Filter
MBA
Gibraltaras Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas geriausių Verslo administravimo magistro programas Gibraltare - 2019

Verslo administravimo magistro arba MBA laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktą verslo studijų programą vienoje iš daugybės viso pasaulio verslo mokyklų. Šį laipsnį gali įgyti studentai pasirinkę tokius dalykus kaip rinkodara, finansai, apskaita, ar kitas su verslu glaudžiai susijusias akademines specialybes.

Verslo administravimo ar MBA Master dvejų metų absolventas laipsnį, kad asmenys gali užsiimti po uždirbti bakalauro. Pelningiausi MBA gali padėti absolventams įgyti svarbių žinių, įgūdžių ir patirties jie turi pradėti karjerą verslo pasaulyje.

 

Gibraltaras yra puiki vieta siekti aukštojo mokslo, nes jis taip anglišką mokymo modelis. Nors kažkada buvo keletas aukštosioms mokykloms šalyje, naujausi valdžios reglamentai lėmė šių institucijų kūrimą.

Tiesiogiai susisiekite su universitetais verslo administravimo magistro programas Gibraltare - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

University of Gibraltar

University of Gibraltar MBA yra šiuolaikinė ir į karjerą orientuota valdymo programa, kurios tikslas - iššūkis ir įkvėpimas. Nesvarbu, ar siekiate padidinti savo karjeros ... [+]

Apie šį kursą

University of Gibraltar MBA yra šiuolaikinė ir į karjerą orientuota valdymo programa, kurios tikslas - iššūkis ir įkvėpimas. Nesvarbu, ar siekiate padidinti savo karjeros perspektyvas, ar pakeisti jos kryptį, MBA yra elitinė profesinė kvalifikacija, kuri suteiks jums verslo valdymo įgūdžius, kurie jus išskirs nuo konkurencijos.

Mūsų mažesni klasių dydžiai reiškia, kad prisijungsite prie glaudžių ambicingų specialistų bendruomenės ir galėsite labiau pritaikyti asmeninę patirtį, suteikdami geresnę prieigą prie dėstytojų ir darbuotojų.

University of Gibraltar MBA yra vienerių metų dieninės arba dvejų metų ne visą darbo dieną pagreitintas kursas, kuris prasidės 2019 m. Rugsėjo mėn. Universiteto Verslo mokykloje.... [-]

Gibraltaras Gibraltar
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba