MBA renginių vadyboje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Menų magistras vadyboje

Vadybos magistrantūros programa leidžia studentui įgyti gilių žinių apie verslo procesus ir tobulėti asmeniškai bei profesionaliai šiandienos rinkoje. Absolventai galės veiksmingai bendrauti ir bendradarbiauti su kitais; taikyti ekonomines, finansines ir vadybos teorijas, kad atitiktų savo verslo tikslus ir ugdytų vadovavimo įgūdžius, kad būtų galima įgyvendinti skirtinguose sektoriuose, kuriuose jie dalyvaus.

MBA renginių vadyboje

Verslo administravimo magistrantūros programa, pagrindinė renginių vadyba, pateikia įvairių tipų renginių ir jų specifinių reikalavimų, susijusių su veiklos planavimu, apžvalgą. Šis kursas analizuos šių dienų klientų motyvaciją ir lūkesčius bei besikeičiančią įvykių aplinką. Studentai išnagrinės koncepcijas ir pagrindus, susijusius su planavimu, sprendimų priėmimo ir operacijų procedūromis, skirtomis vietų atrankai, logistika, biudžeto sudarymu, žmogiškųjų išteklių planavimu ir paslaugų teikėjais. Kursas skaido renginio koncepciją ir pateikia pagrindus bei įrankius, kurie sukuria vertę ir suteikia sėkmingą renginio patirtį. Programos pabaigoje studentai privalo atlikti praktiką, kuri suteiks jiems praktinės patirties ir suformuos jų teorines žinias pramonėje.

Karjeros galimybių pavyzdžiai

 • „Pro“ sporto komandos
 • Tarptautinės sporto valdymo institucijos: IOC, FIS, UEFA, FIFA
 • Muzikos ir meno festivaliai („Tomorrowland“, „Burning Man“, „Glastonbury“)
 • Prekės ženklai ir rėmimas („Red Bull“, „Omega“, „Rolex“)
 • Arenas (O2, „Allianz“ arena)
 • Teminiai parkai („Disney“, Keturi vėliavos, EURO parkas)
 • Filmai
 • TV produkcija

 • Kalba: Anglų
 • Trukmė: 3 semestrai (1,5 metai): 2 semestrai Magistro darbas / stažuotė
 • Pradžios datos: spalio ir vasario mėn
 • Kreditai: 90 ECTS
 • Apdovanotas laipsnis: verslo administravimo magistras renginių organizavimo srityje

Kursai

MBA kursai skirstomi į tris pagrindines kategorijas: pagrindiniai kursai (42 ECTS / 11 kursai), kurie yra privalomi, ir specializacijos kursai (12 ECTS / 3 kursai), kurie pristatomi programos antrąjį pusmetį, seminarai ir seminarai (6 ECTS) . Studijų pabaigoje studentas privalo parengti magistro baigiamąjį darbą (30 ECTS) ARBA baigti stažuotę (30 ECTS).

Kursų pavyzdžiai

MACOR109 - PR ir žiniasklaidos valdymas

Šis kursas skirtas mokiniams pasirengti PR ir žiniasklaidos valdymui. Į turinį įeina patikimų ryšių su visuomene, planavimo ir žiniasklaidos organizavimo principai ir praktika, taip pat rengiami studentai įsidarbinimo galimybes su profesinėmis asociacijomis, konsultacinėmis įmonėmis, ne pelno organizacijomis ir korporacijomis. Integruoti per visą šį kursą yra karjeros rengimo standartai, kurie apima pagrindinius akademinius įgūdžius, bendravimą, tarpasmeninius įgūdžius, problemų sprendimą, darbo saugos, technologijų ir užimtumo raštingumą.

MACOR113 - ryšių su klientais valdymas

Šio kurso tikslas - parengti studentą suprasti ryšių su klientais ir paslaugų svarbą rinkodaroje. Raktas sutelktas į bendrą klientų patirtį, nesvarbu, ar naudojate fizinę parduotuvę, ar el. Prekybos svetainę. Stiprėjant konkurencijai ir susilpnėjus ekonomikai, įmonės turi ieškoti, kaip jos gali atskirti savo veiklą nuo kitų įmonių. Šis kursas aptaria, kodėl ir kaip organizacijos turi pasiekti ir prisiliesti prie klientų ir naudos, kurią galima gauti iš šio veiksmų. Tai yra klientų patenkinimas, pajamų didinimas ir pelningumo gerinimas.

