MBA programos - Dvigubo laipsnio MBA studijos

Ieškoti verslo administravimo magistro programas - Dvigubo laipsnio MBA studijos

Dvigubo laipsnio MBA studijos

Dvigubas laipsnis leidžia asmeniui išmokti dviejų skirtingų disciplinų tuo pačiu metu. Tai puiki galimybė asmenims, turintiems konkretų karjeros tikslą, kuris nėra visiškai patenkintas tik vienu pagrindiniu. Toks kelias leidžia studentams pritaikyti pačią programą, kad atitiktų jų poreikius ir siekius.

 

Kas yra dviguba MBA? Tai yra galimybė, leidžianti asmeniui valdyti valdymo praktiką iš verslo administravimo požiūriu, taip pat kitą studijų pasirinkimą. Tai, kad MBA arba verslo administravimo magistras yra tarpdisciplininis tyrimas, tokias sąvokas lengva įtraukti į kitas sritis. Verslo administravimo dalis bus sutelkta į metodiką ir įgūdžius, reikalingus verslo funkcijoms įdiegti, palaikyti ar tobulinti.

 

Vykdant dvigubą MBA gali pasirodyti labai naudinga. Valdymo įgūdžiai, kuriuos kursas padeda jums tobulinti, gali būti taikomas bet kurioje pareigoje ar užsiėmime. Tai gali suteikti jums konkurencinį pranašumą prieš kitus darbo konkurentus arba padėkite jums liniją vadovauti kitam reklamavimui jūsų dabartinėje įmonėje.

 

Dvigubos MBA programos skiriasi dėl kelių skirtingų veiksnių. Jei norite studijuoti miesteliu ar internetu, galite pasverti mokestį, geografinę mokyklos plotą ir bendrą fakulteto studijų kainą.

 

Su dviguba MBA galite gana daug nustatyti savo karjeros kelią. Priklausomai nuo to, kurioje studijų srityje pasirinksite pora su verslo administravimo laipsniu, yra įvairių karjeros pasirinkimo galimybių. Kadangi MBA yra orientuota į valdymą, dauguma absolventų gali tikėtis, kad jie pradės mažesnę valdymo poziciją be patirties, turėdami daugiau galimybių su įgyta patirtimi.

 

Jūsų dviguba MBA yra visiškai priklausoma nuo jūsų ir norimo karjeros. Jei norite sužinoti daugiau apie savo galimybes ir taikyti, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti Daugiau

Dvigubos Master Of Business Administration - Dviguba MBA; Roma-Paryžius Ar Londonas

Swiss School of Management, Rome Italy
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 24 mėnesių October 2018 Italija Roma + 1 daugiau

Vieno iš natūra tarptautinės patirties, kuri leis jums mokytis ir dirbti dviejose pagrindinėse sostinių Europos Sąjungoje; Roma, Paryžius ar Londonas. Suteikti jums galimybę užsidirbti Tarptautinės akredituotų dvigubą laipsnį tik 18 mėnesių. [+]

Kodėl Šveicarijos vadybos mokykla Romoje?

Paprasčiau tariant, Šveicarijos švietimo vykdo vertę.

Mūsų JAV ir ES akredituota Dvigubas MBA laipsnį suteikia jums daugiau nei naują eilutę savo CV. Jis suteikia jums profesionalią pabėgimas į karjerą jūs norite, bet kurioje pasaulio vietoje.

SSM-INSEEC dvigubo magistro studijų programa suteikia mūsų MBA studentams su stipriu rinkinį tarptautinės patirties ir galimybių. Per programos vykdymo metu, Dual MBA suteikia studentams tarptautinę perspektyvą tiek ir iš klasėje. Sverto efektas dviejų dinamiškų verslo mokyklų patirtimi, studentų tinklai klasiokų ir profesoriai bus dvigubai, o "Dual MBA Grads gali tapti stipresni kandidatai darbdaviams magistro laipsnių tiek Šveicarijos School of Management Romoje ir INSEEC Paryžiuje ar Londone. Ir laiko praleido Romoje, Paryžiuje ar Londone studentai gali tikrai padaryti draugų iš viso pasaulio! Programa baigiasi mokamų stažuočių nei Paryžiuje ar Londone šešių mėnesių.... [-]