Filter
MBA
Europa Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti verslo administravimo magistro programas - Draudimo studijos - Europa - 2019

MBA stendai magistro verslo administravimo ir sudaro mokymo programa, kuri suteikia pagrindą į pagrindines sąvokas verslo, įskaitant valdymą, Finansai, Ekonomika, pardavimų, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių valdymo ir tiekimo grandinės valdymas.

Europa, kaip įprasta, vienas iš pasaulio 's septynių žemynų. Susideda Vakarų didžiausią tašką Eurazijoje, Europoje paprastai skirstomi iš Azijos į baseino padalina iš Uralo ir Kaukazo kalnai, Uralo upe, Kaspijos ir Juodosios jūrų, ir vandenų keliai, sujungti Juodosios ir Egėjo jūras.

Peržiūrėti visas verslo administravimo magistro programas - Draudimo studijos - Europa - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Draudimo studijos, Europa

Offenburg University

Finansų, rizikos ir draudimo verslo administravimo magistras skirtas specialistams, siekiantiems sėkmingos karjeros finansuoti, rizikos valdymui ir prekybos kredito draud ... [+]

Finansų, rizikos ir draudimo verslo administravimo magistras skirtas specialistams, kurie siekia sėkmingos karjeros finansų, rizikos valdymo, investavimo ir prekybos kredito draudimo srityse.

Ši pasaulinės klasės antrosios pakopos studijų programa padės jums valdyti ir verslininkystei vadovauti, taip pat įgyti finansinių ir draudimo įgūdžių, leidžiančių jums atlikti tarptautinės prekybos, finansų ir draudimo sektorių.

Offenburg University MBA apima antrosios pakopos studijų pažymėjimą eksporto finansų ir prekybos kreditų draudimas ir užtrunka 18 mėnesių.

MBA pasiruošs jums vadovauti vaidmenims , kurie turi didelę atsakomybę, pagreitinti jūsų pažangą gerai apmokamų vadovybės pozicijas.... [-]

Vokietija Offenburg
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
3 semestrai
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba