MBA kūrybinėse įmonėse

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Išmintis darbe

Kūrybinių įmonių MBA yra sukurta tam, kad absolventai, gerai išmanantys pagrindines verslo funkcijas, tokias kaip vadyba, rinkodara, finansai, operacijos ir strategija. „Meridian“ MBA programoje per visus kursus susiejamos trys dimensijos: 1) transformacinės naujovės, 2) verslas, kaip priemonė atgaivinti įpratimus, ir 3) verslumas, kuris generuoja, o ne išgauna.

"Verslas per pastarąjį pusšimtį metų tapo galingiausia institucija planetoje. Dominuojanti institucija bet kurioje visuomenėje turi prisiimti atsakomybę už visą ... Reikia žiūrėti į kiekvieną priimtą sprendimą, visus veiksmus, kurių imamasi. atsižvelgiant į šią atsakomybę. Tam reikia daugiau nei laipsniško prisitaikymo; tai reikalauja iš esmės apibrėžti verslo, kaip socialinio partnerio, apibrėžimą “.

—Willis Hartmanas

Galimos koncentracijos

 • Sudėtingumo valdymas
 • Plėtros koučingas
 • Generacinis verslumas
 • Organizacinė plėtra
 • Transformacinė lyderystė

idea, teamwork, thinking

Švietimo tikslai

 • Lyderystės gebėjimų ugdymas: Ugdyti lyderystės gebėjimus, kurie toliau keičia ir keičia etiškumą verslo ir kultūros kontekste.
 • Kūrybinio veiksmo tyrimo praktika: ugdyti kūrybinio tyrimo įgūdžius, įgalinančius bendradarbiavimą, atsižvelgiant į didelį sudėtingumą ir dviprasmiškumą.
 • Pagrindinės verslo funkcijos: nustatyti ir įgyvendinti žmogiškųjų išteklių, operacijų, ekonomikos, finansų, apskaitos, rinkodaros, vadybos ir strategijos verslo metodus ir praktiką, siekiant kurti ir palaikyti kūrybinę įmonę.
 • Generacinis verslumas ir transformatyvios inovacijos: plėtoti praktiką ir perspektyvas, susiejančias verslumo kompetencijas su įtakos darymu bendriems generatyviniais ir emancipaciniais būdais, ir uždegti individualų bei kolektyvinį kūrybingumą, siekiant generuoti emancipacines, žlugdančias ir transformacines naujoves.
 • Verslo kaip profesijos pertvarkymas ir bendrųjų žinių atnaujinimas: ugdyti kompetencijas, reikalingas kūrybinėms ir emancipacinėms įmonėms kurti, kurti ir joms vadovauti; pritaikyti su generatyviniu verslumu susijusias kompetencijas generatyviosios globalizacijos skatinimui klestinčių vietinių bendruomenių labui, žemės išteklių atkūrimui ir bendrų sluoksnių atkūrimui.

Baigimo reikalavimai

 • Studentai privalo atlikti 64 kreditus (640 val.).
 • Studentai privalo lankyti 3 rezidencijas.
 • Tikimasi, kad studentai įvykdys kūrybinių veiksmų projektą (angl. Capstone).
 • Verslo administravimo magistro laipsnis studentams suteikiamas ne ilgiau kaip penkerius metus nuo pradinės priėmimo dienos.

Priėmimo sąlygos

 • Norint priimti į „Meridiano“ magistrantūros studijų programas, reikalingas bakalauro laipsnis.
 • Studentai pateikia internetinę paraiškos formą kartu su tokiais dokumentais kaip oficialūs nuorašai, asmeninis pareiškimas ir rekomendaciniai laiškai. Priėmimo komitetas peržiūri visas paraiškas ir kviečia atrinktus kandidatus vykti į pokalbį. Daugiau informacijos galite rasti paraiškų teikimo proceso puslapyje.
 • Tikimasi, kad visi studentai mokės anglų kalbą, nes visos „Meridian“ programos siūlomos anglų kalba.

Akademinė struktūra

„Meridiano“ akademinė struktūra suteikia studentams lankstumo naršyti Universiteto mokymo programos architektūrą taip, kad atitiktų jų aistras, profesinius tikslus ir kitus gyvenimo įsipareigojimus.

Struktūra sukurta tarnauti įvairialypei studentų grupei, gyvenančiai visame pasaulyje, turinčiai įvairias kultūrines ir klinikines karjeros vizijas, ir skirtingais savo profesinės kelionės etapais.

Studentai gali įstoti į studijų programą, gali pasirinkti koncentraciją ir registruotis į vieną ar kelis kursus kiekvieną ketvirtį. Be pagrindinių kursų, skirtų konkrečiai studijų programai, ir inkaravimo kursų, atspindinčių „Meridiano“ mokymo programos „Transformatyvusis mokymasis“ tikslą, studentai pasirenka pasirenkamuosius kursus, kurie atitinka jų meridiano koncentraciją, išsilavinimą ir karjeros kelią.

Mokymosi formatas

Hibridinis „Meridian“ mokymosi formatas yra skirtas suteikti studentams galimybę tęsti universitetinį išsilavinimą lanksčiu tempu, derinant asinchroninį kursų darbą per universiteto pritaikytą socialinio mokymosi platformą „Pivot“, tiesioginių kursų vaizdo skambučius su fakultetu, sinchroninį studentų bendruomenės įsitraukimą ir vienos savaitės pragyvenimą vietoje. . Derindamas novatoriškas internetines švietimo metodikas su turtingais vaizdo skambučiais ir giliais vietinių ryšių palaikymo būdais, „Meridian“ mokymosi formatas suteikia studentams galimybę prisidėti vietoje ir suvokti globaliai.

Kiekvieną ketvirtį studentai lanko vieną ar kelis septynių savaičių internetinius kursus. Šis tvarkaraštis suteikia studentams laiko tarp kvartalų pailsėti, įsitraukti ir pasiruošti. Be to, studentai lanko mažiausiai dvi savaitines rezidentūras per mokslo metus, kol įvykdo savo rezidencijos reikalavimus. Rezidencijos ištisus metus veikia nuo pirmadienio iki penktadienio, „Meridian's Bay Area“ centre ir kitose visame pasaulyje pasklidusiose vietose. Studentai gali pasirinkti rezidencijos datas ir vietas pagal savo asmenines aplinkybes ir profesinius siekius.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Meridian University is dedicated to enabling human development through wise transformative impact across multiple domains of the public and private sectors with global reach and local value. Meridian’ ... Skaityti daugiau

Meridian University is dedicated to enabling human development through wise transformative impact across multiple domains of the public and private sectors with global reach and local value. Meridian’s graduate degree programs in Business, Psychology, Education, and Transformative Leadership enable students to combine passion with a profession in service to larger social, cultural, ecological, and developmental goals. Meridian is accredited by the WASC Senior College and University Commission and approved by the US Department of Education for participation in the Federal Student Aid program. WASC is the Department of Education recognized regional accreditor for such schools as the University of California at Berkeley, UCLA, and Stanford University. Meridian’s licensable degrees have been recognized by the California Board of Behavioral Sciences and Board of Psychology for over 25 years. Skaityti mažiau