Filter
MBA
Ispanija Alicante Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Verslo studijų programos in Alicante Ispanija 2019/2020

MBA arba verslo administravimo magistro studijų laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia su verslo vadyba susijusias magistro studijas. MBA studijas pasirinkę studentai paprastai susiduria su tokiais akademiniais dalykais kaip finansai, apskaita, žmogiškieji ištekliai ir t.t.

Verslo administravimo (MBA) magistro pateikiama absolventų baigus dvejų metų pažangių ir specializuotų studijų, apimanti tokias temas, kaip verslo, vadybos, finansų ir buhalterinės apskaitos. Uždirbti MBA gali suteikti absolventams konkurencinį pranašumą prieš kitus darbo prašytojų agresyvaus darbo rinkoje.

 

Ispanija, oficialiai Ispanijos Karalystė, yra suvereni valstybė ir valstybė narė, į Europos Sąjungą. Jis įsikūręs Iberijos pusiasalio pietvakarinėje Europoje. Ispanijos universitetai reguliuoti galimybę teikti savo mokslo laipsnius ir jie nustato akademinius mokesčius. Jie taip pat gali pasiūlyti neoficiali magistro laipsnius. Sostinė Madridas yra galbūt didžiausias Barų skaičius vienam gyventojui yra bet kurio Europos miesto ir labai aktyvus naktinis gyvenimas.

Atsižvelgdamas gyventojų daugiau nei 300.000 gyventojų, Alicante didmiesčio Ispanijoje. Jis turi keletą festivaliuose kaip Moros i Cristians. Alikantė yra Alikantės universiteto namo.

Peržiūrėti Verslo administravimo magistro programas in Alicante Ispanijoje 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Ispanija
Alicante
Studijų tipas
Tempas
Fundesem Business School

FBS magistrantūros patirtis apima tuos absolventus, kurie nori pradėti savo profesinę karjerą, įgyti pasaulinę ir tikrą verslo pasaulio viziją. Dėl to programa apima gara ... [+]

Bet kokia vadovavimo karjera prasideda nuo pirmojo žingsnio

FBS magistrantūros patirtis apima tuos absolventus, kurie nori pradėti savo profesinę karjerą, įgyti pasaulinę ir tikrą verslo pasaulio viziją. Dėl to programa apima garantuotų mokamų stažuočių vykdymą.

Magistrantūros studijų programą sudaro pasaulinės vizijos ir kitos specializacijos laikotarpis.

Specializacijos, tarp kurių galite pasirinkti, yra Bendrasis valdymas, Komercinis valdymas ir rinkodara, Žmogiškųjų išteklių valdymas, Ekonominis-finansų valdymas, Tarptautinė prekyba.

Magistrantūros studijų magistrantūros studijų magistrantūros studijų studentų studentų įdarbinimo laipsnis yra labai didelis, pavyzdžiui, kad 4 iš 5 studentų, kurie vykdo praktiką, pagaliau samdo tas pačias įmones.... [-]

Ispanija Alicante
Spalis 2019
Ispanų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Fundesem Business School

MBA MBA VADOVAS FBS buvo sukurta tiems profesionalams ir vadovams, kurie supranta nuolatinį poreikį išplėsti savo valdymo žinias prisitaikyti prie nuolatinių profesinių i ... [+]

Geriausi profesionalai yra tie, kurie žino, kad visada galite tobulėti

FBS MBA vadybininkas yra skirtas tiems specialistams ir vadovams, kurie supranta nuolatinį poreikį plėsti savo valdymo žinias, kad galėtų prisitaikyti prie nuolatinių profesinių iššūkių, kuriuos kelia rinka.

FBS magistro laipsnis yra formavimo patirtis, sukurta derinti klases su profesiniu studentų gyvenimu.

FBS mes pritaikėme 2019 m. Spalio mėn. MBA vadovą su naujomis temomis, kad pritaikytume ją prie įmonės realybės. Taigi įtraukėme su skaitmenine transformacija susijusius dalykus ir pritaikėme kitas temas.

Mes taip pat įtraukėme prieš ir po magistro mokymo laikotarpį. Tokiu būdu studentai gali pasiekti lyginimo laikotarpį prieš pradedant programą. Ir kai jie yra absolventai, jie gali išplėsti žinias kai kuriuose specialybėse.... [-]

Ispanija Alicante
Spalis 2019
Ispanų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Fundesem Business School

„Fundesem IMBA“ koncepcija sukuria integruotą vadybinę ir pasaulinę įmonės viziją, kuri yra būtina visiems profesionalams, norintiems tobulinti ir tobulinti savo karjerą, ... [+]

Diferenciacija prasideda nuo geros bazės

Dėl šios priežasties sukūrėme „Fundesem IMBA“ koncepciją, kad galėtume pasiūlyti išsamesnę verslo valdymo viziją.

„Fundesem IMBA“ koncepcija sukuria integruotą vadybinę ir pasaulinę įmonės viziją, kuri yra būtina visiems profesionalams, norintiems tobulinti ir tobulinti savo karjerą, leidžiant vadovams prisiimti savo vaidmenį užtikrinant didesnę sėkmės garantiją ir didinant galimybes profesinis tobulėjimas.

„Fundesem IMBA“ siūlo daug mainų už studento pastangas, todėl laipsnis, gautas sėkmingai baigiant programą, bus magistro laipsnis: IMBA (bendrai suteiktas FUNDESEM ir Alikantės prekybos rūmai).... [-]

Ispanija Alicante
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba