MBA laivyboje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

MBA laivyboje

Per akademinės griežtumo ir praktinių žinių derinys, ALBA MBA laivybos programa suteikia studentams galimybę priimti patikimus ir laiku sprendimus ir susidoroti su spaudimu sparčiai kintančioje laivybos aplinkoje. Be to, programa daug investuoja į vadovavimo ir strateginio valdymo kompetencijas, kurios yra ypač svarbios tiek kaip asmeniniai privalumai, tiek kaip esminiai šio sektoriaus įmonių ištekliai.

"ALBA MBA Shipping" programa skirta:

 • Labai motyvuoti specialistai, turintys aiškų tikslą siekti savo karjeros vadovaujančiose pareigose plačioje jūrų pramonei
 • Verslininkai ir ambicingi verslininkai, turintys viziją sukurti vertę laivybos srityje
 • Šeimos verslo atstovai, pasirengę didinti atsakomybę savo įmonėje
 • Profesionalai, norintys patekti į laivybos pramonę

115516_21685931_10155824605788092_3585543406736297388_n.jpg


MBA programos pristatymo programa prasideda rugsėjį kiekvienais metais ir trukmė nuo 12 iki 48 mėnesių.

Dalyviai, norintys dalyvauti dieniniame darbe, baigs studijas per 12 mėnesių ir lankysis pamokose kasdien, darbo dienomis.

Darbuotojai, norintys dalyvauti ne visą darbo dieną, baigs studijas ne anksčiau kaip 24 mėnesius (gali būti pratęstas iki 48 mėnesių) ir lankysis klasėse paprastai du kartus per savaitę darbo dienomis nuo 18:00 iki 22:00.

Pagrindinė mokymo programa suteikia studentams žinių ir įgūdžių, reikalingų giliai suprasti vadovavimo pagrindus. Specializuoti laivybos kursai, tiek pagrindiniai, tiek pasirenkami dalykai yra skirti išsamiai suprasti laivybos pramonę ir sustiprinti analitinius įgūdžius, reikalingus sėkmingai laivybos karjerai. Specializuoti seminarai vyksta lygiagrečiai ir didinti informuotumą šiuolaikinės laivybos klausimais.

Programos svarbiausi dalykai

 • Tarptautinis pripažinimas: Programa yra akredituota pagal MBA (MBA) asociaciją, kurią patvirtina Chartered Shipbrokers Institute (ICS).
 • Ideali vieta: Programa siūloma Graikijoje, šalyje, kurioje jau seniai buvo tradicinės laivybos operacijos. Studentai gauna glaudžius ryšius tarp ALBA ir Graikijos laivybos bendruomenės.
 • Specializuoti kursai laivybos: verslo rizikos valdymo laivybos, jūrų ekonomikos
 • Specializuotos laivybos seminarai: pristatomi išsiskiriančių pramonės garsiakalbių kartu su profesinėmis organizacijomis / institucijomis, šie seminarai suteikia išsamų supratimą apie pažangią laivybos praktiką.
 • Lyderio ugdymas. Mokydamiesi klasėje ir mokydami asmeniškai, studentai pradeda savimonę ir asmeninį tobulėjimą, nustato stipriąsias ir tobulinimo sritis bei siekia nuosekliai ir dinamiškai
  ateities mokymosi planas.
 • Verslumas: ALBA yra viena iš verslininkystės elitinių Europos verslo mokyklų, kurią parodė išskirtinis mūsų studentų komandų veiklos rezultatas Europos verslo metų plano konkurse (EBPYC). Studentai keturis mėnesius praleidžia verslo planą, skirtą naujai įmonei plėtoti esamą verslą arba steigti, o tikimasi, kad jie pristatys
  pasiekiami rezultatai.

115518_44750656_10156955165013092_973527966262755328_n.jpg

Pareiškėjo profilis

Mes ieškome labai motyvuotų asmenų, jau dirbančių laivybos ar transporto pramonėje, ar siekdami įgyti vadovaujančias pareigas organizacijose, dalyvaujančiose tarptautinėse laivybos ir transporto srityse. "MBA" laivybos programos kandidatai yra potencialūs asmenys, turintys puikių konceptualių ir analitinių įgūdžių bei aukštų intelektinių sugebėjimų. Mokymo programa reikalauja, ir mes ieškome kandidatų, turėdami kūrybiškumą, brandą ir atsidavimą savo studijoms.

