Filter
MBA
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti verslo administravimo magistro programas - Aplinkos studijos

Kai dauguma žmonių galvoja apie ką nors su MBA, iš verslo grūdinto idėja, rimtas profesinis ateina į galvą; Tačiau yra daugiau verslo administravimo srityje, nei juodų kostiumų ir trumpi atvejais. Ar jums įdomu, "Kas yra ir Aplinkos MBA?" Jūs galbūt norėsite apsvarstyti šį pasitenkinimą variantą.

Kadangi pasaulis tampa vis labiau aplinką atsargus, didelių įmonių daro perėjimą taupyti energiją, skleisti informaciją tarp klientų ir darbuotojų, ir nustatyti žaliuosius verslo praktiką. Į aplinkos programos MBA yra skirtas šviesti savo dalyvius apie aplinkosaugos politiką, ir išmokyti juos, kaip integruoti šias žinias profesiniame pasaulyje. Tai apima nustatant politiką organizacijų, šviesti kitiems jų žalia poveikį ir padeda nustatyti ir skatinti aplinkai draugiškus verslo praktiką.

Kadangi yra stiprus impulsas profesiniame pasaulyje didinti ekologinį sąmoningumą, darbo rinka yra gera tiems, vykdanti šį laipsnį. Tačiau daug žinių, kad jie dirba padaryti pasaulį geresne vieta yra didžiausias skatintojas.

Nors lankyti mokyklą kaina priklauso nuo institucijos, yra daug daugiau galimybių, prieinamų šiandien kaip ten kažkada buvo. Tai buvo ne taip seniai, kad siekti MBA reiškia pradėti savo karjerą sulaikytas ir grįžta į mokyklą 3:58 metų. Ne tik tai nelengvas mintis, ji taip pat buvo brangus; Tačiau su interneto magistro programas augimo šiandien kiekvienas gali grįžti į mokyklą. Dauguma internetinių institucijos siūlo prieinamą, lanksčios klases, specialiai sukurti besimokantiesiems, kurie turi papildomų įsipareigojimų už mokyklos ribų.

Yra daug laisvų darbo vietų žmonėms, kurie gautų tokį aplinkoje MBA. Neseniai didelės įmonės ieško aplinkosaugos vadovams nustatyti ir skatinti sąmoningumo aplinkosaugos klausimais ugdymo politiką. Kita karjeros galimybės apima darbo ne pelno organizacijų, tarnauja kaip projektų vadovai arba darbo vyriausybėje.

 

Studentai domisi įgyti aukštojo mokslo laipsnį internete turėtų pradėti tyrinėti mūsų svetainėje ir tiriant programas mes siūlome. Paieška jūsų programoje žemiau ir tiesiogiai kreiptis į priėmimo biurą, kad jūsų pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Aplinkos studijos

Renewables Academy AG (RENAC)

Magistrantūros magistro magistro MBA atsinaujinančios energijos srityje suteikia verslo administravimo magistro, skirto atsinaujinančiai energijai ir energijos vartojimo ... [+]

Beft Berlingo taikomųjų mokslų universitetas ir Atsinaujinančiųjų energijos išteklių akademija (RENAC) kartu siūlo pirmąją nuotolinių studijų programą, suteikiančią galimybę įgyti verslo administravimo magistro laipsnį, skirtą atsinaujinančiai energijai ir energijos vartojimo efektyvumui - MBA atsinaujinantiems energijos šaltiniams.

Programa sujungia ekonomines, technines, teisines, politines ir organizacines žinias, pritaikytas atsinaujinančiai energijai ir energijos vartojimo efektyvumo pramonei. Dėl holistinio požiūrio, studentai įgyja bendrą apžvalgą ir supranta:

įvairios RE technologijos ir jų pritaikymai bei pranašumaitarptautinė energetikos politikaekologiškos energetikos technologijų rėmimo mechanizmaikaip šias technologijas pelningai naudoti pramonėje... [-]
Vokietija Berlin
Spalis 2019
Anglų
Ištęstinės
5 semestrai
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba