MBA informacinės technologijos

Bendroji informacija

18 locations available

Programos aprašymas

Apžvalga

Dažnai naudojamas verslo ar verslo kontekste, informacinės technologijos yra kompiuterių naudojimas duomenims ar informacijai saugoti, gauti, perduoti ir manipuliuoti. Šiuolaikinės informacinės technologijos (IT) apima visas susijusias technologijas, pvz., Kompiuterių programinę įrangą, kompiuterinę aparatinę įrangą, elektroniką, puslaidininkius, internetą, telekomunikacijas, elektroninę prekybą ir robotiką. Informacinių technologijų valdymas (ITM) yra skyrius, kuris užtikrina, kad visi įmonės techniniai ištekliai, pvz., Programinė įranga, duomenys, tinklai ir saugyklos, būtų valdomi pagal savo poreikius ir prioritetus. Informacinių technologijų vadybininkas (ITM) yra atsakingas už IT departamento biudžeto sudarymą, personalą, pokyčių valdymą ir administravimą. Pagrindinis dėmesys skiriamas informacijos saugumo valdymui, informacinių technologijų strategijai, informacinių technologijų valdymui, sistemos analizei, IT rizikos valdymui ir pokyčių valdymui.

Vienerių metų MBA (verslo administravimo magistras) informacinių technologijų vadyboje yra išsami programa, skirta IT specialistams, kurie tikisi, kad informacinių technologijų srities vadybinis ar vyresnysis administracinis vaidmuo. Baigę programą, besimokantieji bus apdovanoti magistrantūros diplomu „Informacinių technologijų vadyba“ iš Kembridžo tarptautinių kvalifikacijų, UK ir informacinių technologijų vadybos universiteto „Catolica de Murcia“, UCAM.

Studentai, dalyvaujantys MBA informacinių technologijų vadyboje, atliks pagrindinius tarptautinių žmogiškųjų išteklių, strateginių pokyčių valdymo, strateginio valdymo ir lyderystės bei operacijų valdymo modulius ir specializuotus informacijos saugumo valdymo, informacinių technologijų strategijos ir informacinių technologijų valdymo modulius pirmojoje dalyje. antroji dalis - modulis apie socialinę ir ekonominę teisinę aplinką bei disertacinis darbas.

UCAM - CIQ dvigubo sertifikavimo programa

Dvigubo sertifikavimo MBA programa veiklos ir projektų valdymo ESBF bus palengvintas garsus fakultetas su dešimtmečių patirtimi šioje srityje. Programos metu studentai susidurs su konkrečiais pramonės atvejų tyrimais, verslo modeliavimu ir pratęsimu. Visi studentai, dalyvaujantys MBA programoje, turės prieigą prie „ Exeed School of Business and Finance bibliotekos, „Ebrary“ prieigos su 1000- Exeed School of Business and Finance žurnalų ir knygų, reguliarių pramonės lyderių apsilankymų ir karjeros mugių.

Programos metu studentas gali prisijungti prie sporto klubo, verslumo klubo ir profesionalaus tobulėjimo klubo. Kaip programos dalis studentai lankysis inovacijų centruose, didelėse organizacijose, greitintuvuose ir perspektyviose pradinėse įmonėse visoje JAE regione. Studentas taip pat turi galimybę lankytis įmonės karjeros mugėje, dalyvaujant geriausioms JAE bendrovėms. Baigęs programą, studentas turi galimybę lankyti universitetų susirinkimą UCAM universitete, Mursijoje, Ispanijoje.

„London Leadership Workshop“

Visi studentai, baigę pirmąją programos dalį, keliaus į Londono miestą, Jungtinę Karalystę, kad imtųsi intensyvaus vadovavimo seminaro ir pramoninės ekskursijos.

Apie „UCAM“ („Universdiad Catolica de Murcia“) - Mursijos katalikų universitetas

UCAM yra universitetas, kurio kompetencija yra iš Mursijos, Ispanijos. 1995 m. Prasidėjo UCAM, turintis 21 000 besimokančiųjų aktyvią studentų bazę ir turi daugiau nei 1000 studentų akademinį personalą. MBA programoje UCAM, Mursija, Ispanija yra akredituota ANECA, o universitetas yra ENQA, Universijos narys ir EUA. UCAM turi strateginį partnerystės tinklą iš daugiau kaip 300 universitetų, įskaitant Stanfordą, Singapūro nacionalinį universitetą ir Nacionalinį technologinį universitetą. UCAM turi strateginę strateginę partnerystę su pramonės lyderiais, įskaitant „Coca Cola“, „Microsoft“, „Soft“ ir „SAP“. Atsižvelgdami į sporto universitetą, UCAM turi daugiau kaip 20 olimpiadų kaip savo absolventus.

