MBASTUDIES

Palyginti verslo administravimo magistro programas - Išmaniojo verslo studijos - Pietų Amerikoje - 2020/2021

Verslo administravimo magistro arba MBA laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos verslo mokyklos arba ekonomikos fakulteto magistro studijų programą. Daugybė viso pasaulio verslo mokyklų, universitetų bei kitų tipų aukštojo mokslo įstaigų studentams gali pasiūlyti ne tik dienines, bet ir kur kas lankstesnes ištęstines ar internetines MBA studijų programas.

Verslo žvalgybos apima pateikti informaciją ir analizuoti duomenis per technologijų skatinamų procesų naudojimą. Šios disciplinos tikslas yra padėti vadovams ir vadovams priimant labiau pagrįstus verslo sprendimus.

Aprėpties daugelyje šalių ir salų teritorijose, Pietų Amerikoje gyvena daug ispaniškai kalbančiose šalyse. Čia studentai gali tiesiog vaikščioti per visą istoriją jų kelyje į klasę ir įsiurbti senovės visuomenių kultūrą. 

Peržiūrėti visas verslo administravimo magistro programas - Išmaniojo verslo studijos - Pietų Amerikoje - 2020/2021

1 Rezultatai Išmaniojo verslo studijos, Pietų Amerika Filter

MBA verslo valdymo ir konkurencingos žvalgybos

Grupo Tiradentes
MBA
Kov. 2021
<
Dieninės
<
407 valandos
Portuguese (Brazil)
Universiteto miestelis

Žinoma, bus plėtoti dalyvių įgūdžių, kad padaryti juos suprasti naują ir dinamišką valdymą sudėtinga, remiantis paradigmų, kad sukurti (ir atkurti) kiekvieną dieną. ...

Skaityti daugiau