MBASTUDIES

Ieškoti Ištęstinės studijos verslo administravimo magistro programų - Aplinkos studijos - Europoje - 2020

MBA yra iki šiol ir toli sėkmingiausias laipsnis 20-ojo amžiaus. Pažvelkite Amerikos statistikos. Pirmojo laipsnio nebuvo suteikta, kol 1900-aisiais. Iki 20-ojo amžiaus pabaigoje ji turėjo 27% rinkos dalį visų diplomus išduodamų.

MBA aplinka yra programa, skirta tiems, kurie nori statyti į tvarios pramonės karjerą. Su pasaulinės rinkos plėtrą, žalia ekonomika buvo dalis nuolat kinta pasaulinės verslui kaip atsakas į aplinkosauginės atsakomybės. Ši programa suteikiančias studentus su išsamių žinių ir įgūdžių, verslo administravimo su žaliųjų pramonės dėmesio.

Yra daugiau nei keturis tūkstančius aukštojo mokslo organizacijų Europoje, nuo pirmaujančių mokslinių tyrimų institucijų iki mažų, mokymas orientuotas universitetuose. Pati Europa yra ne taip daug skiriasi nuo kitų žemynų, siekiančios nuo poliarinio rato į Afrikos pakrantę.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl geriausius Ištęstinės studijos verslo administravimo magistro programų - Aplinkos studijos - Europoje - 2020

1 Rezultatai Aplinkos studijos, Europa Filter

MBA atsinaujinančios energijos

Renewables Academy AG (RENAC)
MBA
<
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
<
Ištęstinės
<
5 semestrai
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Magistrantūros magistro magistro MBA atsinaujinančios energijos srityje suteikia verslo administravimo magistro, skirto atsinaujinančiai energijai ir energijos vartojimo efekt ...

Skaityti daugiau