Filter
MBA
Belgija Flanders Antwerp Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Verslo administravimo magistrai in Antwerp Belgija 2019

Masters of Business Administration (MBA) yra magistro studijų programų valdymu, savo lygoje. MBA yra tradicinis akademinis pasiūlymas vadybos išsilavinimą. Universitetai atsakyti į klausimus iš verslo tiksliai bei gilus kvalifikacija ateityje bei modernus vadovų pagrįstas standartizuotu pavadinimą. Jis dažnai trumpinamas kaip MBA arba magistro ir opozicijos mokslo magistras (magistro) arba menų (MA), kapitonas, be abejonės kiekis į vieną programą vien tik.

Jei norite lipti karjeros laiptais ir užimti vadovo pareigas, MBA yra skirtas Jums. Ši programa suteikia jums žinias ir įgūdžius, įgyti universalumą, kalbant apie supratimą, iš funkcinių, verslo sričių. Plius galimybė naudotis priemonėmis ir analizę, prisidėti prie strateginio planavimo ir sprendimų priėmimo.

Belgija siūlo į rinką orientuotą aukštesnio lygio išsilavinimą, kuris remiasi įgūdžių ir naujoves. Šalies 's aukštojo mokslo institucijos siūlo tuo pačiu metu tyrimų, orientuotų universitetinį išsilavinimą interaktyvus Prieš prisijungdamas į darbo rinką.

Antverpenas yra įvairus ir sėkmingas sceną aukštąjį išsilavinimą. Kolegijos ir keli universitetai apsistojo šiame mieste pradedant nuo Antverpeno universitetas, Plantin University College, Artesis University College ir daug daugiau.

Peržiūrėti Verslo administravimo magistro programas in Antwerp Belgijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

United International Business Schools

x ... [+]

Išmokite apibrėžti verslo tikslus su mūsų MBA programaLanksčios studijų programos

Mūsų lanksčios studijų programos remiasi Amerikos aukštojo mokslo modeliu , leidžiančiu studentams pasirinkti kursus pagal kursų reikalavimus, ankstesnius tyrimus, dabartinius interesus ir ateities ambicijas .

United International Business Schools ( UIBS )

Nuo 2002 m. Skirta tarptautiniam švietimui pasauliniu mastu, United International Business Schools ( UIBS ) yra savarankiška privati švietimo įstaiga, turinti universitetus Europoje ir Azijoje. UIBS siūlo lanksčias verslo ir vadybos studijas bakalauro (bakalauro / bakalauro) ir (post) magistrantūros ( magistro / MBA ir daktaro / DBA ) lygmenyse, vedančiose į privačius (programiniu požiūriu akredituotus) laipsnius, ir Amerikos regioniniu mastu akredituotu ir Europos valstybiniu lygiu bendradarbiaujant su mūsų akademiniais partneriais.... [-]

Belgija Antwerp Brussels
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
KU Leuven: Faculty of Economics and Business

KU Leuveno MBA programa siekiama iššūkius mokiniams mąstyti, atlikti ir plėtoti siekiant sėkmingai pradėti savo karjerą ir pasiruošti jiems pereiti į lyderystės pozicijas ... [+]

KU Leuveno MBA programa siekiama iššūkius mokiniams mąstyti, atlikti ir plėtoti siekiant sėkmingai pradėti savo karjerą ir pasiruošti jiems pereiti į lyderystės pozicijas - nuo priežiūros iki vyresniųjų vaidmenų - verslininkystės pradžioje, tarptautinėse kompanijose ar ne - pelno organizacijos. MBA dizainas leidžia studentams pritaikyti savo individualias programas pagal savo norus ir ambicijas.

Vienerių metų MBA programa mokoma tik anglų kalba. Mūsų studentai gali dalyvauti mainų programose su daugybe partnerių tiek Europoje, tiek už jos ribų. Pasirinkta MBA studentai taip pat gali siekti dvigubo laipsnio su Montpeljės verslo mokykla. Šis dvigubas laipsnis susideda iš dviejų studijų metų, su dviem semestrais - Antverpene arba Briuselyje, o du semestrus - Monpeljė.... [-]

Belgija Antwerp Brussels
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba