MBASTUDIES

Peržiūrėti Nuotolinis mokymas verslo administravimo magistro programas - Žmogiškieji Ištekliai - jungtinėse Amerikos Meksikas Meksika - 2021

MBA yra iki šiol ir toli sėkmingiausias laipsnis 20-ojo amžiaus. Pažvelkite Amerikos statistikos. Pirmojo laipsnio nebuvo suteikta, kol 1900-aisiais. Iki 20-ojo amžiaus pabaigoje ji turėjo 27% rinkos dalį visų diplomus išduodamų.

HR MBA studijų laipsnis - tai žmogiškųjų išteklių verslo administravimo magistro studijų programos. Tad šio tipo studijos studentus paruošia įdomiai ir dinamiškai karjerai žmogiškųjų išteklių srityje. Kadangi šias studijas pabaigę žmonės daugiausiai dirba su žmonėmis - juos samdo, apmoko, motyvuoja, kelia pareigose, o kartais ir atleidžia, į šių studijų programas dažnai yra įtraukiami lyderystės, komunikacijos, o taip pat ir psichologijos akademiniai dalykai.

Nors mano dalyvauti nuotolinio mokymosi kursus internete, keli universitetai turėti pradžios keliose vietose. Jūs netgi galite nustoti vartoti klases daugelį savaičių per metus neatimant ir be mesti savo studentų paskoloms į grąžinimo. Tai yra stiprus argumentas daugelis žmonių pažvelgti į kai mokosi nuotolinio mokymosi klases.

Meksika yra viena iš populiariausių turistinių šalių planetoje. Šalis turi tiek atogrąžų ir vidutinio klimato zonų suteikiant studentams geriausią laiką čia. Jei norite studijuoti savo kursą Nacionalinėje autonominio universiteto Meksikos, jis bus puikus gyvenimas su daug pramogų šalyje taip pat.

Meksika narė garsaus ir grand mokyklų sistemą po Meksikas. Pagrindinis universitetas, Universidad Autónoma del Estado de Mexico, siūlo platų skaičių kursus vietos ir užsienio studentams. Tai ideali vieta švietimo, ypač tiems, kurie turi daug galimybių įvairiose studijų srityse.

Prašyti daugiau informacijos apie Nuotolinis mokymas verslo administravimo magistro programas - Žmogiškieji Ištekliai - jungtinėse Amerikos Meksikas Meksikoje - 2021

1 Rezultatai Žmogiškieji Ištekliai, Meksikas, Nuotolinis mokymas Filter

Verslo administravimo ir vadybos magistras (MBA) + žmogiškieji ištekliai

UNIR - Mexico
MBA
<
Dalinės
<
18&nbsp;-&nbsp;24 mėnesiai
Ispanų
Internetinės

Verslo administravimo ir vadybos magistras (MBA) yra universitetinis išsilavinimas, kurio labiausiai reikalauja profesionalūs profiliai, kurie siekia augti konkurencingoje ir ...

Skaityti daugiau