close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Ieškoti verslo administravimo magistro programų - Apskaita Vokietijoje - 2020

MBA yra iki šiol ir toli sėkmingiausias laipsnis 20-ojo amžiaus. Pažvelkite Amerikos statistikos. Pirmojo laipsnio nebuvo suteikta, kol 1900-aisiais. Iki 20-ojo amžiaus pabaigoje ji turėjo 27% rinkos dalį visų diplomus išduodamų.Jeigu siekiate įgyti pažangų antrosios pakopos finansų apskaitos akademinį laipsnį, pasidomėkite apskaitos MBA studijų programomis, kurias studentams gal… Skaityti daugiau

MBA yra iki šiol ir toli sėkmingiausias laipsnis 20-ojo amžiaus. Pažvelkite Amerikos statistikos. Pirmojo laipsnio nebuvo suteikta, kol 1900-aisiais. Iki 20-ojo amžiaus pabaigoje ji turėjo 27% rinkos dalį visų diplomus išduodamų.

Jeigu siekiate įgyti pažangų antrosios pakopos finansų apskaitos akademinį laipsnį, pasidomėkite apskaitos MBA studijų programomis, kurias studentams gali pasiūlyti įvairiausi viso pasaulio universitetai ir verslo mokyklos. Priklausomai nuo studentų norų, poreikių bei galimybių jie gali rinktis studijuoti tokius akademinius dalykus kaip finansų vadyba, ekonomikos analizė, rinkodaros vadyba, finansų apskaita, federalinių mokesčių sistemos, auditas, ar verslo etika bei teisė.

Vokietija yra puiki vieta tarptautinio scholarsand yra aukštos kokybės aukštojo mokslo sistemą. Šio išsilavinimo lygio vertė buvo patobulinta Vokietija 's stiprios ekonomikos. Užsienio studentai mėgautis puikios gyvenimo lygį saugiai ir saugios aplinkos. Berlynas yra sostinė.

Geriausios verslo administravimo magistro programos - Apskaita Vokietijoje - 2020

Skaityti mažiau
Related fields of study
arrow_drop_up arrow_drop_down
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
IUBH Online
Bad Honnef, Vokietija

Mūsų MBA programa, kurios specializacija yra finansai ir apskaita, siūlo atsakymus į šiuos ir kitus sudėtingus klausimus finansavimo ir investavimo tema.

Mūsų MBA programa, kurios specializacija yra finansai ir apskaita, siūlo atsakymus į šiuos ir kitus sudėtingus klausimus finansavimo ir investavimo tema. -
MBA
Dieninės
Dalinės
18 - 36 mėnesiai
Anglų
Internetinės
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia