MBASTUDIES

Ieškoti Nuotolinis mokymas verslo administravimo magistro programų - Informacinės technologijos - Azijoje - 2020

MBA yra iki šiol ir toli sėkmingiausias laipsnis 20-ojo amžiaus. Pažvelkite Amerikos statistikos. Pirmojo laipsnio nebuvo suteikta, kol 1900-aisiais. Iki 20-ojo amžiaus pabaigoje ji turėjo 27% rinkos dalį visų diplomus išduodamų.

Kaip MBA Informacinės technologijos suteikia jums vagono kaip vienas iš užsakomųjų vadovams ar vadovų, IT rinkos viršūnėje. Ši programa suteikiančias studentus su žinių ir įgūdžių kylančios IT tendencijas ir leidžia studentams koncepciją ir vykdyti organizacinę planavimo požiūriu IT infrastruktūros.

Nuotolinis mokymasis yra tiekti išsilavinimą studentams, kurie fiziškai nedalyvauja miesteliu metodas. Įvairūs tyrimai parodė, kad nuotolinio mokymosi programos gali būti veiksminga ir efektyvi, kaip įprastinių ekvivalentas programas kartais net geriau!

Azija pasaulis 's didžiausias ir tankiausiai žemynas, esantis daugiausia rytų ir šiaurės pusrutulių. Jis apima 8,7% žemės 's bendro ploto ir sudaro 30% šalies ploto.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl Geriausias Nuotolinis mokymas verslo administravimo magistro programų - Informacinės technologijos - Azijoje - 2020

3 Rezultatai Informacinės technologijos, Azija, Nuotolinis mokymas Filter

PGDM "Big Data" (lygiavertė MBA)

Goa Institute of Management
Indija, Panaji
MBA
01 Jun 2020
<
Dieninės
<
2 metai
28 Feb 2020
Anglų
Su bendrabučiu

Pasak JAV darbo statistikos biuro, prognozuojama, kad iki 2020 m. Verslo analitikų darbo vietų skaičius padidės 22 proc. Pasak neseniai atlikto "McKinsey"

Skaityti daugiau

MBA IT vadybos

Kazakh British Technical University (KBTU)
Kazachija, Almata
MBA
Rugsėjis 2020
<
Dieninės
<
15 mėnesiai
Anglų
Su bendrabučiu

Informacinių technologijų (IT) vadybos programos MBA siekiama parengti studentus sėkmingai karjerai taikant informacines technologijas verslo sėkmei. Specializuotos studijų sr ...

Skaityti daugiau

MBA informacinės technologijos

Exeed School of Business and Finance
Jungtiniai Arabų Emyratai, Šardža + 26 Daugiau
MBA
Rugsėjis 2020
Anglų
Su bendrabučiu
Internetinės

Vienerių metų MBA (verslo administravimo magistras) informacinių technologijų vadyboje yra išsami programa, skirta IT specialistams, kurie tikisi, kad informacinių technologij ...

Skaityti daugiau