MBA su Valdymo arba Pirkimų Specializacija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

 • Trukmė: 18 mėnesių
 • Suteikta kvalifikacija: MBA su vadybos specializacija / su viešųjų pirkimų specializacija
 • Apdovanojanti institucija: Aleksandro kolegija
 • (Akredituota „Kipro aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo ir akreditavimo agentūra“ (CYQAA)
 • Instrukcijos kalba: anglų
 • Studijų forma: dieninės
 • ECTS kreditai: 90

Kurso įžvalga

Šis kursas yra lankstus ir unikalus tuo, kad suteikia studentams ir verslo specialistams galimybę mokytis, valdyti ir praktikuoti pagal jų pasirinktą specializaciją per viešojo / privačiojo viešųjų pirkimų Pathway arba vadybos Pathway . Kursas taip pat suteikia studentams galimybę derinti abiejų Pathways modulius kaip alternatyvą pasirenkant tik vieną iš dviejų specializacijų. Tai įmanoma per „MBA bendrąjį Pathway .

Nesvarbu, kuriuo Pathway nuspręsite eiti, studijų apimtis neviršys daugiau kaip 3 modulių per semestrą, jūsų paskaitų sesijos maksimali trukmė bus tik 2 valandos ir vyks vakarais arba šeštadieniais, o jus mokys ir vertins patyręs akademikai ir profesionalai. Taip pat turėsite šešių mėnesių laikotarpį disertacijos parengimui.

Specializacijos

pirkimų Pathway

Ši MBA programa yra vienintelė Kipre, siūlanti viešųjų pirkimų Pathway . Ši specializacija pasižymi tarpdisciplininiu turiniu ir suteikia profesionalią informaciją apie pirkimus, kad studentai galėtų daryti tiesioginį poveikį valstybinėms ir privačioms įmonėms ir įstaigoms, su kuriomis jie yra susiję. Ji gaunama iš naujausių Aleksandro tyrimų centro viešųjų ir privačių pirkimų įstatymų leidybos ir įgyvendinimo tyrimų projektų, siekiant susidaryti pagrįstą nuomonę šia tema. Šis Pathway yra idealus viešiesiems pirkėjams, privatiems konkurso dalyviams ir studentams, besidomintiems karjera tvarkant pirkimus.

Valdymo Pathway

Valdymo specializacija siūlo išsamią perspektyvą ir nagrinėja vidinį bei išorinį poveikį valdymo koncepcijoms ir praktikai, pavyzdžiui, pasikeitus tarptautinėms įmonėms ir MVĮ. Ja pasinaudojama šiuolaikinių mikro ir smulkaus verslo tyrimų, kuriuos vykdo susijusi įstaiga - Aleksandro tyrimų centras. Šis Pathway yra idealus studentams, kurie mato vadovaujančio vaidmens vaidmenį ir siekia tapti susitelkę konsultantų, tarptautinio valdymo ir lyderystės lyderiais.

Bendrasis Pathway

Bendrasis MBA Pathway leidžia studentams derinti dviejų sričių modulius, užuot pasirinkus tik vieną specializaciją. Tai reiškia, kad galite pritaikyti savo MBA kursą, kad jis atitiktų jūsų individualius interesus, pageidavimus ir karjeros poreikius, pasirinkdami pasirenkamuosius modulius iš vadybos ir viešųjų pirkimų specializacijos Pathways kad galėtumėte lankstesnę vystymosi kryptį, kartu įgydami vertingų žinių ir įgūdžių, reikalingų norint tapti Vadybos ir verslumo ekspertas.

131855_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpgPriekinis kelias / Unsplash

Turinys ir trukmė

Šios MBA programos bendra kredito vertė yra 90 ECTS kreditų (Europos kreditų perkėlimo sistema) ir 18 mėnesių trukmė per tris semestrus. Pirmieji du kurso semestrai yra suskirstyti į keturias 8 savaičių trukmės studijas (A, B, C, D sąlygos), o visas trečiasis ir paskutinis semestras vadinamas E terminu.

Paskaitos vyksta nuo dviejų iki keturių kartų per savaitę, atsižvelgiant į kiekvienos semestro studijų apimtį. Kurso struktūra orientuota tik į tris modulius per semestrą, leidžiantį geriau valdyti darbo krūvį ir didinti sėkmės galimybes. Trečiojo semestro (E semestro) metu studentai imsis tik vieno modulio, be to, kad rengs ir pildys disertaciją. Pradžios datos turi būti patvirtintos ir gali skirtis, tačiau, kaip bendra rekomendacija, pirmasis semestras paprastai prasideda paskutinį rugsėjo pirmadienį.

Norint geriau paruošti studentus MBA programai, prieš pradedant MBA programą taip pat siūlomi du apskaitos ir ekonomikos moduliai. Tai yra neprivaloma ir neturi jokios kredito vertės.

