MBA lyderystėje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MBA - Kombinuota programa

DSM vertinimas

Mūsų MBA yra pritaikytas jums ir jūsų individualiems vystymosi poreikiams, siekiant užtikrinti, kad jūs baigtumėte įgūdžius ir pasitikėjimą, kad taptumėte judrus ir atsparus ateities verslo lyderis. Ypatingas dėmesys skiriamas tikroviškoms priemonėms ir žinioms, kurių reikia norint išspręsti sudėtingus strateginius ir veiklos iššūkius, su kuriais susiduria mūsų pasaulinė ekonomika. Šis realaus pasaulio dėmesys suteikia jums galimybę ir pasitikėjimo, kad sukurtumėte naujoviškus sprendimus, kuriuos spręsite dabar ir ateityje. Todėl mūsų mokymosi metodas yra orientuotas į teorijos taikymą praktikoje.

Visi delegatai privalo plėtoti savo vadovavimo įgūdžius taikydami tokius principus realių verslo iššūkių ir problemų sprendimui

11 "Executive MBA - Combined Program" privalumai

Aukštas pajamų potencialas - MBA absolventai komandas didesni atlyginimai.

Išplėskite karjeros perspektyvas - MBA suteikia jums galimybę gauti daugiau darbo vietų ir sustiprinti reklamos perspektyvas.

Visame pasaulyje pripažinimas. MBA yra plačiai pripažintas visame pasaulyje kaip verslo išsilavinimo išskyrimas ir aukštųjų pareigybių pradžios taškas.

Sukurti patirtį - MBA sukurs savo profesinę patirtį

Profesinis tobulėjimas - MBA yra puiki investicija į jūsų profesinį tobulėjimą, stiprinant vadovavimo ir verslo įgūdžius.

Verslumo ugdymas. Su MBA galite įgyti reikiamų žinių ir praktikos, reikalingų norint kurti ir valdyti savo verslą.

Tinklų kūrimo galimybės. Mūsų MBA programa leidžia jums bendrauti su būsimais verslo vadovais ir vadovais visame pasaulyje.

Lankstumas - mūsų MBA yra labai lankstus, galite pasirinkti studijuoti visiškai internete arba dalyvauti trumpos intensyvios dirbtuvės kiekvieną semestrą. Tai reiškia, kad galite ištirti savo dabartinius įsipareigojimus.

Patikimumas - MBA absolventas potencialiems partneriams / kolegoms / darbdaviams parodo, kad esate labai kompetentingi ir skiriami jūsų pramonei.

Vadovavimo ir vadybos instituto narystė ir ILM 7 lygio sertifikato pasiekimas lyderystėje

ATHE 7 lygio strateginio vadovavimo diplomo pasiekimas, puikiai derinant profesinę ir akademinę kvalifikaciją tik 18 mėnesių

Kurso struktūra

" Executive MBA - Combined Program" apima pagrindinius komponentus, kurie suteikia didelį lankstumą . Delegatai gauna prieigą prie mūsų internetinės mokymosi platformos, kad galėtumėte naudotis visais kursų šaltiniais, išsamia biblioteka, diskusijų forumuose ir prižiūrėtojų parama. Visi delegatai yra paskiriami dėstytojui, kuris per visą programos laiką juos palaikys, suteiks atsiliepimų, patarimų ir patarimų. Delegatai taip pat gali naudotis profesionaliu forumu, kuriame jie gali keistis idėjomis ir sinergija su kitais delegatais.

Dalyvio profilis

Mūsų Executive MBA - Kombinuota programa pritraukia įvairių dalyvių iš įvairių sektorių ir šalių. Tai reiškia, kad studijuosite kartu su vyresniais vadovais, lyderiais, vadovais, turinčiais verslo patirties, iššūkiais ir praktika, kurie yra labai įvairūs. Tai padidina mokymosi aplinką ir suteikia puikią galimybę kurti ir palaikyti profesinius santykius. Diskusijų forumuose, mokymo seminaruose ir bendradarbiavimo projektuose bus galimybės pasinaudoti bendromis žiniomis ir patirtimi.

Patekimo reikalavimai

Pareiškėjai turėtų turėti pirmąjį laipsnį ar lygiavertį arba turėti lygiavertę patirtį arba mokymą, paprastai iš darbo aplinkos. Tiems, kurie turi anglų kalbos kaip antrosios kalbos, jie turėtų turėti IELTS 6.0, neturintys įgūdžių, žemesnių nei 5,5, arba lygiavertę kvalifikaciją. Prašome susisiekti su mumis, jei norėtumėte aptarti savo patirtį ir išsilavinimą, kad galėtumėte įvertinti, ar ši programa jums tinka.

1 dalis: ILM 7 lygmens liudijimo ir vadybos sertifikatas

ILM 7 lygio vadovavimo ir vadybos sertifikatas susideda iš vieno privalomo vieneto, kuris reikalauja, kad besimokantis asmuo gautų į duomenų valdymą orientuotą, pagrįstą apklausomis pagrįstą jų valdymo plėtros požiūrį. Jūs dirbate su savo globėju, kad galėtumėte ištirti savo vadovavimo įgūdžius ir kompetencijas, atlikdami vadovavimo profilio įvertinimą ir atlikdami savo įgūdžių ir vystymosi sričių apžvalgą. Jūs taip pat gausite ILM narystę kaip šios programos dalį.

2-ojo laipsnio 7-asis laipsnis. Strateginio verslo vadybos diplomas

7 lygis "Strateginio verslo vadybos magistrantūros diplomas" - tai išsami vyresniųjų vadovų ir pramonės lyderių programa iš bet kurio sektoriaus. Ši kvalifikacija pabrėžia bet kokį darbdavį ar įmonę, kad besimokantysis turi aukšto lygio įgūdžius, reikalingus aukštesniojo lygio vadovams bet kurioje organizacijoje. Įmonės reikalauja, kad jų vadovai ir vadovai gerai suprastų strateginį planavimą, darbuotojų motyvavimo strategijas, gerai suplanuotus lyderystės įgūdžius ir gerai suprastų veiksnius, kurie leistų organizacijoms išlikti konkurencingi ir skatinti verslo augimą. Jūs padengsite magistro laipsnį pritraukiančius 120 kreditų . Ši programa leidžia besimokantiesiems tobulinti tokius įgūdžius, nes besimokantieji dirba per šios programos vienetus, jie supras, kad jie supranta vykdomųjų įgūdžių.

3 dalis. Verslo administravimo magistras (vykdomosios) papildymas

Kai sėkmingai atliksite 1 dalį

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2018

Apie mokyklą

We work with a range of experienced and highly qualified Consultants, Coaches, and Well Being Practitioners, who deliver our customised solutions to individuals and organisations designed to promote w ... Skaityti daugiau

We work with a range of experienced and highly qualified Consultants, Coaches, and Well Being Practitioners, who deliver our customised solutions to individuals and organisations designed to promote well being, engaged staff, and productive workforce. Skaityti mažiau