Oficialus aprašymas

MBA

School of Management prie ITM universitetas siūlo Masters of Business Administration (MBA) programos studentams absolventų bet kurios disciplinos. Programa mišiniai du metus reguliariai Kurso darbas, stažuotės ir pagrindinis galutinis metų projekto palengvinti mokymąsi valdymo koncepcijas ir praktiką. Verslo administravimo magistras (darbo laiku) arba MBA programa taip pat nuo liepos 2013, kad bus patenkinti karjeros didinimo poreikius darbo vadovai. MBA programa turės pagrindinius kursus, bendrų reguliariai MBA ir įvairių pasirenkamųjų kursų grindžiamų vadovų lūkesčius, dalyvaujančių programoje. Be dalykinės srities žinių, kiekvienas studentas patiria daug ne kredito pridėtinės vertės kursus, kuriais siekiama asmenybės augimo ir tobulėjimo minkštųjų įgūdžių. Iš ITM MBA programą dėmesys skiriamas funkcinių matmenų stambių pramonės veikiančių Gurgaon srityje. Fakulteto nariai mokykloje yra aukštos kvalifikacijos savo srityje ir tvirtai įsipareigojusi kurti instituto visos akademinės kompetencijos. Šios programos taip pat praturtintas per neeilines sesijas iš garsių lektorių iš pramonės ir lektorius iš bendradarbiaujančių universitetų ir profesinių įstaigų.

Visas laikas MBA programa

MBA ITM vadybos mokyklos yra dvejų metų programa, padalinti į keturis semestrus (du semestrus kiekvienais metais). Norint gauti magistro laipsnį, vienas turi sėkmingai baigti 81 kreditų programą.

Executive MBA programa

Verslo administravimo magistras (darbo laiku) arba MBA programos yra nuo liepos 2013, kad bus patenkinti karjeros didinimo poreikius darbo vadovai. Programa bus atvira darbo vadovai su mažiausiai 2 metų darbo patirtį, turintys baigimo, bet drausmė būtiniausių 50% ženklų, pageidautina su matematikos kaip dalyko. Priėmimo bus grindžiama bendru įėjimu testą atliko School of Management, ITM universitete, po grupės diskusijos ir asmeniniam pokalbiui. Dalinės studijos Executive MBA bus 3 metai, plinta per 6 semestrus. Klasės vyks dėl darbo dienomis ir šeštadieniais taip, kad vadovai gali dalyvauti klases nepakenkiant savo darbo grafiką vakarais. Be to, reguliariai fakulteto vadybos mokykla, žymių ir patyrusių dėstytojų mokslo ir pramonės bus svečių fakultetas programai. Pabrėžimas MBA programa yra žinių taikymas su praktinėmis verslo problemų, todėl daugelis pasirenkami dalykai yra įtraukti į pagrindinius dalykus, įskaitant pasirenkant siūlomų kitų mokyklų, ty mokyklos inžinerijos ir technologijų ir teisės mokyklos sąraše. Pasirenkamieji kursai bus reguliariai persvarstomas atsižvelgiant ir profilius ir interesus vadovai atsižvelgiant priėmimo į programą.

Programa mokoma:
Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Liepa 2019
Duration
2 - 3 metų
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Liepa 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Liepa 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date