MBA programos

Verslo administravimo magistras (MBA) yra laipsnis, kurį įgyja studentai baigę magistro studijas verslo srityje. MBA programos yra laikomos vienomis prestižiškiausių pasaulyje. MBA studentai gilina verslo bei vadybos teorijos žinias bei nagrinėja jų pritaikymo būdus. MBA studijos suteikia žinių, kurios lengvai gali būti pritaikomos įvairiausiose verslo situacijose.

MBA laipsnis suteikia konkurencinio pranašumo bei svorio bet kurio žmogaus gyvenimo aprašymui - tik pradedančiam įsitvirtinti verslo pasaulyje ar jau daug metų dirbančiam profesionalui. Studentai gali rinktis MBA programą tokiose srityse kaip rinkodara, tarptautinis verslas, žmogiškųjų išteklių valdymas, finansai ir daugybėje kitų verslo sričių. MBA programos yra naudingos profesionalams norintiems dirbti viešajame ar privačiame sektoriuje, pelno nesiekiančioje organizacijoje ar pradėti savo verslą. 

Iš pirmo žvilgsnio MBA programų įvairovė gali priblokšti - bet neleiskite, kad tai Jus sustabdytų! Jums tinkamiausių studijų paiešką pradėkite nuo žemiau pateiktų populiariausių MBA programų.

Naujai pridėtos MBA studijos

St. Ambrose University

Verslo Administravimo Magistras

Sausis 16, 2018
Nesvarbu, ar norite valdyti įmonę, pradėti naują karjerą, ar užsidirbti laipsnį, kuris padės jums reklamuoti, St. Ambrose University MBA programa gali paruošti jus būti novatoriškas verslo lyderis, kuris motyvuoja ir įkvepia kitus ir pranašauja visus profesionalius tikslai.

American National University

Verslo Administravimo Magistras (MBA)

Sausis 16, 2018
"ANU" verslo administravimo magistro programoje mes žinome, kad nėra geresnio būdo, kaip jums augti kaip verslo lyderis, nei taikyti žinias, kurias įgysite klasėje, kad išgyventumėte realiais iššūkiais. Mes pritaikome savo patirtį programoje, aprūpinsime žiniomis ir patirtimi, kurios jums reikia norint pasiekti sėkmės, ir pritaikysime šias žinias dir… [+]bdami lauko projektuose, kurie sprendžia realius iššūkius, su kuriais susiduria vietos verslas ir organizacijos. [-]

 Nottingham Business School, Nottingham Trent University

MBA Skaitmeninės Rinkodaros

Sausis 15, 2018
Mūsų išskirtinis MBA skaitmeninės rinkodaros kursas suteikia jums tikrai gyvenimo besikeičiančią patirtį ir išskirtinę galimybę realizuoti visą savo potencialą. Verslo administravimo magistras (MBA) yra labiausiai trokštantis ir tarptautiniu mastu pripažintas magistro laipsnis pasaulyje, ir yra gera priežastis. Jis yra plačiai pripažintas kaip pasas sėkmin… [+]gai vadovaujamoje karjeroje, leidžiantis vadybininkams, turintiems funkcionalų vaidmenį, įgyti vyresnio amžiaus strateginę padėtį ir įgalinti vyresniuosius vadovus įgyti išsamių strateginių žinių, kurias jiems reikia dar didesnei įveikti. [-]

Universitetai Lietuvos Respublika

Pakeisti vietovę

Kas yra MBA?

MBA moko daugiausia kiekybinių įgūdžių, reikalingų valdymo pozicijas, pavyzdžiui, apskaitos, finansų, marketingo, statistikos, projektų valdymo, operacijų tyrimų metodų, analizės sprendimų priėmimo, ir žmogiškųjų išteklių. Kai MBA programos specializuojasi tam tikroje srityje, pavyzdžiui, finansų , IT ir tarptautinio verslo , o kiti yra labiau bendro pobūdžio. Daugelis studentų už verslo profesijos siekti MBA, nes ji suteikia jiems įgūdžių perkelti į valdymo pozicijas jų originalus srityje. Pavyzdžiui, daugelis inžinierių pasirinkti MBA vietoj techninių meistrų, nes jie tampa suinteresuoti valdyti po galandimo savo techninius įgūdžius keletą metų.

Privalumai MBA

Gebėjimas vadovauti didesnį atlyginimą yra labiausiai matoma priežastis imtis MBA programą. 2012 m atliktas tyrimasforbes.com/sites/ronaldyeaple/2012/05/30/is-the-mba-obsolete/ " data-cke-saved-href="http://www.forbes.com/sites/ronaldyeaple/2012/05/30/is-the-mba-obsolete/">Forbes reported kad dieninio studentai paprastai rasti darbą po baigimo, kad sumokėtas 50 procentų didesnis nei jų pajamų, kol jie atvyko mokyklą. Kitas mokyklų Virginia tyrimas nustatė, kad praėjus 18 mėnesių po studijų baigimo, vidutinis darbo užmokestis už MBA absolventų buvo apie du kartus, kad absolventų bakalauro laipsnį verslo.

Be padidėjusių pajamų, atsižvelgiant MBA turi kitų privalumų, tokių kaip:

 • Įgyti žinių apie geriausią praktiką ir kitų aspektų verslo aplinkos, kuri gali suteikti Jums platesnę perspektyvą.Ši perspektyva gali padėti jums priimti geresnius sprendimus ir pagerinti jūsų sugebėjimą užmegzti stiprius tarpasmeninius santykius, kaip jums susidoroti su tiek klientams ir darbuotojams.
 • Suteikti jums tinklo galimybę susitikti su žmonėmis iš kitų
  pramonėje. Be to, siekiant padidinti savo asmeninį tinklą, jūs taip pat įgyjame įžvalgų, kaip skirtingų pramonės šakų veiklą ir klausimus jie susiduria.
 • Teikti galimybę praktikuoti savo valdymo ir komandinio darbo įgūdžius su keliais, jei tokių pasekmių klaidų nustatymo.
 • Įrodžius, kad jūs įsipareigojusi savo profesija. Nėra nieko panašaus Išplėstinė laipsnis tegul kiti žino, kad esate rimtas apie savo karjerą. Papildoma nauda yra studentas yra tas, kad jūs taip pat gali būti skiriama nuolaidas profesinės draugijos, o jūs lankyti mokyklą.
 • Mokymosi įgūdžių, kurie bus perkelti į kitas savo gyvenimą. Valdymo ir kiekybinių įgūdžių jums išmokti iš MBA gali padėti jums priimti geresnius sprendimus ir būti labiau organizuotas visų savo gyvenimo aspektus. Jūsų MBA įgūdžiai taip pat gali būti naudinga, jei turite aistra, kuri veda jus į lyderystės vaidmenį organizacijoje už savo kasdienį darbą.

Picking MBA programa, kuri jums tinka

Yra šimtai MBA programas, todėl prieš jums pasirinkti vieną, galvoti apie savo tikslus, interesus, ir jūsų gyvenimo būdą. Jei jūsų tikslai ir interesai yra orientuota vienoje srityje, pavyzdžiui, finansų, verslumo, ar tarptautinio verslo, galbūt norėsite tęsti specializuotą programą. Jūsų gyvenimo būdas taip pat padės jums nuspręsti, ar norite lankyti mokyklos visą laiką, ne visą darbo laiką, arba vykdyti internetinę arba nuotolinio mokymosi kursą studijoje.

 • Visas laikas . Lankyti mokyklą visą laiką paprastai reikalauja dviejų metų įsipareigojimą. Per šį laiką, jums greičiausiai negalės laikykite nuspaudę visą darbą, todėl įsitikinkite, kad veiksnys, į savo išlaidas. Kita vertus, lankyti mokyklos visą laiką leidžia skirti visą savo dėmesį į savo studijas ir paliks jums daugiau laiko šeimos įsipareigojimų ir kitų užsiėmimų.
 • Part Time . Daugelis mokyklų siūlo Ištęstinės programas metu vakarais ar savaitgaliais. Savaitgalio programos yra ypač populiarus tarp studentų, kurie turi keliauti į darbą arba kurie dirba netaisyklingos valandas. Pagrindinis privalumas, kad ne visą darbo dieną lankomumo yra tai, kad jūs neturite pasiduoti savo darbą, ir kai kurie darbdaviai gali net mokėti už kai kurias arba visas savo išlaidas. Tačiau žongliravimas visą darbą su neakivaizdinės studijos yra ne visiems. Ištęstinės programos labai skiriasi ilgio. Kai kurios programos yra labai struktūrizuotas ir pasiūlyti pagreitinto mokymosi galimybes, kurios gali būti baigtas per vienerius metus, o kiti leidžia jums tęsti savo tempu, ir imtis bet laikas jums reikia baigti.
 • Prisijungę ir nuotolinio mokymosi . Dabar ir nuotolinio mokymosi MBA programos yra vis labiau populiarėja. Daugelis pasiūlyti didelį lankstumą tvarkaraščius ir trukmę ir gali leisti jums dalyvauti prestižiniame programos nejudinant. Jūs praleisti ant tinklų kūrimo galimybes ir gebėjimą mokytis iš kolegų studentų, kai jūs studijuoti internete. Tačiau daugelis nuotolinio mokymosi programas turi "kohortas" į vieną srityje, todėl jūs galite išlaikyti kai kurias pagalbines in-gyvenamosios lankomumo naudą.


Štai keletas papildomų dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti, kaip jums pasirinkti MBA programą:

 • Išlaidos labai skiriasi, nuo maždaug $ 20.000 iki 60.000 $ ar daugiau ne aukščiausios klasės institucija. Tačiau "Forbes" atliktas tyrimas nustatė, kad ji paprastai trunka tik apie 3,5-4 metų pertraukos net MBA investicijų.
 • Būtinai pasirinkti akredituotą MBA programą. Yra dešimtys akreditacijos įstaigos, kaip antai asociacijos Advance Collegiate Schools of Business JAV ir magistrų asociacija Jungtinėje Karalystėje.


Karjeros galimybės

Karjeros galimybės su MBA yra beveik neribotos. Kai absolventai pasirinkti likti tradicinių įmonių per tam tikrą pramonės, o kiti gali norėti pakeisti pramonės arba naudoti savo įgūdžius, kad galėtų pradėti savo verslą. Daug vietos, valstybės ir federalinės vyriausybės darbuotojai taip pat pastebėsite, kad MBA suteikia įgūdžių, reikalingų pereiti į aukštesnio lygio pareigas ir net judėti iš vienos valstybės į kitą agentūrą. Ne pelno organizacijos visada reikia žmonių, kurie tiek aistringas ir žino, kaip paleisti dalykus. Nesvarbu, ką jūs nuspręsite padaryti, jūs įdėti savo MBA įgūdžius praktikoje!