MBA su pažengusia praktika

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Išplėstinės praktikos MBA yra bendrojo valdymo kursas, skirtas trokštantiems ir įsitvirtinusiems viduriniosios grandies vadovams iš įvairių verslo sektorių. Išplėstinės praktikos elementas suteikia studentams galimybę įgyti vertingos darbo aplinkos patirties.

Kursas buvo sukurtas atsižvelgiant į dabartines (vietines, regionines ir tarptautines) rinkos tendencijas ir neseniai buvo atnaujintas, kad suteiktų papildomo lankstumo, pasirinkimo ir galimybių bei padėtų pritaikyti dėstomus vadybos įgūdžius.

Bendras šio kurso tikslas yra šviesti ir plėtoti asmenis, vadybininkus ir verslo specialistus, sukuriant pridėtinę vertę per integruotą, taikomą ir kritišką vadybos ir organizacijų supratimą, taip pat tobulinant profesinius, perkeliamuosius ir intelektualinius įgūdžius, kurie yra būtini sėkmingai bendras ir strateginis valdymas privataus, valstybinio ir trečiojo sektoriaus organizacijose.

business, lady, woman

Studentai turės galimybę plėtoti žinias, įgūdžius ir įžvalgas šiose srityse:

 • Plėtoti tarpdisciplinines ir tarptautines perspektyvas, koncepcijas ir problemas pagrindinėse valdymo disciplinose
 • Gaukite supratimą apie atitinkamus įrankius ir metodus verslo ir valdymo klausimams analizuoti
 • Gebės analizuoti, sintezuoti ir taikyti žinias ir supratimą kritiškai, racionaliai ir griežtai spręsti valdymo problemas.
 • Gaukite pripažinimą ir taikymą šiuolaikinių valdymo ir informacinių sistemų, padedančių priimti strateginius sprendimus verslo ir valdymo srityje
 • Sukurkite apetito ir atsakomybės už visą gyvenimą trunkantį mokymąsi ir asmeninio tobulėjimo įvertinimą
 • Sukurti lyderystės ir transformacijos vaidmenų įgūdžius kintančiose išorinėse situacijose, kuriose jie gali veikti
 • Plėtoti strateginį mąstymą, inovacijas ir verslumo įgūdžius
 • Gerinti tarpasmeninio ir grupinio darbo įgūdžius

Pažangi praktika

Privalomas išplėstinės praktikos elementas šioje programoje įvyks po to, kai magistrantūroje išmoksite 8 dėstomus modulius ir tai leis jums atlikti 15 savaičių trukmės stažuotę arba pritaikytą konsultavimo projektą, dirbant su realia organizacija dėl gyvo verslo problemos. Tai suteikia jums galimybę įgyti darbo aplinkos ir (arba) praktinio „realaus pasaulio“ problemų, su kuriomis susiduria tie, kurie šiuo metu užsiima rinkodara, patirties.

Išankstinės praktikos etapo modulis yra puikus būdas pritaikyti savo mokymąsi praktikoje ir tokiu būdu pagerinti jūsų įsidarbinimo galimybes. Tai taip pat suteikia jums geresnių žinių apie darbo vietą, kuri palengvins jūsų disertacijos baigimą. Atminkite, kad atlikdami stažuotę, ji gali būti apmokama arba nemokama.

Mokymo metodai

Moduliai bus mokomi naudojant įvairius mokymo metodus, įskaitant paskaitas ir seminarus, iš viso apie 12 valandų per savaitę. Be savo laiko klasėje, jūs taip pat tikėsitės užsiimti maždaug 30 valandų savarankiško darbo per savaitę.

Jus mokys patyrę dėstytojai, kurie įves į praktinę su verslu susijusią patirtį klasėje, kad studentai galėtų suprasti, kaip verslas veikia realiame pasaulyje.

Turėsite prieigą prie „Blackboard“, mūsų internetinės mokymosi aplinkos, kur galėsite pasiekti modulio išteklius ir skaitymo sąrašus, kurie padės pasiruošti klasėms ir savarankiškai mokytis.

Vertinimas

Jus vertins kursiniai darbai, įskaitant užduotis, grupines užduotis, pristatymus ir klasės testus.

Karjera ir progresija

Kursas skiria didžiausią dėmesį savo absolventų užimtumo perspektyvų didinimui. Ankstesni Ulsterio universiteto absolventai užėmė pozicijas didelėse tarptautinėse organizacijose, tokiose kaip Diageo, PriceWaterhouseCoopers, Deloitte ir KPMG, taip pat mažoms ir vidutinėms įmonėms. Prieš pradėdami savo verslą, kiti naudojo šią programą vertingu tramplinu, kad gerai suprastų verslo ir valdymo principus.

