labai reikšmingi pokyčiai, kuriems reikia vadovų, atsakingų už kiekvienos srities tvirtą žinių, siekiant paveikti stipriąsias plėtrą ir atsparumą savo organizacijose.

Žinodamas, kad reikia mokyti žmones, kurie bus sukelti šiuos pokyčius, Cesine verslo mokykla MBA sukūrė programą su pirmaujančių kompanijų bendradarbiavimo šiandienos rinkose, kurių patirtis ir fono praturtinti kapitono turinį. Be to, per susitarimus su įmonėmis ir organizacijomis, Cesine verslo mokykla yra pasirengusi garantuoti 100% jaunų absolventų be patirties, stažuotės yra nemokama. Mūsų pasiūlymas duoda, taip atskiriant visiškai praktinį aspektą.

Žinodamas, kad reikia mokyti žmones, kurie bus sukelti šiuos pokyčius, Cesine verslo mokykla MBA sukūrė programą su pirmaujančių kompanijų bendradarbiavimo šiandienos rinkose, kurių patirtis ir fono praturtinti kapitono turinį.

Programa apima du tarptautinius gyvenamųjų laikotarpius, vieną visiškai išvengti stipendiją Kinijoje ir kitose neprivaloma JAV, kurios sudaro sąlygas tiesiogiai ir asmeniškai pažinti Azijos ir Amerikos rinkose ypatumus. Bendradarbiaujant su prestižiniame konsultavimo ir Amerikos universiteto Vašingtone, programa bus gilinti politinę, ekonominę, socialinę ir kultūrinę tikrovę kiekvienoje šalyje.

Cesine studentai turi galimybę gilinti savo žinias per atitinkamą darbo patirtį tarptautinėse bendrovėse tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu.

Priežastys siekti MBA verslo mokykla Cesine

MBA programa Cesine verslo mokykla yra orientuota į specialistų, turinčių patirties lyderio pozicijas, kurie atneš į programą tinkamą pusiausvyrą tarp asmenybės, akademinės gebėjimus ir profesinę patirtį. Taip pat šis MBA jauniems absolventams, kurie nori įgyti žinių ir įgūdžių, kad jis optimaliai veiktų sėkmingai vadovauja valdymo funkcijas.

PRESTIGE

Jums bus institucija, kuri buvo pripažinta pagal tarptautinius reitingus. Cesine laimėjo trečiąją vietą rango Anglų lygis I2N ir internacionalizavimo keturiasdešimt Ispanijos universitetų, paruoštą PricewaterhouseCoopers ir švietimo pirma.

Akademinės kompetencijos

Mūsų dėstytojai ateina iš geriausių universitetų, įmonių ir konsultantų, kurie leidžia gauti teisingą teorinis ir praktinis, būtinų mokytis darbo vietoje.

UŽIMTUMAS GARANTIJA: daugiau nei 2500 susitarimai su nacionaliniais ir tarptautinių kompanijų ("Banco Santander", UNESCO, "Heineken", "Bosch", "L'Oreal" ir tt). 86% mūsų alumos dirba per šešis mėnesius po baigimo.

DIDELIS IR Challenger PROGRAMA

Mūsų griežta mokymo padeda skatinti ir stiprinti strateginį mąstymą, problemų sprendimo ir sprendimų priėmimo sugebėjimus.

PASIRENKAMIEJI GARANTIJOMIS PRAKTIKA

100% studentams, kurie nori dirbti patirtimi, įgyta susitarimus su geriausių kompanijų nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

RYŠYS

Daugiau nei 2.500 susitarimai su atitinkamomis organizacijomis, lieka Kinijoje ir JAV, ir mokytojams, susijusius su verslo pasaulyje, kad mūsų MBA studentų, besiūlių ryšį tarp akademinės ir profesinės pasaulyje.

Tarptautinė patirtis

MBA klases gali būti gauta 2 ar 3 žemynus, leidžiantis pažinti ir studijuoti politinę, ekonominę, socialinę ir kultūrinę tikrovę tarptautinėje rinkoje. Además, en nuestro campus contamos con una media de 20 nacionalidades y más de un 20% de alumnos internacionales.

Dvivietis pagrindinis

Galimybė pasirinktinai atlikti dvigubą pagrindinis Amerikoje ar Europoje, kuri apima stažuotes prestižinių organizacijų.

Metodika

Darbdaviai ieško absolventams, kurie yra pasirengę prisidėti prie dinamiškos komandų darbą. Mes sudaryti teorinius aspektus bei praktines discuplinas vertinamas įmonių.

Mokymasis: atveju metodas, siekiant parodyti, kaip pirmaujančių kompanijų kreipėsi į teoriją su praktika yra naudojama.

PATIRTIS: patirtis yra labai svarbi dalis mūsų metodika. Klasėje teorijos prie praktikos juda realaus pasaulio patirtį mokytojų, kurie savo ruožtu yra aktyvūs profesionalai verslo, konsultavimo ir mokslinių tyrimų. Norėdami tai buvo įtraukta diskusijas su svečių direktorių, modeliavimas, vaidmenų spektakliuose ir seminaruose.

TEAMWORK: komandinio darbo tarp dalyvių su įvairiais lygiais efektyvumas, bendradarbiavimu grindžiamoje aplinkoje yra skatinamas. Mokymosi integruotis į darbo grupių multidiciplinares vadovauti komandas, bet ir vedami, susidurti su problemomis, kurios gali iškilti, ir skatinti konkurencingumą.

Tikslai Vykdomosios MBA

  • Įgyti išsamų ir daugiafunkciniam požiūriui daugiakultūrę mokymosi aplinką, tyrinėti kontekstuose tarptautinio verslo įvairovė 2 arba 3 žemynuose.
  • Didinti įgūdžius ir gebėjimus vadovybei.
  • Plėtoti verslumo, vadovavimo ir komandinio darbo verslo vadybos, pasiekimas tikslų ir pridėtinę vertę įmonei.
  • Mastering visą valdymą inovacijų procesus įmonėse.
  • Atsižvelgiant strateginio mąstymo sukurti konkurencinius pranašumus versle paleisti.
  • Sužinok visas vartotojų elgsenos ypatumus, sukurti efektyvią rinkodaros kampaniją ir geras produktas ir prekės ženklo plėtrą.
  • Išmokite naudotis naujais įrankiais informacinių sistemų.
  • Master finansų, apskaitos ir mokesčių analizė.
  • Tobulinti bendravimo įgūdžius.
  • Perteikti integracijos, bendradarbiavimo ir etikos per struktūros ir organizacinės struktūros svarbą.

Studentų profilis

Studentai MBA verslo mokykla Cesine Jomis siekiama žmonės vaidina vyresniosios vadovybės, kuria karjeros valdymo.

Kandidatai, turintys aukštąjį universitetinį laipsnį arba ekvivalentas. Išimtiniais atvejais šis laipsnis gali būti pakeistas išskirtinės profesinės patirties.

Programa mokoma:
Ispanų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
1 metai
Dieninės
Price
10,000 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date