Filter
MBA
Europa Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti verslo administravimo magistro programas - Auditas - Europa - 2019

MBA (Master of Business Administration) yra magistro laipsnį, kuris suteikiamas studentams, kurie įvaldę verslo tyrimą. MBA laipsnį yra laikoma viena iš labiausiai prestižinių ir surinko po laipsnių visame pasaulyje.

Yra daugiau nei keturis tūkstančius aukštojo mokslo organizacijų Europoje, nuo pirmaujančių mokslinių tyrimų institucijų iki mažų, mokymas orientuotas universitetuose. Pati Europa yra ne taip daug skiriasi nuo kitų žemynų, siekiančios nuo poliarinio rato į Afrikos pakrantę.

Peržiūrėti visas verslo administravimo magistro programas - Auditas - Europa - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
MBAAuditas

1 Rezultatai Auditas, Europa

EDC Ecole des Dirigeants & Créateurs d’Enterprise

Audito ar valdymo kontrolės vadybininkas yra pasiūlymas, leidžiantis geriau valdyti riziką ir sustiprinti įmonės efektyvumą. Be pagrindinės veiklos, tai yra funkcinės ir ... [+]

Auditas ir vidaus kontrolė: esminiai sandoriai

Audito ar valdymo kontrolės vadybininkas yra pasiūlymas, leidžiantis geriau valdyti riziką ir sustiprinti įmonės efektyvumą.

Be pagrindinės veiklos, tai yra funkcinės ir valdymo funkcijos : profesinė žvalgyba , praktinis mokymas, kokybės stebėjimas ir kt.

tikslaiMokykitės audito ir apskaitos metodus bei priemones .Valdyti bendrovės biudžetą pagal rekomendacijas vyresniesiems vadovams .Rizikos nustatymas ir vertinimas, siekiant pagerinti įmonės valdymąPirmųjų metų programa - MBA 1 - Verslo finansaiVerslo įgūdžiaiVerslo aplinka: TFAS, Mokesčiai, Finansų rinkosapskaitaVertinimas: finansinė analizė, verslo plano vertinimas, privati nuosavybėįrankiaiKryžminiai įgūdžiaiValdymo pagrindai: Finansai: KPI, HRMokymasis pagal verslo žaidimusProfesinis tobulėjimas2 metų programa - auditas ir valdymo kontrolė... [-]
Prancūzija Paris
Spalis 2019
Prancūzų kalba
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba