MBA verslo administravimas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MBA kvalifikacija ir toliau yra pavyzdinė verslo magistrantų kvalifikacija, siekiantiems padidinti dalyko žinias, sukurti vadybos įgūdžių aplanką ir pagerinti karjeros perspektyvas konkurencingoje ir vis globalėjančioje arenoje.

MBA rinkinį sudaro trys maršrutai (žr. Aukščiau), kurie visi apima tris pagrindines temas, kurios sudaro sėkmingo verslo pagrindą, būtent strategiją, finansus ir lyderystę.

Be to, yra pasirenkamų maršrutų, kurie suteikia galimybę pasirinkti iš tarptautinės verslo praktikos ir ją įtraukti, kad atspindėtų globalų augimą ir plėtrą bei aplinkosaugos problemas, kurios vis labiau pabrėžia įmonių atskaitomybės ir verslo procedūras.

Kitos galimybės apima palyginti naują turto valdymo objektą, kuris apima turto gyvavimo ciklo valdymą ir yra pagrindinė klestinčio verslo planavimo ir palaikymo funkcija. Rizika yra gyvybiškai svarbus dalykas vertinant ir priimant verslo sprendimus ir yra dar viena galimybė. Galiausiai, kūrybinių pokyčių ir inovacijų galimybė naudoja platų požiūrių spektrą, kurie naudojami verslo tęstinumui, augimui ir atitikimui rinkai.

Pagrindinės kurso ypatybės

 • Atėjo laikas sutelkti dėmesį į karjeros įgūdžius ir žinias palaikomoje aplinkoje.
 • MBA moduliai yra suderinti su Direktorių instituto kompetencijų sąranga, apimančia įvairius įgūdžius, žinias ir mintis.
 • Turto valdymo modulis suderintas su Turto valdymo instituto kvalifikacijų sąranga.
 • Prieiga prie trokštančių verslo vadybininkų tinklo, sudaryto iš įvairių sektorių ir organizacijų.
 • Galimybė dalyvauti Wrexham Glyndŵr universiteto miestelio renginiuose, susijusiuose su verslu.
 • Tyrimo programos elementas leidžia studentams nustatyti, ištirti, analizuoti ir pasiūlyti pagrįstus sprendimus, susijusius su verslo problema.
 • Mokymas yra interaktyvus ir, kai įmanoma, pagrįstas šiuolaikinio verslo problemomis visos programos metu.

Ką tu studijui?

Programa pristatoma per šešis mokomus dalyko modulius per du trimestrus. Temos aprašytos programos skyriaus apžvalgoje ir poskyryje „Programos specifikacija“. Nors kiekviename modulyje yra teorinis elementas, pagrindinis dėmesys skiriamas šiuolaikinio verslo problemoms ir problemoms, kad būtų pateikti atvejų tyrimai ir galimybė kritinėms diskusijoms pagerinti žinias ir pritaikyti jas praktikoje.

Studentai taip pat tiria tyrimo metodus ir pateikia tyrimo pasiūlymą antrojo trimestro pabaigoje. Studentai skatinami pasirinkti šiuolaikinio pobūdžio temą, susijusią su verslu ir vadyba, kuri turėtų potencialią vertę ir atitiktų būsimos karjeros siekius. Trečiojo semestro metu studentai baigia disertaciją, apimančią tiriamąjį elementą ir dalyvavimą individualiai organizuotų priežiūros susitikimų serijose.

Dieninės programos pristatymas numatomas dviem dienomis per savaitę, o tai suteikia lankstumo dirbantiems studentams. Programą galima baigti per 12 mėnesių, jei modulinė programa bus padaryta patenkinamai.

Mūsų neakivaizdinis maršrutas pratęsia programą iki dvejų metų ir reikalauja lankyti vieną dieną per savaitę mokymo savaičių metu. Dieninių ir neakivaizdinių studijų studentai bus mokomi kartu, siekiant sustiprinti mokymosi aplinkos turtingumą keliose srityse, įskaitant tinklų kūrimo, bendravimo ir grupinio darbo galimybes.

Paprastai tikimasi, kad studentai lankys trijų valandų bloką per savaitę, skirtą kiekvienam moduliui. Tai sudarys paskaita ir vadovėlis, padėsiantis įgyti įgūdžius ir juos pritaikyti. Didžioji dalis modulių turi du įvertinimus, kuriuos studentai turės atlikti, kad galėtų pažinti programą.