Norėdami kreiptis dėl MBA programos, pareiškėjai turėtų atitikti visus šiuos kriterijus:

1. Būkite šiuo metu samdomi arba savarankiškai dirbantys

2. Turi bent trejų metų darbo stažą (karo tarnyba neįtraukta)

3. Turėti bakalauro laipsnį atitinkamoje disciplinoje (jūrų studijos, jūrų inžinerija, transportas, teisė, verslas ar ekonomika) arba lygiavertę profesinę kvalifikaciją iš švietimo įstaigos.

4. Baigę karinę tarnybą (jei taikoma)

Pareiškėjai, kurie atitinka visus pirmiau minėtus kriterijus, tačiau šiuo metu neturi darbo arba šiuo metu turi darbo, bet ketina nutraukti savo darbą, įstodami į programą, yra labai neskatinami taikyti ir turėtų apsvarstyti nuolatinę visą darbo dieną vykdomą MBA programą.

Priėmimo tvarka

Galimos dvi galimybės:

1. Paraiška internete (užpildykite paraiškos formą, nuskaitykite ir pateikite savo dokumentus, tada nusiųskite originalus kopijas į ALBA)

2. Paraiškos forma spausdintoje versijoje (galima atsisiųsti per internetinę sistemą "Application") siunčiama į biurą kartu su originaliomis kopijomis

Kandidatai, kuriuos reikia apsvarstyti MBA laivybos, pareiškėjai turi pateikti šiuos dokumentus:

 • ALBA paraiškos forma, įskaitant neseniai jpeg formato nuotrauką (arba dvi nuotraukas spausdinant)
 • Du rekomendaciniai laiškai, kurie gali būti pateikti internetu arba naudojant atspausdintas formas (graikų kalba) arba (anglų kalba)
 • Oficialūs stenogramos, taip pat patvirtintos kiekvieno bakalauro, absolvento ar profesinio laipsnio diplomų kopijos. Pareiškėjai, kurie negali gauti oficialaus stenografo per protingą laiką, gali siųsti neoficialių stenogramų fotokopiją kaip laikiną pakaitą, kad paspartintų vertinimo procesą.
 • Kompetencijos įrodymas anglų kalba. Kandidatai privalo turėti arba mokėti TOEFL (100 minimalių balų-ALBA kodas 0942) arba IELTS (7,0 minimalus balas), nebent jų bakalauro laipsnį įgijo angliškai kalbančios akademinės institucijos (fotokopija)
 • Trys esė
 • Tikimasi minimalaus 550 GMAT balo (ALBA MBA laivybos kodas 3BM-38-60)
 • Karo tarnybos baigimo pažymėjimas (fotokopija)
 • Prašymo mokesčio indėlio gavimas (ALPHA banko sąskaita Nr. 101/002 320 011893 ir ne Graikijos indėlis Tarptautinis banko sąskaitos numeris (IBAN): GR21 0140 1010 1010 0232 0011 893 Swift kodas (BIC): CRBAGRAAXXX)

Priėmimo proceso metu taip pat reikalingi asmeniniai pokalbiai. Programos, kurioms trūksta reikalingų dokumentų, nebus tvarkomi, nebent šie dokumentai bus gauti laiku. Priėmimą į programą sprendžia Priėmimo komisija, atsižvelgdama į kvalifikaciją ir pareiškėjo asmenybę bei įsipareigojimą.

Mokestis už mokestį už einamuosius metus: 19 750 eurų sumokėta dalimis. Specialios stipendijos iki 40% mokestis už mokslą ir fiksuota 400 € / mėn. Norma (baldais apstatytame bute - įskaitant visas sąskaitas) už apgyvendinimą tarptautiniams studentams.

Atkreipkite dėmesį:

Kreipdamiesi į programą kandidatai privalo sumokėti negrąžinamą paraiškos mokestį 60 eurų. Įsitikinkite, kad jūsų indėlis yra iš jūsų banko, nes jūsų prašymas nebus priimtas.

Kito atvykimo etapo galutinis terminas: gegužės mėn. Pabaiga

Tarptautinių studentų, kuriems reikalinga VIZA, galutinis priėmimo galutinis terminas: gegužės mėn. Pabaiga

ALBA priima paraiškas ištisus metus

Stipendijos

Stipendijos teikiamos tarptautiniams studentams. Jei norite sužinoti, ar esate tinkamas, užpildykite šią formą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

ALBA Graduate Business School at The American College of Greece was founded in 1992 and operates under the auspices of the business community, an association of corporations and institutional organiza ... Skaityti daugiau

ALBA Graduate Business School at The American College of Greece was founded in 1992 and operates under the auspices of the business community, an association of corporations and institutional organizations, currently numbering more than 90 members. Skaityti mažiau