MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ar laikas jums pakeisti?

Šiuolaikinis gyvenimas retai suteikia mums laiko kvėpuoti, atsitraukti ir tikrai apsvarstyti, ką mes norime pasiekti. Sprendžia studijuoti MBA suteikia laiko ir erdvės pokyčių.

HEC Lausanne MBA padeda vidurio gyvenimo specialistai transformuoti savo karjerą, Pasinaudoti naujomis galimybėmis ir apmąstyti savo asmenybę, veiklą ir perspektyvas. Tačiau, mes kur kas daugiau nei padidinti savo darbo perspektyvas. mūsų 16 mėnesių programa padeda asmenims transformuoti iš esmės. Dalyviai įkvėpė tapti agentai pokyčiai jų įmonių, bendruomenių, pramonės ... o kartais ir pasaulis. akredituota EQUIS ir Amba, Programa buvo nuosekliai reitinguojami tarp geriausių 100 geriausių vykdomųjų magistrų visame pasaulyje "The Financial Times", Be to, aukštos kokybės mokymo ir HEC Lausanne bendruomenės turtingumą, mes pripažįstami mūsų novatorišką požiūrį į Asmeninis ir profesinis tobulėjimas, Mes sukūrėme mūsų mokymo programą įtraukti šį galingą dimensiją pagrindinių verslo koncepcija modulių ir todėl lydėti mūsų dalyvius jų transformacijos.

Jei ieškote kažko kito, gal dabar yra laikas.

54265_Network

Mūsų skirtumas

HEC Lausanne yra vienas iš labiausiai gerbiamų institucijų pasaulyje. Mūsų MBA nuolat yra tarp geriausių programų savo pobūdžio, visame pasaulyje.

Šveicarija turi platų asortimentą puikios MBA programas, kad mūsų dalyviai galėjo pasirinkti, todėl Kodėl mes pasirenkame?

Kompetencijos mokymo

Mūsų programa yra grindžiama Aukštos kokybės mokymas ir medžiagos, ir neįvykdyti reputaciją, Visame pasaulyje. Mes sverto naujausius mokslinių tyrimų ir konkrečias metodikas pristatyti kursus sukurtas, kad atitiktų poreikius ir lūkesčius vadovams veikianti reikliausių ir dinamišką aplinką ir organizacijos.

praturtinanti tinklas

Atrankos procesas yra intensyvus, dėl priežasties. Sumaišius su tarptautinėmis vidurio amžiaus dalyvių iš įvairių sluoksnių, jūs greitai mokytis iš savo bendraamžių, Jų vaidmenys ir įmonių, kuriose jie dirba. Mokymasis, ypač MBA kontekste, yra socialinis procesas, ir jūsų klasiokų, taip pat jūsų dėstytojai padės jūsų pažangą. Absolventų tinklas yra turtingas ir energingas bendruomenė kad gyvena už baigimo.

Asmeninis ir profesinis tobulėjimas

Mes tikime, kad MBA turėtų atnešti jums daugiau nei vykdomajai kvalifikaciją. Ji turėtų būti unikali galimybė užtrukti nuo jūsų verslo gyvenimą performuluoti savo dėmesį ir peržiūrėti savo tikslus. Jūs esate linkę pagaliau tiksliai nustatyti tikrąją prasmę ir profesinį tikslą jums buvo ieškote. Vykdomosios treneriai ir specialistai lydės jus visą programą ir toliau savo asmeninio tobulėjimo, komanda efektyvumo ir įgūdžių stiprinimą.

Puikiai tinka jūsų gyvenimo būdą

Mes žinome, kad vadovai, kurie renkasi mūsų programą turi užimtas profesinius ir šeimos gyvenimą: Mūsų mokymo programa yra struktūrizuotas siekiant suteikti jums optimalus darbo ir gyvenimo pusiausvyra ir padidinti efektyvumą, Šis formatas leidžia toliau dirbti, o lankyti užsiėmimus kas antrą savaitę. Užpildykite mūsų MBA ir Jums bus iš esmės pertvarkyta, profesionaliai ir asmeniškai, Mūsų dalyviai tapo įtampos su šviežia naują viziją galimybes, kuriomis jos ir įrengta įgūdžių atlikti savo aukščiausią potencialą.

54267_Network

Programos

MBA programa ne Hautes Etudes Commerciales (HEC) Lozanoje veikia jau daugiau nei 35 metų, o MBA programa buvo paleisti daugiau nei dešimtmetį. Tai tarptautiniu mastu pripažintas MBA siūlo specialistams galimybę pakeisti savo karjerą ir ambicijas, nors specializuojasi sveikatos priežiūros vadybos ar įmonių finansų.

Kaip viešosios įstaigos, 90% mūsų dėstytojų yra etatiniu į fakulteto, o nuolat skirtas MBA programą, ir universitete.

Mūsų mokymo programa remiasi dabartiniais šios srities tyrimais, kurių daugumą atlieka mūsų MBA fakultetas. Dalyviai pasirinkti ypatingą dėmesį į Sveikatos priežiūra arba Įmonių finansai - du Šveicarijos dinamiškiausių pramonės šakose.

Yra įsikūrusi prancūziškai kalbančiose Šveicarija, gyvena daugelio tarptautinių korporacijų būstinės, Jungtinių Tautų Ženevoje, stiprus finansų pramonės ir masinis gyvenimas Mokslas centru, reiškia, kad mes pritraukti ypač turtingas ir unikalus studentas derinys dalyvių šiuo metu dirba pasaulinių korporacijų, ir kurie, kaip ir jūs, yra labai motyvuoti mokytis ir pareikšti savo įgūdžius klasėje.

Gera žinoti:

HEC, pagrindinė MBA mokymo programa yra papildyta specialistų kursuose dviejose pagrindinėse srityse. Pasirinkite tarp:

  • MBA su sveikatos priežiūros valdymo sritis
  • MBA su Vadybos ir Corporate Finance dėmesio
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

HEC Lausanne, also called the Faculty of Business and Economics of the University of Lausanne, is the affiliated business school of the University of Lausanne. For over 100 years HEC Lausanne has been ... Skaityti daugiau

HEC Lausanne, also called the Faculty of Business and Economics of the University of Lausanne, is the affiliated business school of the University of Lausanne. For over 100 years HEC Lausanne has been developing teaching and research in the field of business and economics. HEC Lausanne offers Bachelor, Master, and PhD degrees, as well as executive education, including a part-time Executive MBA, short, open courses, and tailor-made programs for organizations. Skaityti mažiau