Apie CIQ

Kembridžo tarptautinė kvalifikacija yra tarptautinė organizacija, įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje. CIQ apdovanoja profesionalus visame pasaulyje vadybos ir technologijų srityje ir turi pažangą partnerystėje su žinomais universitetais visame pasaulyje. CIQ yra Europos aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo asociacijos narė, o CIQ programos yra patvirtintos TQUK ir NCFE. „CIQ“ taip pat yra daugiau nei 100 organizacijų visame pasaulyje veikiantis verslo partneris.

Programos struktūra - A dalis

A dalį sudaro šeši moduliai, iš kurių keturi moduliai yra pagrindiniai, o du - specializuoti moduliai. Šie šeši moduliai bus pristatyti per šešis mėnesius. Visi mokiniai, baigę A dalį, pasieks 40 ECTS, o tai atitinka 120 JK kreditų.

  • Tarptautinis žmogiškųjų išteklių valdymas
  • Strateginis pokyčių valdymas
  • Strateginis valdymas ir lyderystė
  • Operacijų valdymas
  • Informacijos saugumo valdymas
  • Informacinių technologijų strategija ir valdymas

Programos struktūra - B dalis

B dalį sudaro privalomas modulis ir darbas. B dalis truks šešis mėnesius, o visi besimokantieji užpildys A dalį, o B dalis bus suteikta magistro laipsnį sveikatos priežiūros vadyboje iš UCAM Ispanijos ir pasieks 60 ECTS (Europos kreditų perkėlimo sistemą), kuri atitinka 180 JK kreditai.

  • Socialinė ir ekonominė - teisinė aplinka
  • Darbo apimtis

Pristatymas - internetu:

Programa bus teikiama per naujausias internetines mokymosi sistemas, o visi besimokantieji turės prieigą prie tarptautinių žurnalų ir knygų. Visos programos bus pristatytos tarptautinių fakultetų, o studentai gali lankyti vyresniųjų tarptautinių fakultetų tiesiogines paskaitas prisijungdami prie sistemos. Visos sesijos bus įrašytos ir studentai galės klausytis paskaitų laisvalaikiu. LMS turi abejonių dėl aiškumo sesijos ir internetinės klasės veiklos. Klasės vyks du kartus per savaitę (sekmadienį ir antradienį) tris valandas.

Pristatymas - klasė:

Besimokantiems, norintiems lankyti užsiėmimus, „ Exeed School of Business and Finance kiekvieną penktadienį palengvins Exeed School of Business and Finance sesijas savo universitete Sharjah, Jungtiniai Arabų Emyratai. Visos sesijos bus pristatytos vyresniųjų fakultetų. Visi besimokantieji taip pat galės naudotis naujausia mokymosi sistema, turinčia galimybę įkelti užduotis ir referencines medžiagas bei žurnalus.

Priskyrimas ir vertinimas:

UCAM - ESBF vadovaujasi priskyrimo vertinimo metodu ir studentas turi pateikti užduotį po kiekvieno modulio.

Stipendija:

Siekiant skatinti nuolatinį mokymąsi ir remti švietimą visiems, UCAM - ESBF siūlo stipendiją dirbantiems specialistams. Studentai gali pasinaudoti stipendija iki 20%, remiantis akademiniais pasiekimais ir darbo profiliu.

Vertinimo dokumentai:

Visi studentai, norintys prisijungti prie UCAM - ESBF programos, gali įvertinti jų kandidatūrą, pateikdami savo dokumentus, įskaitant naujausią švietimo pažymėjimo kopiją, atnaujinimą ir paso kopiją adresu info@esbfedu.com

Įleidimas:

UCAM - ESBF seka modulinį / rotacinį suvartojimą, o besimokantieji gali priimti priėmimą kiekvieno modulio pradžioje. Priėmimo paraiška siunčia užklausas į info@esbfedu.com

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Exeed School of Business and Finance is an institution of higher learning based out of UAE, to bring in the quality education of American institutes of higher learning and British Institutes of higher ... Skaityti daugiau

Exeed School of Business and Finance is an institution of higher learning based out of UAE, to bring in the quality education of American institutes of higher learning and British Institutes of higher learning. Located in Sharjah, Exeed facilitates executive education, higher education and professional certifications to the professionals from various parts of the world through classroom sessions and also through its state of the art virtual learning campus known as EXEEDx School. Skaityti mažiau
Šardža , Šardža , Omanas internete , Saudo Arabija internete , „Singapore Online“ , Bahreinas internete , Indija internete , Dubajus , Kanada internete , Nigerija internete , Mumbajus , Bengalūras , Abu Dabis , Malaizija internete , Londonas , Rijadas , Džida , Dammam , Al Ain + 18 Daugiau Mažiau