Peržiūrėti visus 3 verslo administravimo magistro programas - Draudimo studijos

Verslo administravimo magistras yra universalus laipsnį. Yra daug skirtingų krypčių, kad galite eiti su juo, ir daug įvairių karjeros, kad jums gali baigtis. Uždirbti MBA draudimo leidžia jums sutelkti savo studijas svarbus verslo sektoriuje reikia išsilavinusių ir kvalifikuotų darbuotojų. Kas yra Draudimas MBA? Tai Studijų dėmesys skiriamas pagrindinių pranešimus verslą, taip p… Skaityti daugiau

Verslo administravimo magistras yra universalus laipsnį. Yra daug skirtingų krypčių, kad galite eiti su juo, ir daug įvairių karjeros, kad jums gali baigtis. Uždirbti MBA draudimo leidžia jums sutelkti savo studijas svarbus verslo sektoriuje reikia išsilavinusių ir kvalifikuotų darbuotojų.

Kas yra Draudimas MBA? Tai Studijų dėmesys skiriamas pagrindinių pranešimus verslą, taip pat draudimo susijusių dalykų. Tai įprasta, kad klasių, apimančių biudžeto, ekonomika, rizikos valdymo, draudimo įstatymą ir dar daugiau. Daugeliu atvejų, studentai privalo jau bakalauro laipsnį verslo susijusių srityje ir minimalus VPS prieš taikant tokią programą. Tyrimai tęsiasi maždaug dvejus metus ir gali apimti iki baigimo stažuotę.

Yra daug naudos užpildydami MBA draudimo, įskaitant, atitinkanti sėkmingą karjerą draudimo srityje.Kursai paprastai yra prieinama internete, kuri taip pat daro šį laipsnį puiki galimybė studentams visame kuriam reikia nuotolinio mokymosi galimybes pasaulyje.

Kai jūs nuspręsite eiti už savo studijas ir programos trukmė paveiks galutinę kainą. Jūs taip pat gali norėti atsižvelgti į savo praktiką, kuri gali arba negali suteikti jums su darbo užmokesčio. Prieš taikant programą, mokslinių tyrimų kruopščiai jį užtikrinti, kad jūs suprantate visas susijusias išlaidas.

Absolventai Draudimo MBA programos gali gauti įvairių karjeros draudimo pramonės, įskaitant finansų analitikas, sveikatos priežiūros produkto vadybininkas ir draudikai skaičius. Nors bakalauro laipsnį gali suteikti jums tinkamą pradžios kiekvienoje iš šių sričių, gauti MBA gali padėti jums eiti toliau į kiekvienos profesijos nei bakalauro laipsnio.

Prieš taikant už draudimo MBA, studentai turi bakalauro laipsnį susijusioje srityje, minimalus VPS ir GMAT ar GRE rezultatas.Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
UPES
Dehradun, Indija

MBA bankininkystė, finansinės paslaugos ir draudimas

MBA bankininkystė, finansinės paslaugos ir draudimas -
MBA
Liep. 2020
 
St. John's University Online
Queens, Jungtinės Amerikos Valstijos

Rizikos valdymo ir draudimo internete MBA programa iš St. John's Tobin verslo kolegijos nagrinėja funkcinius rizikos ir pasaulinių draudimo rinkų aspektus.

Rizikos valdymo ir draudimo internete MBA programa iš St. John's Tobin verslo kolegijos nagrinėja funkcinius rizikos ir pasaulinių draudimo rinkų aspektus. -
MBA
Dieninės
Ištęstinės
18 - 36 mėnesiai
Anglų
Rgs. 2020
Internetinės
 
Utica College Online
Utica, Jungtinės Amerikos Valstijos

30 kreditų internetinis MBA yra skirtas aktualumui šiandienos verslo pasaulyje. Gaukite patyrusių įgūdžių su į rezultatus orientuotos mokymo programos, vadovavimo užduočių su ... +

30 kreditų internetinis MBA yra skirtas aktualumui šiandienos verslo pasaulyje. Gaukite patyrusių įgūdžių su į rezultatus orientuotos mokymo programos, vadovavimo užduočių su realaus pasaulio organizacija ir rinkos strategijos modeliavimo įrankiais autentiškiems verslo rezultatams, visi už labai prieinamą kainą. Specializacijos apima elektroninę politiką, kibernetinę apsaugą, finansų / apskaitos, sveikatos priežiūros valdymą, draudimo ir rizikos valdymą, taip pat bendrąją parinktį, leidžiančią studentams kurti savo specializaciją. -
MBA
Ištęstinės
2 metai
Anglų
Internetinės
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here