MBA

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

MBA

ALBA MBA programa prasideda kiekvienų metų rugsėjį ir trunka 12 iki 48 mėnesių.

Dalyviai, norintys dalyvauti dieniniame darbe, baigs studijas per 12 mėnesių ir lankysis pamokose kasdien darbo dienomis.

Dirbantys specialistai, norintys dalyvauti neakivaizdinio darbo režime, baigs studijas ne anksčiau kaip po 24 mėnesių (programos trukmė gali būti pratęsta iki 48 mėnesių) ir lankysis klasėse paprastai du kartus per savaitę darbo dienomis nuo 18: 00 iki 22:00.

Pagrindinė mokymo programa suteikia studentams žinių ir įgūdžių, reikalingų giliam supratimui apie valdymo pagrindus. Pasirenkamieji kursai yra skirti visapusiško įvairių verslo funkcijų supratimo ugdymui ir specializuotų įgūdžių stiprinimui, atsižvelgiant į skirtingus kiekvieno studento karjeros siekius.

115515_22179953_10155784170836810_6043486379086959257_o.jpg

Programos svarbiausi dalykai

 • Lyderio ugdymas: mokydami klases ir mokydami asmeniškai, studentai pradeda savimonę ir asmeninio tobulėjimo kelionę, nustatydami stipriąsias ir tobulinimo sritis bei siekdami, kad jų siekiai būtų nuoseklūs ir dinamiški ateities mokymosi planai.
 • Verslumas: ALBA yra viena iš verslininkystės elitinių Europos verslo mokyklų, kurią parodė išskirtinis mūsų studentų komandų veiklos rezultatas Europos verslo metų plano konkurse (EBPYC) . Studentai keturis mėnesius praleidžia verslo planą, skirtą naujai įmonei plėtoti esamą verslą arba steigti verslą, ir tikimasi, kad jie pateiks pasiekiamus rezultatus.
 • Holistinė perspektyva: "Fronėzės paieškoje", "Psichoanalizuojančiose organizacijose", "Verslo integravimo modeliavimo žaidime" yra tik keletas iš tiesų unikalių kursų, kurie kartu sudaro bendrą verslo perspektyvą.

Plačios galimybės mokytis užsienyje per studentų mainų sutartis su dideliu geriausių verslo mokyklų tinklu visame pasaulyje.

115517_10641160_10152768236316810_3972546257322221599_n.jpg

Priėmimo procesas

Galimos dvi galimybės:

 1. Paraiška internete (užpildykite paraiškos formą, nuskaitykite ir pateikite savo dokumentus, tada nusiųskite oficialias kopijas į ALBA).
 2. Paraiškos forma spausdintoje versijoje (galima atsisiųsti per internetinę sistemą "Application") siunčiama į biurą kartu su originaliomis kopijomis.

Kandidatai, kuriuos reikia apsvarstyti Alba MBA programoje, turi pateikti šiuos dokumentus:

 • Užpildyta ALBA paraiškos forma, įskaitant vieną naujausią nuotrauką JPEG formatu (arba dvi nuotraukas spausdintuose).
 • Du rekomendaciniai laiškai graikų ar anglų kalba. Rekomendacinius laiškus galima pateikti internetu arba atsisiųsti ir spausdinti formas anglų arba graikų kalbomis
 • Oficialūs stenogramos, taip pat patvirtintos kiekvieno bakalauro, absolvento ar profesinio laipsnio diplomų kopijos. Pareiškėjai, kurie negali gauti oficialaus stenografo per protingą laiką, gali įkelti arba išsiųsti neoficialių stenogramų fotokopiją kaip laikiną pakaitą, kad būtų galima pagreitinti vertinimo procesą.
 • Kompetencijos įrodymas anglų kalba. Kandidatai privalo turėti arba įgyti išsilavinimą (Kembridžo kalbos mokėjimas ar Mičigano kvalifikacija), arba priimti TOEFL (100 minimalių balų-ALBA kodas 0942) arba IELTS (7,0 minimalus balas), nebent jų bakalauro laipsnis būtų suteiktas anglų kalbos akademinė institucija
 • Trys esė
 • Tikimasi minimalaus 550 GMAT balo (ALBA MBA kodas 3BM-38-74)
 • Negrąžinamos paraiškos mokesčio [60 €] indėlio gavimas („Alpha Bank“ sąskaitos Nr. 101-00-2320-011893, IBAN: GR21 0140 1010 1010 0232 0011 893, SWIFT (BIC) KODAS: CRBAGRAAXXX) arba kredito mokestis kortelė (VISA arba MASTERCARD)
 • Visoms MBA programoms reikalinga ne mažiau kaip 3 metų darbo patirtis

Visi kandidatai bus pakviesti dalyvauti asmeniniame pokalbyje.

Programos su vienu ar keliais trūkstamais dokumentais nebus apdorotos tol, kol nebus gauti šie dokumentai. Priėmimą į programą sprendžia Priėmimo komisija, atsižvelgdama į kvalifikaciją ir pareiškėjo asmenybę bei įsipareigojimą.

Mokestis už mokestį už einamuosius metus: 19 750 eurų sumokėta dalimis. Specialios stipendijos iki 40% mokestis už mokslą ir fiksuota 400 € / mėn. Norma (baldais apstatytame bute - įskaitant visas sąskaitas) už apgyvendinimą tarptautiniams studentams.

Kitų priėmimo etapų terminas: gegužės mėn. Pabaiga
Galutinis priėmimo į tarptautinius studentus, kuriems reikia švietimo VISA, galutinis terminas: gegužės mėn. Pabaiga

ALBA priima paraiškas ištisus metus

Stipendijos

Stipendijos teikiamos tarptautiniams studentams. Jei norite sužinoti, ar esate tinkamas, užpildykite šią formą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

ALBA Graduate Business School at The American College of Greece was founded in 1992 and operates under the auspices of the business community, an association of corporations and institutional organiza ... Skaityti daugiau

ALBA Graduate Business School at The American College of Greece was founded in 1992 and operates under the auspices of the business community, an association of corporations and institutional organizations, currently numbering more than 90 members. Skaityti mažiau