MBA su koncentracija svetingumo vadyboje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MBA su "Hospitality Management" koncentracija "Allante International University" "Vatel" svetingumo valdymo institute.

Verslo administravimo magistras (MBA) su svetingumo vadybos koncentracija yra intensyvus ir novatoriškas laipsnis, kuris rengia studentus tapti veiksmingesniais svetingumo pramonės vadovais ir lyderiais. Kursai yra suderinti tarp akademinės teorijos ir profesinės praktikos.

Universiteto studentai atlieka reikiamą kritinį mąstymą, vadovavimą, valdymą ir verslumo įgūdžius, reikalingus konkuruoti globalizuotoje ekonomikoje. Su patyrusiais fakultetais ir mažos klasės dydžiais, studentai gauna individualią pagalbą ir pasirengimą, reikalingą savo patirčiai paversti patirtimi ir pasiekti kompetencijos.

Studentai tiesiogiai taiko savo žinias pasitelkdami profesinę patirtį ir galimybę dalyvauti iki 12 mėnesių visą darbo dieną apmokytą, praktinį mokymą geriausiuose viešbučiuose ir restoranuose Jungtinėse Amerikos Valstijose.

"Vatel" studentai dirbo mūsų partnerių pagrindinėse viešbučiuose, tarp kurių yra: "St. Regis", "Four Seasons", "Torrey Pines", "Peninsula", "Sofitel", "Langham" Lodge ir daug daugiau. Vatel karjeros ir įdarbinimo centras padės studentams surasti stažuotes.

Alliant tarptautinis universitetas yra akredituotas WASC vyresnioji kolegija ir universiteto komisija (WSCUC) . WASC yra regioninė akreditavimo įstaiga, kurią pripažįsta JAV švietimo departamentas.97819_Group2photoshooting.jpg

Priėmimo reikalavimai:

 1. Studentai turi turėti bakalauro laipsnį. Studentai, turintys bakalauro laipsnį, kuris nėra verslo srityje, turės imtis 2 būtinų dalykų.
 2. Studentai privalo turėti ne mažiau kaip 6 mėnesius atitinkamą svetingumą ir turizmo patirtį.
 3. Minimalus anglų kalbos mokėjimas tarptautiniams studentams yra toks: IELTS - 6.0. TOEFL iBT - 70, PTE - 50, CAMBRIDGE - 170, CEFR - B2, ITEP Academic - 4.0, DET: 49-59.
 4. Minimali GPA yra 2,75 skalėje 4.0.
 5. GRE arba GMAT Egzaminai nereikalingi.

Kiekvienas pareiškėjas bus svarstomas atsižvelgiant į jo individualų akademinį išsilavinimą ir profesinę patirtį. Gali būti taikomi papildomi įleidimo reikalavimai. San Diego MBA programa gali būti prieinama visiems pareiškėjams.

Kursų pasiūlymai ir seka gali keistis.

 • Tarptautinis rinkodaros valdymas
 • Organizacinis elgesys ir pasaulinė lyderystė
 • Strateginis valdymas
 • Verslo statistinė analizė ir modeliavimas
 • Technologija valdymo sprendimų priėmimui
 • Finansų ir apskaitos valdymas
 • Operacijų valdymas ir logistika
 • Profesinės praktikos stažuotės akmuo (baigtas šiai koncentracijai kaip " Hospitality Management" apmokamas praktinis mokymas )
 • Pardavimų vadyba svetingumui
 • Svetingumo ir turizmo tendencijos
 • Karjeros, darbo jėgos ir talentų rengimas svetingumo industrijoje
 • Verslumas svetingumoje

Mokymasis

Mokymas mokamas pagal sesijos / semestro vienetą už 698 vienetą, iš viso 36 semestrų vienetų. Studentams, neturintiems bakalauro su verslu susijusioje srityje, gali prireikti užbaigti du būtinus kursus. Į šią sąmatą neįtrauktos knygų ir prekių ar kambarių / lentų išlaidos.

Jei norite gauti svarbios informacijos apie šią programą besimokančių studentų švietimo skolą, užmokestį ir užpildymo lygį, apsilankykite https://www.alliant.edu/media/gainful-employment-disclosure/Master_Business_Administration.html.

Studentai turi mokėti visus sesijos / semestro mokesčius iki penktadienio, kol bus taikoma atitinkama sesijos / semestro pradžios data.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Vatel Institute of Hospitality Management at Alliant International University offers a unique hospitality education focused on American management. The quality of education combined with unique pa ... Skaityti daugiau

The Vatel Institute of Hospitality Management at Alliant International University offers a unique hospitality education focused on American management. The quality of education combined with unique paid internship opportunities in some of the most luxurious hotels in the world makes these programs a stepping stone to a brilliant international career. Skaityti mažiau