MACOR111 - Finansų valdymas

Kursas supažindina su pagrindinėmis apskaitos teorijomis ir pagrindiniais finansiniais principais, kurie naudojami priimant finansinius sprendimus. Kursas moko, kaip parengti ir analizuoti finansines ataskaitas ir įvertinti įmonės finansinę būklę. Studentai taip pat sužinos apie šiuolaikines apskaitos technologijas, kurias galima įgyvendinti finansinei informacijai parengti.

MAEVM101 - Išplėstinė įvykių valdymas

Šis kursas supažindina studentus su renginių planavimo ir valdymo pagrindais ir siekia geriau suprasti projektų valdymą ir jo taikymą įvairiems įvykiams globalizuotame kontekste. Studentai gebės suvokti ir pritaikyti projektų vadybą renginiams, suprasti ekonominį, socialinį ir politinį įvykių poveikį ir kurti sprendimus, kaip įveikti iššūkius renginių pramonėje.

MAEVM102 - renginių planavimas ir finansinis valdymas

Šis kursas apims įvykių vaidmenį šiandieniniame pasaulyje, biudžetus ir tikslus, darbo eigos valdymą, vietos parinkimą ir derybas, kambario išdėstymą ir sėdimųjų vietų formatą, maistą ir gėrimus, pramogas ir garsiakalbius, dizainą ir dekoravimą, transportavimą ir logistiką, registraciją ir čekius. hibridiniuose susitikimuose, programose ir technologijose, pagrindiniame apšvietime ir garso bei vaizdo įrašuose ir kt. Taip pat siekiama suteikti studentams finansinio valdymo priemones, susijusias su renginio organizavimu ir planavimu, kuris apima praktinį ir teorinį išteklių valdymą.

MAEVM103 - Išplėstinė svetingumo vadyba

Kursas nagrinėja konkurencingas rinkodaros strategijas, augimo strategijas ir išsamias valdymo koncepcijas. Šis kursas skirtas kiekvienam studentui suteikti konkurencinį pranašumą patekti į svetingumo ir turizmo pramonę. Mes ne tik susitelksime į pagrindinius esminius dalykus, reikalingus svetingumo įstaigai valdyti, bet ir ištirti „realaus pasaulio“ atvejus, susijusius su mūsų pramone. Šis kursas apjungia pagrindines valdymo koncepcijas su dabartine svarbia informacija, susijusia su svetingumo / turizmo pramone. Svetingumo vadybininkai turi būti pasirengę galvoti „už langelio ribų“ ir sukurti sprendimus, kurie leistų jiems sėkmingai valdyti pasitikėjimą.

MASEM104 - Pramoniniai seminarai

Pramonės dirbtuvės turi savo svarbą profesinės kvalifikacijos studento karjeroje. Jis laikomas kolegijos mokymo programos dalimi, daugiausia matomas inžinerijos / MBA kursuose.

Pramonės dirbtuvės uždaviniai - suteikti studentams supratimą apie įmonės vidaus darbą. Ji suteikia studentams galimybę mokytis praktiškai per sąveiką, darbo metodus ir užimtumo praktiką.

Priėmimo procesas ir reikalavimai

 1. Atsiųskite paraiškos formą.
 2. Gaukite atsiliepimų iš SSHE darbuotojų.
 3. Nusiųskite papildomus reikalingus dokumentus (ankstesnius diplomus ir CV, jei taikoma).
 4. Gauti registracijos patvirtinimą.

Su Jumis susisieksime, kai tik išsiųsite užpildytą paraišką ir reikiamus dokumentus.

Spustelėkite

Reikalavimai

 • Ankstesni diplomai ir CV (jei taikoma)
 • Dabartinio asmens ID nuskaitymas
 • TOELF / IELTS (80/7) anglų kalbos pažymėjimas arba lygiavertis

Klausimai?

Pasiekite mus! Tai galite padaryti naudodami formą čia arba tiesiogiai elektroniniu paštu: info@sshe.ch

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

SSHE is a private university based in Switzerland – the heart of Europe’s luxury, finance and hospitality. University has a Swiss Labeled Accreditation EduQua and part of EFMD and ECBE organisations. ... Skaityti daugiau

SSHE is a private university based in Switzerland – the heart of Europe’s luxury, finance and hospitality. University has a Swiss Labeled Accreditation EduQua and part of EFMD and ECBE organisations. Skaityti mažiau