MBA programos - Informacinių technologijų MBA/Magistras

Peržiūrėti verslo administravimo magistro programas - Informacinių technologijų MBA/Magistras

Informacinių technologijų MBA/Magistras

Jei radote sau krizinio už laiką, bet vis dar nori uždirbti Išplėstinė laipsnį, jums gali būti puikus kandidatas užsidirbti dvigubą laipsnį. Lankyti užsiėmimus ne vieno ar dviejų universitetų, galite kartu uždirbti magistro 's laipsnį verslo administravimo ir antrą koncentraciją, suteikti jums įgūdžių jums reikia paspartinti savo gyvenimą ir padėti jums sėkmingai verslo pasaulyje.

Dual Laipsnis: MBA / magistras Tai pasiekti galima užpildant kursus, kurie apima platų temų spektrą. Uždirbti savo MBA, jūs turėsite užpildyti klases įsikūrusi žmogiškųjų išteklių valdymo, verslo lyderystės, rinkodaros strategijos ir viešųjų ryšių. Šis laipsnis duos jums koją jums reikia, kad pasisektų verslo rinkų įvairovė. IT Meistras apima temų, susijusių su informacinių technologijų. Klasės pagal šį laipsnį apima kompiuterio valdymą, techninę ir programinę įrangą, kompiuterio valdymas, planavimas ir konsultavimas.Atsižvelgiant disertacija klases Dvigubai duos jums tvirtą pagrindą verslo ir technologijų.

Mylių savo magistro laipsnį ir magistro ji bus labai naudinga jūsų karjeros galimybes ir paycheck. Pasiekus šį lygį, jums reikės įgūdžių, reikalingų dirbti pozicijų įvairovė. Papildomas privalumas yra tarptautinė žinių ir patirties įgysite vartojant šiuos kursus, padėti jums tapti geriau komunikatorius ir novatorius.

Šių programų išlaidas skirsis priklausomai nuo to, kur jums eiti į mokyklą. Jei turite klausimų apie tai, kas Dual Laipsnis: MBA / magistras Tai ir gauti šį laipsnį kaina, galite kreiptis į personalą į pasirinktą universitetą.

Kai jūs gaunate savo magistro IT ir magistro verslo administravimo, turėsite galimybę dirbti įvairių pozicijų.Absolventai nuėjo tapti kompiuterių technikai, verslo administratoriai ir kūrėjai, kompiuterinės sistemos vadovai, nepriklausomi IT konsultantai, finansų valdytojai ir prižiūrėtojai karjeros konsultavimo paslaugas. Kitos galimybės apima produkto vadybininkai, žmogiškųjų išteklių direktorius, viešųjų ryšių specialistai ir rinkodaros direktorius.

 

Jei esate pasirengęs pradėti savo karjerą verslo ir technologijų sektoriuose, jūs galite ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai kreiptis į priėmimo biurą, kad jūsų pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti Daugiau

Master of Business Administration (MBA)

Lewis University
Su apgyvendinimu arba internetinės Ištęstinės 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos JAV Prisijungę Romeoville Albuquerque Oak Brook Tinley Park + 4 daugiau

No matter what your undergraduate background, Lewis' MBA degree program is designed for individuals with the potential and motivation to excel. Our approach to management education includes a customized curriculum rich in both theory and practical application, led by expert faculty who bring formal study, research and executive experience to the classroom. [+]

Master of Business Administration (MBA)

No matter what your undergraduate background, Lewis' MBA degree program is designed for individuals with the potential and motivation to excel. Our approach to management education includes a customized curriculum rich in both theory and practical application, led by expert faculty who bring formal study, research and executive experience to the classroom.

Lewis University's MBA degree program is designed to:

Provide you with an understanding of the social, economic and political realities which impact the business environment Strengthen analytical skills in areas of accounting, finance, economics, marketing, information systems, and management Enhance interpersonal and communication skills for more effective relationships with staff, teams, peers, and customers Leverage dynamic classroom discussions with students from a diverse range of educational backgrounds, professional experiences, cultural upbringings and global perspectives ... [-]