Palyginti verslo administravimo magistro programas - Ekonomikos studijos - Okeanijoje - 2020

MBA yra iki šiol ir toli sėkmingiausias laipsnis 20-ojo amžiaus. Pažvelkite Amerikos statistikos. Pirmojo laipsnio nebuvo suteikta, kol 1900-aisiais. Iki 20-ojo amžiaus pabaigoje ji turėjo 27% rinkos dalį visų diplomus išduodamų.Ekonomikos studijas pabaigę specialistai gerai supranta individualios, bendrovių bei valstybių ekonominės elgsenos poveikį bendrosioms ekonomikos tendencijo… Skaityti daugiau

MBA yra iki šiol ir toli sėkmingiausias laipsnis 20-ojo amžiaus. Pažvelkite Amerikos statistikos. Pirmojo laipsnio nebuvo suteikta, kol 1900-aisiais. Iki 20-ojo amžiaus pabaigoje ji turėjo 27% rinkos dalį visų diplomus išduodamų.

Ekonomikos studijas pabaigę specialistai gerai supranta individualios, bendrovių bei valstybių ekonominės elgsenos poveikį bendrosioms ekonomikos tendencijoms. Ekonomikos studijos dažnai būna tarpdisciplininės, tad jas pasirinkę studentai paprastai nagrinėja ne tik ekonomines, bet ir politines ar visuomenines temas, kurios gali paveikti šalių ekonomines sistemas ar bendrovių finansinius sprendimus.  

Okeanija susideda iš salų pietinėje, vakarinėje ir centrinėje Ramiojo vandenyno dalyse, įskaitant Melanezija, Mikronezijos ir Polinezijos. Sąvoka kartais praplečiant Australija, Naujoji Zelandija, ir Malajų salynas.

Peržiūrėti visas verslo administravimo magistro programas - Ekonomikos studijos - Okeanijoje - 2020

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
Auckland Institute of Studies
Auckland, Naujoji Zelandija

Verslo administravimo magistro laipsnis šiandien yra labiausiai tarptautiniu mastu pripažintas verslo kvalifikacijas pasaulyje.

Verslo administravimo magistro laipsnis šiandien yra labiausiai tarptautiniu mastu pripažintas verslo kvalifikacijas pasaulyje. -
MBA
Dieninės
18 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here