Patekimo reikalavimai

Kandidatai privalo turėti bent:

 • 2: 2 (antra klasė) pagyrimo laipsnis arba tarptautinis atitikmuo
 • Be to, pareiškėjai paprastai turėtų 2 metų atitinkamą darbo patirtį

Išimtinėmis aplinkybėmis, jei neatitinkate aukščiau nurodytų stojimo reikalavimų, bet turite daug ir reikšmingo patirtinio mokymosi, galbūt galėsite kreiptis kaip nestandartinis kandidatas.

Jei neatitinkate akademinio stojimo reikalavimų, jums gali būti suteikta teisė studijuoti mūsų universiteto pažymėjimo programą.

Anglų kalbos reikalavimai

Kandidatai turi atitikti mūsų bendruosius stojimo reikalavimus, taip pat specialius reikalavimus.

Turėsite pateikti kompetencijos įrodymus raštu ir žodžiu anglų kalba (GCSE 4 laipsnis - anksčiau C laipsnis - arba lygiavertis).

Bendrieji įvažiavimo reikalavimai yra šie:

 • IELTS 6.0, kurio juostos balas nėra mažesnis kaip 5,5 arba lygiavertis
 • HKDSE anglų kalba - 4 klasė, turinti ne mažiau kaip 3 įgūdžius
 • Indijos XII anglų kalbos standartas - ne mažiau kaip 70% (tik vidurinės mokyklos centrinėje taryboje (CBSE) arba tik indijos vidurinio ugdymo pažymėjimas (ICSE))
 • WAEC - C6

Jei neturite reikiamo IELTS, jums gali būti suteikta teisė mokytis pagal mūsų pasirengimo sesijai programas.

Jei turite IELTS 5.5, o maksimalus balas yra 5,0, jums gali būti suteikta teisė mokytis pagal mūsų ikiseansinę standartinę programą.

Jei turite IELTS 5.0, o ne daugiau kaip vienas balas yra 4.5, jums gali būti suteikta teisė mokytis pagal mūsų programą „Pre-Sessional Plus“.

Studijų įmokos už 2020/21 m

JK / ES studentai:

 • 9 150 svarų sterlingų

Šis kursas gali gauti antrosios pakopos valstybės paskolą.

Atkreipkite dėmesį, kad JK / ES studentams, kurie finansuoja savo studijas per antrosios pakopos paskolą, stojant reikės sumokėti 250 svarų įmoką. Ši suma bus išskaičiuota iš viso studijų mokesčio. Tai netaikoma pažengusiems studentams, kurie šiuo metu studijuoja bakalauro laipsnį pas mus.

Tarptautiniai studentai:

 • Londonas: 18 500 svarų sterlingų
 • Birmingeme: 17 000 svarų sterlingų

Atkreipkite dėmesį, kad nustatyti mokesčiai yra skirti tik jūsų mokymui ir į kainą neįskaičiuojamos išlaidos už knygas, kurias galite nusipirkti, kanceliarinės prekės, apgyvendinimas ir tt. universiteto miestelio bibliotekose ir įvairiuose e. mokymosi šaltiniuose.

Studijuodami modulius gali reikėti įsigyti papildomų kursų vadovėlių ir turėtumėte būti pasirengę nusipirkti keletą papildomų tekstų. Mes rekomenduojame leisti papildomus 400 svarų sterlingų kurso metu.

Už ką moka mano mokslas?

 • Jūsų mokymas klasėje - tai seminarai, paskaitos ir vadovėliai
 • Prieiga prie įrengimų, įskaitant kompiuterius, belaidį internetą, spausdintuvus, užrakinamus daiktus, kelių tikėjimų kambarius, ramią studijų erdvę ir socialines zonas.
 • Mūsų bibliotekos paslaugos - ir miesteliu, ir plačiu internetiniu šaltinių katalogu
 • Karjeros ir įsidarbinimo tarnyba, teikianti pagalbą rengiant gyvenimo aprašymus, paraiškas ir rengiant interviu, organizuojant seminarus, įdarbinant ir per 1-2-1 susitikimus
 • ACE komanda (akademinė kompetencijos bendruomenė), kuri yra čia, kad padėtų jums atlikti jūsų studijas ir užduotis
 • Studentų veiklos asociacija (SAA) - organizuojanti renginius miesteliu, nuolaidines ekskursijas ir padedanti studentams kurti ir valdyti draugijas
Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Ulster is a university with a national and international reputation for excellence, innovation and regional engagement. We make a major contribution to the economic, social and cultural development of ... Skaityti daugiau

Ulster is a university with a national and international reputation for excellence, innovation and regional engagement. We make a major contribution to the economic, social and cultural development of Northern Ireland and play a key role in attracting inward investment. Our core business activities are teaching and learning, widening access to education, research and innovation and technology and knowledge transfer. Skaityti mažiau
Londonas , Birmingamas + 1 Daugiau Mažiau