Filter
MBA
Beninas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti geriausių Verslo administravimo magistro programas Benine - 2019/2020

MBA yra iki šiol ir toli sėkmingiausias laipsnis 20-ojo amžiaus. Pažvelkite Amerikos statistikos. Pirmojo laipsnio nebuvo suteikta, kol 1900-aisiais. Iki 20-ojo amžiaus pabaigoje ji turėjo 27% rinkos dalį visų diplomus išduodamų.

MBA arba Master of Business Administration yra dvejų metų studijų programa. Norint siekti MBA, studentai pirmiausia turi gavau bakalauro susijusioje srityje. Be MBA programą, studentai gauna su verslu susijusios kursinių Tas kvalifikuotas juos eksploatuoti ir valdyti įmones ir įmones.

 

Beninas, įsikūrusi Vakarų Afrikoje, yra namo aukštojo mokslo variantų gausos. Yra 10 filialai nacionalinio universiteto Beninas visoje šalyje, o bendras skaičius valstybinių bei privačių institucijų kartu yra 94.

Tiesiogiai susisiekite su universitetais verslo administravimo magistro programos Benine - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

African School of Economics

Ase MBA programa yra modeliuojama ant amerikietiško stiliaus MBA programą, pritaikytą Afrikos kontekste. Mes siekiame pritraukti studentų iš įvairių sluoksnių, kurie domi ... [+]

Magistro Verslo Administravimo (MBA)

Ase MBA programa yra modeliuojama ant amerikietiško stiliaus MBA programą, pritaikytą Afrikos kontekste. Mes siekiame pritraukti studentų iš įvairių sluoksnių, kurie domisi vis rytojaus lyderius Afrikos verslo diapazone. Studentai gauna tą pačią pagrindinę mokymą ekonomikos ir statistikos kaip studentai kitų ase programas, papildyti su kursinių apskaitos, audito, verslo teisės, verslumo, ir valdymo. Mes siekiame parengti studentus siekti karjeros apskaitos, bankininkystės, konsultavimo, finansų, rinkodaros ir valdymo privačiame sektoriuje, taip pat ne pelno sektoriuje. Pagrindinis privalumas ase MBA programos yra jos dėmesio dėl kiekybinių ir analitinių metodų ir jos plataus spektro partnerystes su universitetais ir korporacijų visame pasaulyje. Šios partnerystės teiks studijuojantieji unikalaus poveikio tarptautinio verslo aplinka ir galimybė bendrauti su kai kuriais iš savo pagrindinių žaidėjų. Studentai taip pat turi galimybę padėti organizuoti ir dalyvauti ase finansai ir valdymo seminarus, ir gali pasinaudoti tarptautinio tinklo siekti stažuočių galimybes, o ne ASE studentas. Programa siūlo du pogrupius laukus Finansai ir marketingas ir vadyba.... [-]

Beninas Kotonu
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba