Oficialus aprašymas

Geriausi profesionalai yra tie, kurie žino, kad visada galite tobulėti

FBS MBA vadybininkas yra skirtas tiems specialistams ir vadovams, kurie supranta nuolatinį poreikį plėsti savo valdymo žinias, kad galėtų prisitaikyti prie nuolatinių profesinių iššūkių, kuriuos kelia rinka.

FBS magistro laipsnis yra formavimo patirtis, sukurta derinti klases su profesiniu studentų gyvenimu.

FBS mes pritaikėme 2019 m. Spalio mėn. MBA vadovą su naujomis temomis, kad pritaikytume ją prie įmonės realybės. Taigi įtraukėme su skaitmenine transformacija susijusius dalykus ir pritaikėme kitas temas.

Mes taip pat įtraukėme prieš ir po magistro mokymo laikotarpį. Tokiu būdu studentai gali pasiekti lyginimo laikotarpį prieš pradedant programą. Ir kai jie yra absolventai, jie gali išplėsti žinias kai kuriuose specialybėse.

Be to, šiame kurse buvo sustiprinta patirtis, egzistuojanti klasėje ir už jos ribų. Sudarė vadovavimo įgūdžių seminarus.

metodika

FBS verslo mokyklos metodologija yra labai praktiška: ji visiškai orientuota į mokymosi "darydami" principą, ty mokymąsi atliekant. Metodologija, taikoma visose FBS MBA programose, yra atvejo metodas, per kurį studentai turi parengti ir pasiūlyti praktinių atvejų sprendimus, paskatindami studentą dalyvauti sprendimų priėmimo procese. Ši metodika reikalauja, kad šis metodas būtų gerai parengtas, nes klasės turi tapti autentiškais bendrinamų žinių forumais.

programos struktūra

MBA programa FBS verslo mokykloje yra suskirstyta į tris laikotarpius.

Lygiavimas - MBA laikotarpis - priedai

Lygiavimo laikotarpis prasideda likus kelioms savaitėms iki oficialios MBA dienos. Šiuo savanoriškos pagalbos laikotarpiu mokiniai mokosi pamokų pagrindus, naudoja "Office" įrankius ir kitus dalykus, kurie gali padėti įgyvendinti programą.

MBA laikotarpis suskirstytas į šias dalis ar etapus:

PAGRINDINIAI ĮSIGALŪS: Esminė peržiūra iš dabartinės esminės valdymo vystymosi aspektų, suteikianti 360 ° verslo viziją.

ADVANCED: įgūdžių ir valdymo įgūdžių gilinimas turiniu, pradedant nuo "Big Data" iki tarptautinės prekybos.

SPECIALIZACIJA: paskutinis laikotarpis susideda iš specializacijos sričių, tokių kaip Bendrasis valdymas, Finansų valdymas, Žmogiškųjų išteklių valdymas ar kiti.

PROJEKTAS: įmonės kūrimo projektas, kurio metu reikia išmokti dalyką remti ir individualizuoti mokytojo stebėseną.

ASMENINIS KARJEROS PLANAS: Pridedamas studento karjeros plėtros strateginio plano planavimas. Gebėjimas įsidarbinti yra viena iš svarbiausių FBS MBA charakteristikų.

Kai moksleiviai baigia mokytis, jie gali eiti mokymosi komplementos. Šiuo savanoriškos pagalbos laikotarpiu studentai išplėstų savo žinias apie skaitmeninį verslą, kurio temos orientuotos į skaitmeninę ekosistemą, viziją ir skaitmeninę strategiją, verslo modelius skaitmeninėje aplinkoje, technologinių sutrikimų ir dizaino mąstymą, skaitmeninį rinkodarą ir el. Prekybos bei žmogiškųjų išteklių valdymą aplinkoje. skaitmeninis, taip pat skaitmeninis finansavimas.

Tarp papildomų dalykų pridedamas kalbos tobulinimo modulis.

Papildomi seminarai

Per magistrantūros studijas studentas dalyvaus įvairiuose seminaruose ir seminaruose, kurie baigs mokymus.

INOVACIJA Seminaras sukurtas siekiant palengvinti procesus, priemones ir viziją, reikalingą naujovėms. Tai suteikia studentui galimybę praktiškai mokytis bendro kūrimo, mokslinių tyrimų ir inovacijų metodo.

VISIBILIZUOJAMOS PROFESINĖS ĮGŪDŽIAI Visų kursų metu mokomieji kursai ir mokymai padės mokiniams pagerinti jų prieinamumą ar augimą darbo rinkoje.

MOTIVUOTA ĮRANGA, PRODUKTO ĮRANGA. Šių komandų teisinga kryptis yra įmonės produktyvumas, todėl būtina, kad naujieji lyderiai įgytų ir vystytų įvairius įgūdžius, tokius kaip teigiamas bendravimas, emocinis intelektas, pripažinimas ...

PROFESINIO PARAIŠKOS DIENOS. MBA metu studentas galės dalyvauti konferencijose, seminaruose ir seminaruose, kuriuose vadovaus profesionalūs kalbėtojai iš verslo pasaulio.

Vienuolynas

FBS fakultetą sudaro aukščiausio lygio profesionalai iš verslo pasaulio, turintys didelę patirtį profesinėje srityje, taip pat mokymo, mokslinių tyrimų, konsultavimo ir konsultavimo srityse.

Mokymo komanda turi patirties nacionalinių ir tarptautinių kompanijų vadovaujančiose pareigose, taip pat puikus pedagoginis pasiruošimas, leidžiantis jiems mokyti dalykus apie įmones, kuriose jie yra ekspertai. Šie specialistai perduoda savo žinias, gaunamas iš profesinės praktikos, mūsų MBA programose, suteikiančioms studentams visuotinį, tikslią ir ištikimą prisitaikymą prie įmonės realybės.

finansavimas

FBS yra pelno nesiekiantis fondas, kurio tikslas - profesionalų ir įmonių plėtra. Dėl šios priežasties fondas siūlo keletą stipendijų kandidatams į MBA programas, kad bet kuris studentas, tikrai pasiruošęs mokytis, galėtų užbaigti MBA be ekonominių problemų. Be to, FBS turi labai palankius finansavimo susitarimus su keliais finansiniais subjektais.

Programa mokoma:
Ispanų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Fundesem Business School »

Paskutinį kartą atnaujinta May 20, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 25, 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 25, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 25, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Experiencia FBS Episodio 2_El Acto de Apertura Académica

Business Education | Testimonio | MBA