Kurso tikslai

 • Suteikti išsamų supratimą apie pagrindines valdymo disciplinas, būtent organizacijos teoriją, verslo ekonominę ir teisinę aplinką, apskaitos ir tyrimų metodus, finansus, rinkodarą, informacines technologijas ir inovacijas bei valdymo ir viešųjų pirkimų procesus ir praktiką;
 • Suteikti studentams pakankamai žinių ir įžvalgų apie verslo administravimo ir viešųjų pirkimų vaidmenį įmonėje ir visuomenėje, kad jie galėtų profesionaliai veikti ir apmąstyti visuomenės problemas;
 • Parengti studentus, turinčius tinkamas akademines žinias ir gebėjimus, siekiant perimti vadovaujančius vaidmenis ir atsakomybę verslo ir viešajame sektoriuose arba tęsti studijas;
 • Suteikti studentams bendrą vaizdą apie organizacijos valdymą besikeičiančiame kontekste;
 • Ugdyti gebėjimą organizuoti sudėtingas pastangas, integruoti įvairių tyrimų ir analizės rezultatus ir pagal nustatytus terminus bei specifikacijas pagaminti reikiamą produktą;
 • Tobulinti specializuotas teorines ir praktines žinias ir kompetencijas šiuolaikinių viešųjų ir privačių pirkimų planavimo ir valdymo srityje.

Mokymas ir mokymasis

Kursas yra dėstomas per įvairias mokymosi aplinkas, įskaitant paskaitas, seminarus, dėstytojo vadovaujamas užduotis ir savarankiškų studentų vadovaujamus projektus bei būtinas savarankiškas studijas, įskaitant mokslinius tyrimus, internetinį darbą ir pasirengimą vertinimui.

Vertinimas

Jūs būsite įvertintas derinant kursinį darbą ir egzaminus, kurių tikslas - įvertinti ne tik tai, ką žinote, bet ir atributus, kuriuos darbdaviai vertina, įskaitant komandinio darbo, bendravimo ir pristatymo įgūdžius, IT ir skaičiavimo įgūdžius, projekto ir laiko valdymo įgūdžius. taip pat intelektiniai įgūdžiai spręsti problemas, kritinis mąstymas, analizė ir vertinimas, kūrybiškumas ir inovacijos. Užduotys bus įvairios ir apims esė, ataskaitas, verslo planus, taikomųjų tyrimų projektus, pristatymus ir savęs vertinimą.

Baigimo reikalavimai

Norėdami pasiekti bendrąjį MBA / MBA su specializacija viešųjų pirkimų srityje / MBA su specializacija vadybos laipsnį, turite sėkmingai baigti dešimt pagrindinių modulių (50 ECTS), savo trijų pasirenkamųjų / specializacijos modulių (15 ECTS) ir disertacijos (25 ECTS) iki uždirbti reikiamą iš viso 90 ECTS kreditų, kad galėtum baigti studijas.

Patekimo reikalavimai

Kandidatai privalo turėti atitinkamos studijų srities pirmosios pakopos bakalauro laipsnį arba pripažintą profesinės organizacijos atitikmenį ir dviejų darbdavių arba vieno darbdavio rekomendacinį laišką ir vieną akademinę nuorodą. Pareiškėjams, turintiems ne mažesnę kaip trejų metų profesinę patirtį administracinėse pareigose, bus teikiama pirmenybė. Gali būti apklausti prieš priimant.

Kandidatai, kurių gimtoji kalba nėra anglų, tikimasi, kad jie atitiks mūsų anglų kalbos mokėjimo reikalavimus. Angliškai kalbančių programų absolventai bus laikomi tinkamais priimti be jokių papildomų įrodymų anglų kalba. Kandidatai, kurie nėra gimtoji angliškai kalbantys asmenys, turės pateikti vieną iš šių pažymėjimų: TOEFL su 550 laipsnio laipsniu, GCEOL su minimaliu C laipsniu, IELTS minimalų 5,5 laipsnį. ar bet kuris kitas lygiavertis pažymėjimas. Kandidatai, neturintys pakankamai anglų kalbos reikalavimų, turės galimybę laikyti kolegijos parengiamąjį anglų kalbos egzaminą.

Priėmimas remiantis patirtimi bus svarstomas asmenims, turintiems ne mažiau kaip 5 metų vadovavimo patirtį, bet neturintiems pirmo laipsnio. Kartu su paraiška reikia pateikti alternatyvaus profesinio tobulėjimo ir pasiekimų įrodymus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Alexander College has a long-standing history of educational excellence and this is owed, in no small part, to our established UK connections and collaborations with accredited UK Universities and awa ... Skaityti daugiau

Alexander College has a long-standing history of educational excellence and this is owed, in no small part, to our established UK connections and collaborations with accredited UK Universities and awarding bodies. Over the years we have established a number of close links and in addition to our own recognised programmes, we currently offer UK undergraduate and postgraduate degrees in collaboration with Canterbury Christ Church University (CCCU). Deciding to study for a degree is not an easy choice; it requires a high level of commitment and dedication in order to succeed. At Alexander, we understand this and strive to make your time with us an enjoyable, rewarding and worthwhile experience. Skaityti mažiau
Larnaka , Pafosas + 1 Daugiau Mažiau