MBA sporto vadyboje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MBA magistro laipsnį "Sporto valdymas" sudaro unikali "Real Madrid" ekspozicija, akademinė kompetencija, realūs praktiniai atvejai ir didžiulis kontaktų tinklas sporto industrijoje.

Tikslas

MBA tikslas - magistro laipsnį sporto vadybos srityje yra mokyti vadybos profesionalų sporto pasaulyje

KAS tai yra?

Absolventai, norintys sutelkti savo profesines karjerą į sporto valdymą, profesionalai sporto srityje, kurie nori atnaujinti savo žinias, specialistų iš kitų žinių sričių, norinčių patekti į sporto pasaulį, arba profesionalūs sportininkai, kurie, pasitraukę iš varžybų, siekia tęsti sporto arenoje kaip vadovai.

Pagrindiniai aspektai

  • "El Mundo" laikraštyje "2017 m." Pasirinktas geriausias magistro laipsnis sporto valdyme Ispanijoje.
  • 2017 m. "Sports Business Magazine" pasirinko vieną iš 10 geriausių sporto vadybos magistro laipsnių Europoje.

Pastaraisiais metais sportas tapo drausme, kuri išsiplėtė už anksčiau nustatytas ribas, todėl padidėjo specializuotų profesionalų poreikis įvairiose srityse, susijusiose su sporto ir sporto organizacijų pasauliu. MBA - magistro laipsnį sporto vadybos mokoma 100% anglų kalba ir teikia specialius mokymus sporto valdymo srityje.

Šią MBA sudaro iš esmės dešimt modulių, skirtų įmonės valdymui, po kurios vyksta tarpdalykinis valdymo įgūdžių modulis.

Programa yra segmente, kuris specializuojasi sportuojant ir orientuojasi į rinkodarą, valdymą ir sporto įrenginių eksploatavimą.

Tarptautinis šios programos pobūdis leis studentams ir sporto vadovams įgyti kuo platesnę visų esamų sporto valdymo modelių perspektyvą ne tik Ispanijoje, bet ir už mūsų ribų, nes dalyvaus aukščiausios klasės tarptautinis fakultetas . Šis ugdomasis įsipareigojimas eksponentiškai padidins mūsų studentų apimtį ir profesines galimybes.

MBA magistro laipsnį "Sporto valdymas" sudaro unikali "Real Madrid" ekspozicija, akademinė kompetencija, realūs praktiniai atvejai ir didžiulis kontaktų tinklas sporto industrijoje.

Veikla

Kapitono metu mes pabrėšime tris pagrindinius aspektus, kurie padės studentui asmeniškai ir profesionaliai tobulėti. Grupė turės konkrečių mėnesinių sesijų apie:

  • Verslumas
  • Treniruotės
  • Nuolatinis talentas (patirtis geresnei atrankos procese)
  • Mokymasis gyventi, vertybių ir įgūdžių perdavimas per sportą.
  • Sporto savanorystė.

Programa studentai susisieks su visomis miesto, kuriame yra "Real Madrid" (įrenginiai, sporto aikštelės, organizacinės ir valdymo institucijos ir tt), taip pat " Real Madrid" " Fundación Real" . Ir tai dar ne viskas; Studentai iš pirmo žvilgsnio gaus įžvalgą į kitus objektus ir valdymo modelius, apsilankydami Santiago Bernabéu stadionui , " Ciudad Deportiva Real Madrid" ("Real Madrid" mokymo kompleksas), " Ciudad del Fútbol de la RFEF" (Ispanijos futbolo federacijos futbolo miestas), " Caja Mágica" Madrido atidarymo teniso stadionas), " Palacio de los Deportes" ("Indoor Sports Arena") ir kitos laisvalaikio ir pramogų vietos, kurias vykdo viešosios ir privačios organizacijos.

Studentai gali dalyvauti kelionėje į Niujorką su kitais „ Real Madrid Graduate School studentais. Kelionė apims svarbių sporto lygų, tokių kaip NBA, MLS ir NHL, būstines, pagrindines vietas, pvz., Madison Square Garden, ir rinkodaros kompanijas, tokias kaip Octagon.

Tai yra viena iš geriausių Sporto vadybos studentų patirties tiek valdymo, tiek veiklos požiūriu, nes jie gaus praktinį mokymąsi ir taikys žinias, kurias jie įgijo per savo studijas.

Programa

1 MODULIS. Bendras valdymas
MODULIS 2. - Finansai
3 MODULIS. Sporto objektų valdymas ir eksploatavimas
4 MODULIS. Rinkodara ir ryšiai
5 MODULIS. Vadovavimo įgūdžiai ir žmogiškieji ištekliai
6 MODULIS. Specializacija verslumo, subalansuotos plėtros ir socialinės atsakomybės sporto srityje
7 MODULIS. Specializacijos skyrius B - rinkodara ir ryšiai (*)
8 MODULIS. Specializuotoji filialas C - sporto įrangos eksploatavimas (*)
9 MODULIS. Praktika
10 MODULIS. Magistro baigiamasis darbas

(*) Iš keturių specializacijų studentas turi pasirinkti tris. VI modulio VI specializacijos skyrius "D" - sporto įstatymas, jis yra prieinamas universitetui, kurio popietė yra ispanų kalba.

Priėmimas

Visų " Universidad Europea" aukštojo mokslo programų priėmimo procesas gali vykti bet kuriuo metų laiku, nors įstojimas į bet kurią studijų programą priklausys nuo vietų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

In 2006 Real Madrid C.F.and Universidad Europea de Madrid created the first University School specialized in sports and its relationship with management, health, communications and leisure/recreation.

In 2006 Real Madrid C.F.and Universidad Europea de Madrid created the first University School specialized in sports and its relationship with management, health, communications and leisure/recreation. Skaityti mažiau