MBASTUDIES.LT

Ieškoti Nuotolinis mokymas verslo administravimo magistro programų - Duomenų analizė - Šiaurės Amerika - 2019/2020

Masters of Business Administration (MBA) yra magistro studijų programų valdymu, savo lygoje. MBA yra tradicinis akademinis pasiūlymas vadybos išsilavinimą. Universitetai atsakyti į klausimus iš verslo tiksliai bei gilus kvalifikacija ateityje bei modernus vadovų pagrįstas standartizuotu pavadinimą. Jis dažnai trumpinamas kaip MBA arba magistro ir opozicijos mokslo magistras (magistro) arba menų (MA), kapitonas, be abejonės kiekis į vieną programą vien tik.

Organizacijos naudoja duomenų analizę, norėdami išvalyti, transformuoti ir tvarkyti neapdorotų duomenų rinkiniuose esančią informaciją. Dažnai taikydami algoritmus ir mechaninius procesus, analizės leidžia įmonėms ir vyriausybės departamentams nustatyti ir prognozuoti duomenų tendencijas.

Nuotolinis mokymasis yra tiekti išsilavinimą studentams, kurie fiziškai nedalyvauja miesteliu metodas. Įvairūs tyrimai parodė, kad nuotolinio mokymosi programos gali būti veiksminga ir efektyvi, kaip įprastinių ekvivalentas programas kartais net geriau!

Jungtinės Amerikos Valstijos paprastai vadinamas JAV yra federacinė respublika sudaryta iš penkiasdešimt narių ir federalinės apygardos. 48 vientisą valstybių ir federalinė apygarda Vašingtonas, Kolumbijos apygarda yra pirmame Šiaurės Amerikos ir Kanados ir Meksikos. Aliaskos valstybės yra šiaurės vakarų Šiaurės Amerikoje, Vakarų Kanados ir į rytus nuo Rusijos per Beringo sąsiaurį ir Havajų valstija yra viduryje Šiaurės Ramiojo vandenyno salynas. Šalis taip pat turi penkis apgyvendintos ir devynių negyvenamose teritorijose Ramiajame vandenyne ir Karibų.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl geriausias Nuotolinis mokymas verslo administravimo magistro programų - Duomenų analizė - Šiaurės Amerika - 2019/2020

3 Rezultatai Duomenų analizė, Šiaurės Amerika, Nuotolinis mokymas Filter

MBA - Duomenų analizė

Utica College Online
Internetinės Ištęstinės 2 metai Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos Utica

"MBA-Data Analytics" specializacija orientuota į du duomenų mokslo srities aspektus: naudojant teorinius modelius kiekybinių ir kokybinių duomenų rinkimas, projektavimas ir analizė, ir realus procesas kuriant ir įgyvendinant sprendimus, paremtus šiais duomenimis.

MBA - koncentracija duomenų analizėje

Key West University
Internetinės Dieninės 18 mėnesiai Vasaris 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Džeksonvilis

KWU MBA laipsnių programa suteikia pradžioje ir viduryje karjeros specialistams praktinių įgūdžių ir kompetencijų, reikalingų siekiant paspartinti jų karjeros versle.

MBA: "Data Intelligent MBA"

Saint Joseph's University, Haub School of Business
Universiteto miestelis Internetinės Dieninės Ištęstinės 2 - 3 metai Registracija galima Jungtinės Amerikos Valstijos Filadelfijoje + 2 daugiau

Užsiimkite MBA, kurią visada norėjote, tačiau įgydami vertingos verslo analitikos patirties.