Filter
MBA
Europa Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti verslo administravimo magistro programas - Intelektinės nuosavybės vadyba - Europa - 2019

MBA yra iki šiol ir toli sėkmingiausias laipsnis 20-ojo amžiaus. Pažvelkite Amerikos statistikos. Pirmojo laipsnio nebuvo suteikta, kol 1900-aisiais. Iki 20-ojo amžiaus pabaigoje ji turėjo 27% rinkos dalį visų diplomus išduodamų.

Europa, kaip įprasta, vienas iš pasaulio 's septynių žemynų. Susideda Vakarų didžiausią tašką Eurazijoje, Europoje paprastai skirstomi iš Azijos į baseino padalina iš Uralo ir Kaukazo kalnai, Uralo upe, Kaspijos ir Juodosios jūrų, ir vandenų keliai, sujungti Juodosios ir Egėjo jūras.

Peržiūrėti visas verslo administravimo magistro programas - Intelektinės nuosavybės vadyba - Europa - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Intelektinės nuosavybės vadyba, Europa

International University in Moscow IUM

Intelektinės nuosavybės valdymas (IPM) yra vienas iš pagrindinių šiuolaikinės inovacijų politikos ir konkurencingumo veiksnių nacionaliniu, regioniniu, pramonės ir įmonių ... [+]

MBA programa - intelektinės nuosavybės valdymas

Intelektinės nuosavybės valdymas (IPM) yra vienas iš pagrindinių šiuolaikinės inovacijų politikos ir konkurencingumo veiksnių nacionaliniu, regioniniu, pramonės ir įmonių lygiu. Programa yra sukurta bendradarbiaujant su Respublikonų tyrimų institutu intelektinės nuosavybės (RNIIS), pirmaujančia Rusijos ekspertų institucija šioje srityje su plačiais tarptautiniais ryšiais. Naujoji MBA programa skirta didinti vadovų, atsakingų už inovacijas ir plėtrą, profesines savybes, taip pat didinti jų žinias intelektinės nuosavybės formavimo, įsigijimo, vertinimo, teisių ir jų teisinės apsaugos srityse.

Kodėl programa yra unikali... [-]

Rusija Moscow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba