Filter
MBA
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti 2 verslo administravimo magistro programas - Šeimos verslo studijos

Šeimos verslo MBA yra specialiai pritaikyta tiems studentams, kurie ketina perimti šeimos verslą. Tai yra ne tik mama ir pop parduotuvėse; Daugelis daugianacionalinių korporacijų esmės šeimai priklausančios įmonės, o kai kuriais klausimais jie susiduria, yra kokybiškai skiriasi nuo kitų įmonių.

Kas yra Šeimos verslo MBA? Tai gana nauja magistro laipsnį pripažįstant, kad šeimos verslas sudaro didelę dalį verslo sektoriaus ir kad jie susiduria su unikaliomis aplinkybes nenuspėjamas pasaulio ekonomikoje. Kursai yra skirti padėti jaunas verslininkai suspėti su pokyčiais konkurencijos ir organizacijos dėl globalizacijos, liberalizavimo ir privatizavimo funkcija. Gebėjimas naršyti neaiškų ekonominius vandenis padarė nerami kompleksiniais dinamikos būdingų šeimos valdomų įmonių yra tiems, kurie planuoja dirbti tokioje aplinkoje būtinybė.

Iš verslo administravimo magistras vertė yra ta, kad jis skatina verslumą ir geriausios praktikos plėtotę šeimos verslo valdymą. Tai reiškia, tirti verslo tęstinumą, perėmimo, galimybę ir nesėkmių analizę, valdymą, lentos, mokesčių ir finansavimą. Gera programa turėtų suteikti tvirtą pusiausvyrą tarp teorijos ir praktikos, kuri leidžia studentams taikyti žinias praktinių būdų.

Uždirbti Ši magistro laipsnį ir programos trukmę kaina gali skirtis kiekvienoje institucijoje, todėl suinteresuoti studentai turėtų įdėti šiek tiek laiko į kruopščiai tiria būsimiems mokyklose. Būtinos sąlygos, išlaidos, mokymo, ir laiko rėmai yra vieni iš pagrindinių detalių išnagrinėti.

Absolventai vykdo vykdomuosius arba vadovaujančias pareigas. Daugelis ketina stoti į šeimos verslą su akies link darant prielaidą, kad vairą, kai laikas yra teisė.Be to, šio magistro laipsnį dažnai poros šeimos verslas su verslumu. Taigi, kai kurie absolventai naudoti šią programą kaip tramplinas pradedančioms savo įmonę ar veikia esamą mažą ar vidutinį verslą. Ar šeimos verslas yra didelis ar mažas, nusistovėjęs ar tik pradedančioms, absolventai yra geriau pasirengusi padėti tai suspėti su konkurencija.

MBA šeimos verslas programų siūlomi iš gerbiamų institucijų įvairovė skirtingais metų laikais. Dabar naršo kursai dabar daug lengviau studentams siekti tokį laipsnį. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Šeimos verslo studijos

Meredith College

Verslumas yra viena iš sparčiausiai augančių verslo mokyklų visose JAV srityse. Daugiau nei 65 proc. Tūkstantmečio amžiaus yra didelis susidomėjimas verslu. ... [+]

Verslumas yra viena iš sparčiausiai augančių verslo mokyklų visose JAV srityse. Daugiau nei 65 proc. Tūkstantmečio amžiaus yra didelis susidomėjimas verslu.

Siekdama patenkinti šį didėjantį susidomėjimą, pradedant 2018 m. Vasarą "Meredith" pasiūlys koncentraciją verslumo ir šeimos versle . Be to, MBA programa pasiūlys "Verslumo ir šeimos verslo" pažymėjimą, į kurį įeina verslumo "batų stovykla" studentams, siekiantiems magistrantūros pažymėjimo.

"Nors dauguma verslumo programų linkę sutelkti dėmesį į" Unicorn "įkūrėjus, turinčius didelį augimo potencialą," Meredith College yra puiki aplinka pragmatiškam ir praktiškam" kasdieniam verslininkui ". Kristie Ogilvie, dekanas, verslo mokykla... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Raleigh
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ID Digital School

Šeimos verslo vadybos oficialaus MBA pavadinimas yra daugiausia profesinės orientacijos. Ši oficiali MBA, specializuojasi šeimos versle, siekiama suteikti studentams aukš ... [+]

aprašymas

Šeimos verslo vadybos oficialaus MBA pavadinimas yra daugiausia profesinės orientacijos.

Ši oficiali MBA, specializuojasi šeimos versle, siekiama suteikti studentams aukštesnio lygio specializuoto ir daugiadisciplininio akademinio pobūdžio mokymą.

Jo pagrindinis tikslas yra suteikti studentams svarbiausius valdymo įgūdžius, suteikti teorinį požiūrį, atsižvelgiant į visuotinę ir integruotą šeimos verslo funkcinių sričių vaizdą, iš taikomo požiūrio. Šeimos įmonės išsiskiria daugeliu savybių ir, mokydamosi, mokiniai pateks į tokį turinį, kaip tokio tipo verslo pagrindas, ilgaamžiškumas, valdžios institucijos ir šeimos protokolas, taip pat paralelinis planavimas ir paveldėjimas. šeimos verslą.... [-]

Ispanija Madrid
Spalis 2019
Ispanų
Ištęstinės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba