MBA programos - Ekonomika

Peržiūrėti visas 2 verslo administravimo magistro programas - Ekonomika

Studentai, kurie siekia aukštojo išsilavinimo verslo administravimo srityje, išskyrus kursus, kuriuos siūlo tipiškas bakalauro laipsnis, gali gauti MBA. Verslo administravimo magistras nurodo, kad asmuo gali turėti pažangių žinių tokiose srityse kaip rinkodara, finansai, apskaita ir verslo veikla.

Kas yra MBA ekonomikoje? Ekonomikos magistro programa skirta asmenims mokyti strategiškai mąstyti sudėtingose ​​finansinėse ir verslo situacijose, ypač atsižvelgiant į kliento poreikius. Kursai dažniausiai orientuojasi į mokymąsi mokiniams, siekiant optimizuoti informacijos tyrimus, analizuoti sudėtingas situacijas, kurti perspektyvius sprendimus, nustatyti teisėtus talento šaltinius ir pateikti naudingas žinias taktiniams sprendimų priėmimo procesams. Dėl padidėjusių neramumų tarp šalių instruktoriai taip pat gali pasirinkti sutelkti dėmesį į informacines karas ir į tai, kaip sumažinti įtampą.

Programos absolventai paprastai turi stiprių analitinių įgūdžių, kurie gali jiems gerai tarnauti ir profesiniame, ir verslo gyvenime. Daugelis iš jų taip pat turi įdomių problemų sprendimo įgūdžių ir sudėtingų situacijų palengvinimo įgūdžių. Kiekvienas iš šių bruožų gali būti naudingas bet kurioje profesinėje srityje.

Kolegijos studijų kaina labai skiriasi, todėl nėra realaus būdo žinoti, kiek MBA ekonomika gali kainuoti studentą, prieš tai nepasakant patarėjo. Dėl šios priežasties svarbu, kad asmuo atliktų savo mokslinius tyrimus prieš įregistruodamas.

Žmonės, turintys ekonomikos laipsnį, šiuo metu turi didelę paklausą, todėl absolventai gali rasti daugybę įdomių karjeros galimybių. Kai kurie pavyzdiniai darbo srities pavadinimai yra politikos analitikas, ekonomistas, biudžeto analitikas, statistikas, vyriausybės ekonomistas, rinkos tyrėjas, konsultantas, duomenų mokslininkas ir profesorius. Asmenys gali būti sėkmingi vyriausybės sektoriuje ar akademinėje bendruomenėje.

Daugelis institucijų siūlo MBA ekonomikos. Dėl jų patogumo internetiniai kursai tampa vis populiaresni. Jei esate pasirengęs pradėti savo mokslą, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti Daugiau

MBA Specializuojasi Strategijos Ir Ekonominės žvalgybos

ESLSCA Business School
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai October 2018 Prancūzija Paris

Į strategijos ir žvalgybos MBA sutalpinti į universitetų studentams, verslo mokyklos, inžinierius, IEP ir profesionalams. [+]

Sukurta 1997 metais, po nuo žvalgybos ir strategija Įmonės, vadovaujamų Henri Martre per Generalinės planavimo komisijos komiteto rekomendacijomis, ekonominės Warfare Mokykla dabar Business Intelligence nuoroda mokymai Prancūzijoje.

Mokymas EMT remiasi keturiais pagrindiniais principais:

Optimizuoti informacijos paieška Nustatyti gerų šaltinių žiniomis Analizuoti sudėtingas situacijas Gaminti naudingų žinių apie sprendimų priėmėjų

EMT yra vienintelis mokymo verslo žvalgybos siūlo įvairiausių lauko pratybas, kad tilptų į kliento strategiją. Per metus mūsų studentai turi susidoroti su konkrečiais atvejais, vis jausmą sunkumų.... [-]


MBA Valdymas

Ana G. Méndez University System, Continental U.S. Campuses
Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Orlando Miramar

Studijų programos verslo administravimo verslo administravimo mokyklos Metropolitan universitetas siūlo magistro verslo administravimo kryptys valdymas. [+]

Studijų programos verslo administravimo verslo administravimo mokyklos Metropolitan universitetas siūlo magistro verslo administravimo kryptys valdymas. Metro miesteliai Orlandas / Pietų Floridos mokė šį drausmę administracija. Programa siūlo mokymo programą, kuri rengia studentus imtis vadovaujančias pareigas veiksmingai ir efektyviai, reikia organizacijų šiandien.

Akademinė patirtis programos leidžia studentams plėtoti įgūdžius, reikalingus verslo administravimo srityje, jie bus pajėgi prisiimti valdymo ir vadovavimo pozicijas viešajame ir privačiame sektoriuose. Programa taip pat prisideda prie mokinių, kaip išsilavinusių ir kvalifikuotų, galinčių patenkinti asmeninius ir profesinius tikslus formavimas.... [-]