MBA koncentracija verslumo

MBA laipsnį verslumo suteiks absolventams galimybę įgyti įgūdžių, reikalingų verslui įgyti ir išlaikyti karjerą, paremtą mūsų MBA programos gilumu ir prestižu. Mūsų programa abu suteiks studentams pagrindinius ir pažangius įgūdžius, reikalingus suprasti Verslininkystės įmonę ir pasiūlyti mokymus, reikalingus kuriant tinkamą pagrindą verslui valdyti, valdyti, augti ir išlaikyti. Studentai, užsiimantys verslo administravimo magistratūra, turės visus įgūdžius ir žinias, reikalingus verslui pradėti ir plėtoti, arba remti verslo veiklą korporacijose. Tikimasi, kad daugelis jau turės verslą, turės konkrečią pradinę idėją arba turės patirties įmonėje ir pamatys, kaip reikia tobulinti naujus įgūdžius. Kai kurie žmonės gali neturėti konkrečių idėjų, bet gali norėti ištirti, kaip tapti verslininku ir plėtoti tvarų verslą, kurį jie galėtų mėgautis. Verslininkystės MBA pasiūlys ne tik pagrindinius verslo įgūdžius, bet ir pabrėžia žinias, kurios būdingos verslumo sėkmei.

Atinuke (Tinu) Adeniranas

Direktoriaus pavaduotojas

Magistro laipsnio priėmimas

Telefonas - 973-720-2764

Susisiekite su mumis "WhatsApp"

img 1Pagrindinių MBA reikalavimų ir konkrečių verslumo žinių derinys suteikia studentams daugybę karjeros ir įdarbinimo galimybių, kurios gali būti gana įvairios ir pelningos, įskaitant tokias pozicijas: šeimos verslas, mažumų verslas, moterų verslas, verslumo plėtros įmonės, vertinimo ir konsultavimo įmonės, apskaitos draudimo įmonės, pensijų fondai, bankai ir finansų įstaigos, investiciniai bankai, hipotekos draudimo brokeriai, reguliavimo agentūros, vyriausybės remiamos technologijų įmonės ir didelės korporacijos, turinčios inovacijų funkcijas, produktų kūrimo vaidmenis, portfelio valdymą ar žvalgybos tyrimus. Visos šios pozicijos reikalauja ne tik bendrųjų verslo žinių ir valdymo įgūdžių, bet ir žinioms bei techniniam mokymui, būdingam verslumo sričiai. Verslo administravimo magistro (MBA) programa turi kryžminį funkcinį pedagoginį požiūrį. Tokiu būdu, verslo aplinkoje įtvirtintos tekstūros dalys yra susipynusios visoje mokymo programoje. Šios sudedamosios dalys ar perspektyvos apima, bet neapsiriboja, etinėmis, politinėmis, reguliavimo ir socialinėmis įtakomis organizacijoms. Daugiausia dėmesio skiriama bendravimo įgūdžių, kiekybinės analizės ir technologinių programų įgijimui ir (arba) tobulinimui verslo kontekste. Pagrindinės kompetencijos sritys pabrėžiamos aštuoniolikoje žemesnėse pagrindinėse kredito valandose: šiose srityse yra finansinė atskaitomybė, analizė ir rinkos, organizacijų vidaus ir pasaulio ekonominė aplinka, valdymo informacinės sistemos ir žmogaus elgesys organizacijose. Viršutiniai pagrindiniai kursai (15 kreditų valandų arba 12 kredito valandų, priklausomai nuo jūsų pasirinktos koncentracijos) sutelkiamos į žemesniųjų pagrindinių sričių integravimą, taikant kryžminį funkcinį metodą organizaciniais klausimais.

MBA programos taip pat siūlo platų pasirenkamuosius kursus kiekvienoje iš keturių skyrių: apskaitos ir teisės; Ekonomika, finansai ir pasaulinis verslas; Rinkodaros ir vadybos mokslai bei profesionalūs pardavimai. Programa turi būti supažindinta su reikalingomis kiekybinėmis ir technologinėmis koncepcijomis. Įregistravimo metu studentai skatinami atlikti atrankinius egzaminus 1) kiekybine analize ir 2) technologijomis, ir, jei reikia, rekomenduojama juos įžvelgti. Cotsakos verslo kolegija gavo akreditaciją iš AACSB International-Association, siekdama tobulinti koledžo verslo mokyklas. AACSB akreditacija yra aukščiausias pasiekimų lygis verslo mokykloms visame pasaulyje. Tik apie 5% verslo mokyklų pasaulyje yra akredituota AACSB.

Reikalingi įgūdžiai Kreditų valandos (neprivaloma)

 • Matematiniai verslo metodai
 • Kompiuteriai ir programos

Žemutinės kredito valandos reikalavimai (gali būti atsisakyta) 18 kreditų

 • Valdymo procesas ir organizacinė teorija
 • Finansinė ir vadybinė apskaita
 • Finansų valdymas
 • Rinkodaros vadyba
 • Ekonominė analizė
 • Valdymo informacinės sistemos

Aukščiausiosios pagrindinės kredito valandos reikalavimai (privalomi visiems studentams) 15 kreditų

 • Kiekybinės analizės statistika
 • Tarptautinė verslo aplinka ir operacijos
 • Organizacinis elgesys ir bendravimas
 • Verslas, Vyriausybė ir visuomenė
 • Verslo politikos seminaras

Verslumo koncentracija (visiems verslininkystės koncentracijos studentams) 15 kreditų

BŪTINA

 • Verslumas-motyvacija

map

RINKINIAI

Paimkite keturis kursus iš šio sąrašo (12 kreditų):

 • Organizacijų krizių valdymas
 • Naujų įmonių finansavimas
 • Verslininkų rinkodara
 • Inovacijos ir verslumas
 • Bet koks 600-700 CCOB kursas

img 2

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų William Paterson University of New Jersey »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Price
18,856 USD
Mokestis: 18 856 JAV dolerių, kambarys ir lenta: 10 920 JAV dolerių, Knygos ir reikmenys: 1600 JAV dolerių, Transportas: 890 JAV dolerių, Įvairūs: 2250 JAV dolerių, Iš viso 34 516 JAV dolerių (Naujųjų Džersio gyventojų mokymas - 12 114,00 JAV dolerių per
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date