MBA informacinės technologijos

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

MBA informacinės technologijos

Verslo administravimo magistras (informacijos valdymas), kurį suteikia Ispanija

MBA Informacijos Valdymo buvo sukurta siekiant patenkinti augantį ir unikalų poreikį informacijos specialistams, kurie supranta daugelio organizacinių klausimų susiliejimą keliose disciplinose. Ši MBA leidžia studentui imtis savo karjeros daugeliu skirtingų krypčių, pavyzdžiui, kompiuterių tinklo architektas, kompiuterių programuotojas, kompiuterių sistemų analitikas, duomenų bazės administratorius, informacijos saugumo analitikas, informacijos architektas, interneto kūrėjas. Organizacijos supranta, kad technologija keičiasi per sekundę, todėl daugelis organizacijų visuomet ieško informacijos valdymo eksperto.

Ši MBA yra dvigubo sertifikavimo programa, sudaryta iš 7 lygio verslo vadybos diplomo, kurį suteikia NCC, UK ir MBA (papildomas), kurį apdovanojo Plymouth universitetas, Jungtinė Karalystė, kuri visame pasaulyje pripažįstama kaip pirmaujanti magistrantūros kvalifikacija verslo vadybos srityje. .

Pagrindiniai programos akcentai:

 • Dviguba sertifikacija
 • Gauti prestižinį MBA iš pirmaujančio JK universiteto
 • Lankstus pristatymas iš Plymouth universiteto ekspertų fakulteto
 • Studija iš bet kurios pasaulio vietos
 • Palaikomi internetiniai mokymosi ištekliai
 • Prieiga prie Plymuto universiteto elektroninės bibliotekos
 • Trys pradžios datos pasirinkimas: rugsėjis, sausis arba kovas / balandis už papildomą dalį

1 dalis. 7 lygio verslo vadybos diplomas (L7DBM)

 • 7 lygio verslo vadybos diplomas (RQF) (L7DBM) kvalifikacija yra skirta studentams, kurie yra absolventai arba patyrę vadybininkai ir nori toliau plėtoti valdymo karjerą.
 • Studentai susidurs su įvairiais šiuolaikiniais klausimais, kurie leis jiems kurti kritinius, analitinius ir techninius įgūdžius, reikalingus vyresniųjų vadovų pareigoms. Kvalifikacija taip pat ugdys akademinius įgūdžius, reikalingus tolesniam magistrantūros studijoms.
 • „NCC Education“ yra akredituota „Ofqual“ (Kvalifikacijų ir egzaminų tarnybos tarnyba) 7 lygio verslo vadybos diplomo (angl. RQF) suteikimui Anglijoje. Vienos kvalifikacijos nuorodos numeris yra 600/0365/0

Moduliai

Studentai turi ištirti šiuos aštuonis pagrindinius vienetus:

 1. Informacijos ir žinių valdymas - apsvarstyti, ar organizacijos vadovai veiksmingai naudojasi informacija ir žiniomis, ir technologija, naudojama valdyti, fiksuoti ir gauti šią informaciją.
 2. Tarptautinė rinkodaros strategija - plataus spektro šiuolaikinių klausimų įtraukimas į strateginę rinkodarą, daugiausia dėmesio skiriant tarptautinei kultūrinei dimensijai.
 3. Finansinių išteklių valdymas, kontrolė ir atskaitomybė - atsižvelgia į vadovų atsakomybę už jų kontroliuojamus finansinius išteklius ir įdiegia kontrolės ir valdymo metodus.
 4. Žmonių organizavimas organizacijose - nagrinėja kai kurias šiuolaikines temas, susijusias su žmonių valdymu. Teminis požiūris į temą ugdo supratimą apie koncepcijas ir teoriją, kuri yra organizacinio elgesio ir žmogiškųjų išteklių valdymo pagrindas.
 5. Mokslinių tyrimų metodai - ugdo vyresniųjų vadovų reikalingas žinias ir įgūdžius bei tolesnius mokslinius tyrimus, įskaitant kritinį ir kūrybinį mąstymą, sudėtingus problemų sprendimo, sprendimų priėmimo ir mokslinių tyrimų įgūdžius.
 6. Studijų įgūdžiai antrosios pakopos studijoms - suteikia esminius įgūdžius ir žinias, reikalingas studijuoti magistrantūros lygmenyje. Modulio paskirtis - remti studijas kitų kvalifikacijų skyriuose ir plėtoti perduodamus įgūdžius, naudingus vadovų lygmeniu.
 7. Strateginis valdymas - orientuotas į strateginę analizę, panaudojant analitinių metodų rinkinį tolesniam / geresniam supratimui, taigi įtakojant įmonės padėtį jos realioje ir potencialioje rinkoje.
 8. Strateginių operacijų valdymas - ugdo supratimą ir gebėjimą kritiškai įvertinti sprendimų priėmimą, susijusį su gamybos ir paslaugų sektoriaus valdymu.

