MBASTUDIES

Rasti 4 verslo administravimo magistro programas - Azijos verslo studijos

Verslo administravimo magistras - tai didelis žingsnis bet kokiam profesionalui ir paprastai trunka maždaug dvejus metus. Šis laipsnis nagrinėja verslo praktikos gilumą ir padeda absolventams suvokti gilesnį privataus sektoriaus supratimą.

Kas yra MBA Azijos versle? Programa paprastai yra pagrįsta verslo disciplinų ir Azijos kultūrinio dėmesio kombinacija. Kursų metu būtų įtraukti moduliai, suteikianti studentui unikalią valdymo ir verslo funkcijų perspektyvą. Studentai gali būti paprašyti integruoti savo žinias apie verslą globalizuotos ekonomikos kontekste. Dažnai yra galimybių rinktis individualius karjeros tikslus pritaikyti kursai. Prieš rašydami magistro darbą, studentai dalyvauja įmonės vizitų, karjeros konsultavimo ir svečių paskaitose. Visų pirma, studentai vertina pasaulio kultūras ir dalykus, susijusius su Azija.

Studentai, kurie baigia Azijos Verslo MBA, gauna vertingų įgūdžių, susijusių su verslo valdymu, verslo strategija ir rinkodara. Visa tai yra puikus turtas tiems, kurie nori greitai lipti į korporacines kopijas.

Tokio masto laipsnis gali būti brangus, tačiau jis neturi būti, ir tai viskas priklauso nuo to, su kuriuo universiteto studentai kreipiasi. Norint nustatyti, kuri programa yra tinkama, labai svarbu atlikti tyrimus.

Azijos verslo karjera, kaip ir bet koks verslo kelias, gali būti labai konkurencinga. Būtent todėl MBA yra labai svarbus norint įgyti norimų pozicijų, tokių kaip konsultantai, finansų ir rinkodaros vadovai bei verslininkai. Laimei, studentai, turintys magistrantūros studijų magistro laipsnį, yra linkę konkuruoti, o absolventai turėtų galėti lengviau rasti darbą, nei jų ne MBA kolegomis.

Jei įprastas mokymas nėra galimybė uždirbti MBA, kandidatai turėtų apsvarstyti internetines galimybes, kurios gali būti naudingos žmonėms su lanksčiais tvarkaraščiais. Norėdami sužinoti daugiau, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

4 Rezultatai Azijos verslo studijos Filter

Dvigubo laipsnio ekonomikos, politikos ir verslo magistro laipsnis Azijoje

HSE Higher School of Economics
Magistras
MBA
Rgs. 2020
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Į praktiką orientuota dviguba magistro studijų programa anglų kalba pirmaujančiuose Rusijos ir Azijos universitetuose. Studentai priimami į du universitetus vienu metu ir pasi ...

Skaityti daugiau

Tarptautinis MBA (dėmesys: Azija)

University of Haifa, International School
MBA
Spal. 2020
<
Dieninės
<
16 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis

Tarptautinė MBA (IMBA) yra sukurta taip, kad atitiktų globalizacijos amžių, nuolatinius trukdančius pokyčius ir nuolat didėjančią Rytų Azijos svarbą pasauliniame verslo pasaul ...

Skaityti daugiau

Europos ir Azijos vadybos MBA

International Graduate Center - Hochschule Bremen
MBA
Spal. 2020
<
Dieninės
<
2&nbsp;-&nbsp;3 semestrai
Anglų
Universiteto miestelis

Programa buvo sukurta siekiant įgyti aukščiausią talentą vadovaujančioms pozicijoms Europoje ir Azijoje. Ji skirta daugiausia jauniems specialistams, turintiems pirmąjį inžine ...

Skaityti daugiau

MBA - ASEAN verslo integracija (ASEAN bi)

Dhurakij Pundit University's International College
Ištęstinės MBA studijos
Bir. 2021
<
Dalinės
<
3 semestrai
Anglų
Universiteto miestelis

Programa yra unikaliai suprojektuoti tiems, kurie nori įgyti tiek žinių ir įgūdžių, reikalingų sėkmingam karjeros kaip vidutinio lygio verslo vykdomosios ir ASEAN verslo profe ...

Skaityti daugiau