MBA duomenų analizė

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Baltimorės MBA - galingas, lankstus ir suprojektuotas JUMS.

Baltimorės universiteto MBA yra suprojektuotas kartu su jumis (ir jūsų darbdaviu). Jūs turite galimybę paimti klases tradicinėje klasėje, internetu arba abiem - tai jūsų pasirinkimas. Kad ir ką nuspręstumėte, mokysite kartu su kitais studentais, kurie nori augti profesionaliai, kaip ir jūs.

Reikalavimai programai

36-48 kreditų programa, įskaitant "Capstone" ir 11 sričių specializaciją.

Flexible Options

Galima įsigyti internetu, tradicinėje klasėje arba kaip derinys iš abiejų.

Programos išlaidos

Mokestis yra 840 JAV dolerių už kreditą valstybėje, 1,172 JAV dolerių už valstijos ribų. Online MBA studentai ir regionų gyventojai moka valstybinį kursą.

Viršija lūkesčius.

Mūsų studentai teigia, kad esame didesni už jų lūkesčius penkių pagrindinių sričių: asmeninio tobulėjimo, jų žinių / techninių įgūdžių tobulinimo, jų atlyginimų didinimo, geresnio matomumo organizacijose ir darbo vietų.

(Šaltinis: 2016 m. Dabartinė MBA studentų apklausa)

AACSB International akreditacija užtikrina, kad siūlome jums kokybišką programą, kuri gali padėti jums šiandien, bet galų gale suteiks jums žinių ir įgūdžių rytoj.

Duomenų analizė

Kadangi duomenys ir analizės metodai vis labiau reikalauja, vadovai nuolat sintezuoja ir naudoja viską, nuo tiekimo grandinių, socialinių tinklų, klientų įtraukimo, pajamų modeliavimo ir sąrašo. MBA specializacija "Duomenų analizė" leidžia studentams remtis nuspėjamomis analitikų žiniomis, įgytais pagrindinėse MBA pagrindinėse srityse, ir pritraukia į didelius duomenų principus, kurie padeda verslo strategijoms. Tai leidžia studentams grįžti atgal į savo darbo vietą, turėdamas žinių, kurios turi įtakos.

Specializacijos kursai (9 kreditai)

Reikalinga specializacijai (6 kreditai)

Kursas Nr.


Būtinas reikalavimas: INSS 605 3

Pasirinkite 3 kreditus iš šių:

Kursas Nr.


Būtinas reikalavimas: INSS 605 arba INSS 640. 3 MKTG 780 Rinkodaros informacija ir analizė
Būtinas reikalavimas: MKTG 605 3
Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2018

Apie mokyklą

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting.

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting. Skaityti mažiau