Studentai, baigę savo 7-ojo lygio verslo vadybos diplomą (L7DBM), gali pereiti prie „Plymouth“ universiteto suteikto MBA (papildomo) . NCC Education yra sudariusi sutartį su Plymouth universitetu, kuris leidžia NCC Edu L7DBM turėtojams į galutinį disertacijos etapą, leidžiantį greitai atlikti MBA. Platus programos tikslas - sukurti mokymą, kuris padėtų vadovams ir potencialiems vadovams plėtoti savo žinias ir supratimą apie verslą ir valdymą sudėtingoje ir besikeičiančioje aplinkoje, kad būtų parengtas moksliniais tyrimais pagrįstas tyrimas, siekiant ištirti gyvą, sudėtingą verslą arba valdymo klausimas arba atlikti kritinį teorinį tyrimą apie dabartinę verslo ar valdymo problemą.

2 dalis –MBA (papildymas)

Verslo administravimo magistras (informacijos valdymas)

 • Ši MBA yra „top-up“ programa, specialiai sukurta verslo arba vadybos magistrantūros studijų diplomų turėtojams, leidžianti „greitai sekti“ studijas, kad gautumėte visą MBA apdovanojimą. Programos vertinimas yra pagrįstas projektu ir remiamas ekspertų priežiūra ir mokymasis internetu - jis gali būti ištirtas iš bet kurios pasaulio vietos.MBA projektas (STO712) 60 kreditų

Programos numatomi studijų rezultatai

1. Žinojimas ir supratimas

Sėkmingai baigę absolventai turėtų būti sukūrę:

 • Išsamios žinios ir supratimas apie kontekstinių jėgų poveikį organizacijoms ir valdymui
 • Žinios ir supratimas apie tinkamą metodologinį metodą, duomenų rinkimo metodus ir analizės metodus

2.Kognityviniai ir intelektiniai įgūdžiai

Sėkmingai baigę absolventai turėtų būti sukūrę:

 • Kritinio mąstymo įgūdžiai, atitinkamos literatūros, pagrįstos įrodymais, peržiūra ir kritinė analizė
 • Gebėjimas parodyti strateginį dėmesį vertinant mokslinių tyrimų įrodymus

3.Keisti ir perduoti įgūdžiai

Sėkmingai baigę absolventai turėtų turėti galimybę:

 • Atlikti tyrimus pagal geriausios praktikos etinius reikalavimus
 • aiškiai perduoti sudėtingą informaciją ir parengti nuoseklią išvadą bei rekomendacijas

4. Su darbu susiję įgūdžiai

Sėkmingai baigę absolventai turėtų būti sukūrę:

 • Gebėjimas įvertinti alternatyvius problemų sprendimus ir sukurti įtikinamus argumentus, rekomendacijas ir sprendimus
 • Gebėjimas apmąstyti verslo ir valdymo praktiką

5.Pagrindiniai įgūdžiai

Sėkmingai baigę absolventai turėtų būti sukūrę:

 • Gebėjimas savarankiškai dirbti projektuojant ir valdant projektą ir laikantis nustatytų terminų tikslų;
 • Gebėjimas taikyti mokslinių tyrimų procesus ir išvadas praktiniame kontekste ir sukurti originalius problemų sprendimo įgūdžius

Programoje nėra mokymo klasėje, todėl studentams nereikia aplankyti Plimuto. Tačiau vadovas ir studentas gali pageidauti surengti tiesioginius priežiūros susitikimus Plimute, jei reikia. Studentai taip pat gali susipažinti su universiteto galimybėmis / ištekliais apsilankymų metu, kad galėtų paremti jų studijas. Bet kokie vizitai į Plimutas būtų imigracijos / vizos statusas. Naudojamos žurnalo sistemos, skirtos stebėti studentų pažangą ir užtikrinti, kad būtų išlaikytas tinkamas studentų ir vadovo kontaktų lygis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2019

Apie mokyklą

ABOUT WESTFORD UNIVERSITY COLLEGE Westford University College is one of the leading and prestigious business schools, located in the UAE offering quality educational deliveries across under-graduate, ... Skaityti daugiau

ABOUT WESTFORD UNIVERSITY COLLEGE Westford University College is one of the leading and prestigious business schools, located in the UAE offering quality educational deliveries across under-graduate, graduate and vocational professional programs carrying significant value and recognition from awarding bodies and accredited universities having its presence in UK, Lebanon, US, Africa, India, and UAE. Our strategic partnerships and understanding of evolving industry requirements and deep analysis of economic realities ensure that we offer a meaningful and diverse portfolio of management, fashion and technology-based programs. We have developed an integrated alliance with Liverpool John Moores University and Cardiff Metropolitan University in the UK and UCAM in Spain. Over thousands of students from more than 100 different countries are studying at Westford and they have become a part of a learning community that promotes critical thinking, experimental learning, innovation and enterprise. The institution has been recognized for excellence in educational delivery and efficient learning pedagogies and several accolades were offered across the period 2015-19. We have been awarded by Forbes Middle East in 2019, received MENAA award for ‘Best Corporate Brand’ 2019, Asian Education Leadership Award for ‘Asia’s Best Emerging Business School’ , Middle East’s ‘Best International Business College’ in 2017 and The Times Higher Education Award for ‘Outstanding Student Support’ in 2016. Skaityti mažiau
Šardža , Lagosas , Jungtiniai Arabų Emyratai internete , Keiptaunas , Kuveito miestas , Rijadas , Johanesburgas , Dammam , Bahreinas internete , Akra , Torontas , Dubajus , Kanada internete , Nigerija internete , Torontas , Keiptaunas , Abu Dabis , Malaizija internete , Amanas , JK internete + 19 Daugiau Mažiau