Pagrindiniai ir pasirenkami moduliai

 • Įgyvendinimo strategijos (pagrindinis)
 • Integruotos komunikacijos (pagrindinis)
 • Šiuolaikinės lyderystės temos (pagrindinės)
 • Finansinės įžvalgos, verslo žvalgyba (pagrindinė)
 • Kūrybiniai pokyčiai ir inovacijos (branduolys)
 • Aplinkos pabrėžimas (neprivaloma)
 • Rizikos ir sprendimų įvertinimas (neprivaloma)
 • Tyrimo metodai ir disertacija (pagrindinis)

Patekimo į šalį reikalavimai ir paraiškų teikimas

Minimalus įrašas yra 2: 1 klasės bakalauro laipsnis.

Kandidatai, neatitinkantys 2: 1 bakalauro laipsnio universiteto, bus vertinami individualiai pokalbio metu. Vertinant kandidatus, neturinčius bakalauro laipsnio, bus atsižvelgiama į atitinkamą darbo patirtį.

Visiems sėkmingiems pretendentams bus akcentuojamas poreikis intensyviai ir nuosekliai dirbti viso kurso metu, įsipareigojant aktyviai lankytis ir laikytis visų galutinių terminų.

Anglų kalbos reikalavimai

Be akademinio stojimo reikalavimų, visiems kandidatams, kurių gimtoji kalba nėra anglų / valų, reikia UKVI patvirtinto saugaus anglų kalbos testo (SELT), kurio bendras balas yra 6,5, o joks komponentas nesiekia 6,0.

Kreipimasis į kursus

Jei teikiate paraiškas kaip studentas iš namų ar Europos Sąjungos, turėtumėte pateikti prašymą elektroniniu būdu = "cally" naudodami tiesioginę paraiškos formą.

Paprašytą versiją galima gauti Priėmimo ir užklausų komandos prašymu.

Jei kandidatuojate kaip tarptautinis studentas, turėtumėte pateikti paraišką naudodamiesi mūsų internetine paraiškų sistema „Centurus“.

Taip pat galėsite sekti savo paraiškos būseną ir gauti pasiūlymo laišką ir CAS laišką.

Jei turite klausimų ar norite gauti daugiau informacijos apie šį kursą, stojimo reikalavimus ar paraiškų teikimo procesą, susisiekite su mumis.

Vertinimas ir mokymas

Dėstomi moduliai bus vertinami daugiausia per individualias ar grupines užduotis. Tačiau keli moduliai turi egzaminą kaip vertinimo procedūros dalį. Turite išlaikyti visus savo modulius, kad gautumėte 120 kreditų ir pereitumėte į disertacijos etapą.

Norint būti suteiktas MBA, reikia sėkmingai baigti disertaciją ir įgyti 180 kreditų. Po disertacijos įvertinimo gegužę turėsite pateikti savo disertaciją rudenį. Pabaigus disertacijos etapą, jums bus paskirtas vadovas, kuris patars dėl disertacijos sudarymo ir eigos.

Karjeros galimybės

MBA studentų karjeros kryptys yra įvairios ir specializuotos, tačiau aiškiai parodyti vaidmenys, reikalaujantys efektyvaus projektų planavimo ir vykdymo, kartu su sustiprintomis atsakomybėmis ir komandos ar grupės, kur aiškiai reikalingi vadovavimo įgūdžiai ir sprendimų priėmimas, valdymu. Kiti vaidmenys gali būti labiau orientuoti į specializaciją, tokią kaip žmogiškieji ištekliai, rinkodara ir finansai bei apskaita.

Buvę studentai tapo operacijų vadovais, liesais vadybininkais, projektų vadovais įvairiose srityse, žmogiškųjų išteklių valdytojais ir rinkodaros vadovais. Šis sąrašas nėra baigtinis.

Karjera ir zona Wrexham Glynd Car universitete yra padėti jums priimti sprendimus ir planuoti kitus žingsnius link šviesios ateities. Jie gali suteikti jums reikalingos ekspertų informacijos, patarimų ir patarimų, pradedant nuo darbo ar tolesnių studijų iki interesų, įgūdžių ir siekių nustatymo.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Wrexham Glynd?r University started in 2008 so we’re still one of the youngest universities in the UK. It is a vibrant, friendly place where each student’s learning and future is given personal attenti ... Skaityti daugiau

Wrexham Glynd?r University started in 2008 so we’re still one of the youngest universities in the UK. It is a vibrant, friendly place where each student’s learning and future is given personal attention. Skaityti mažiau