MBASTUDIES.LT

Peržiūrėti Nuotolinis mokymas verslo administravimo magistro programas - Duomenų analizė - Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2019/2020

MBA yra iki šiol ir toli sėkmingiausias laipsnis 20-ojo amžiaus. Pažvelkite Amerikos statistikos. Pirmojo laipsnio nebuvo suteikta, kol 1900-aisiais. Iki 20-ojo amžiaus pabaigoje ji turėjo 27% rinkos dalį visų diplomus išduodamų.

Duomenų analizė sukasi aplink duomenų rinkinių tikrinimą ir naudingos informacijos surinkimą, kad būtų galima padaryti išvadas apie visas rinkinys. Procesas gali suteikti prognozuojamų ar aprašomųjų žinių apie duomenis, priklausomai nuo naudojamų metodų.

Darbas su valstybinių universitetų yra toli nuo optimalaus pasirinkimo. Privačios mokyklos suteikia daug geresnę pagalbą savo nuotolinio mokymosi patirtį. Keletas interneto universitetas atkreipia mokytojus ir mokinius dideli atstumai iš viso pasaulio. Tai labai padidina įvairovę nuotolinio mokymosi klasėje ir gamina sudėtingas pokalbis tarp tų, iš labai skirtingų bendruomenių, regionų, ir tolimų kultūrų.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl geriausių Nuotolinis mokymas verslo administravimo magistro programų - Duomenų analizė - Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2019/2020

3 Rezultatai Duomenų analizė, Jungtinės Amerikos Valstijos, Nuotolinis mokymas Filter

MBA - Duomenų analizė

Utica College Online
Internetinės Ištęstinės 2 metai Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos Utica

"MBA-Data Analytics" specializacija orientuota į du duomenų mokslo srities aspektus: naudojant teorinius modelius kiekybinių ir kokybinių duomenų rinkimas, projektavimas ir analizė, ir realus procesas kuriant ir įgyvendinant sprendimus, paremtus šiais duomenimis.

MBA - koncentracija duomenų analizėje

Key West University
Internetinės Dieninės 18 mėnesiai Vasaris 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Džeksonvilis

KWU MBA laipsnių programa suteikia pradžioje ir viduryje karjeros specialistams praktinių įgūdžių ir kompetencijų, reikalingų siekiant paspartinti jų karjeros versle.

MBA: "Data Intelligent MBA"

Saint Joseph's University, Haub School of Business
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės 2 - 3 metai Registracija galima Jungtinės Amerikos Valstijos Filadelfijoje + 2 daugiau

Užsiimkite MBA, kurią visada norėjote, tačiau įgydami vertingos verslo analitikos patirties.