MBA apskaitos ir finansų

Bendroji informacija

18 locations available

Programos aprašymas

Apžvalga

Apskaita ir finansai yra esminė verslo funkcija bet kokiame versle, o tinkamas apskaitos ir finansų departamento veikimas yra labai svarbus potencialiam augimui. Bet kurioje organizacijoje apskaitos ir finansų departamentas yra atsakingas už finansinį planavimą, stebėseną ir apskaitą, o finansų vadybininkas yra atsakingas už kasdieninę atskaitomybę, tikslų analizę, mėnesinę atskaitomybę, prognozavimą ir pinigų srautų stebėjimą. Specializacija „ Pathway in Accounting and Finance“ bus orientuota į finansinę atskaitomybę, vertybinių popierių ir biržos komisinius, santykį ir finansinę analizę, finansinių sprendimų priėmimą ir finansinės rizikos valdymą. Tyrimo metu studentams bus taikomi ir GAAP bei TFAS principai.

Vienerių metų MBA (verslo administravimo magistras) apskaitos ir finansų yra išsami programa, skirta profesionalams, kurie laukia puiki karjeros apskaitos ir finansų srityje. Baigę programą, besimokantiesiems bus suteiktas antrosios pakopos studijų diplomas dėl apskaitos ir finansų iš Kembridžo tarptautinių kvalifikacijų, JK ir apskaitos ir finansų MBA universitete Catolica de Murcia, UCAM.

Studentai, dalyvaujantys MBA apskaitoje ir finansuose, atliks pagrindinius tarptautinių žmogiškųjų išteklių, strateginių pokyčių valdymo, strateginio valdymo ir lyderystės bei veiklos valdymo modulius ir specializuotų modulių valdymo apskaitą, finansus ir finansinės rizikos valdymą pirmojoje dalyje studentai imsis modulio apie socialinę ir ekonominę teisinę aplinką bei disertaciją.

UCAM - CIQ dvigubo sertifikavimo programa

Dvigubo sertifikavimo magistrantūros magistro laipsnį magistrantūros studijų programoje ESBF lengvins žinomas fakultetas, turintis dešimtmečius patirties šioje srityje. Programos metu studentai bus pakviesti į konkrečias pramonės šakines studijas, verslo modeliavimą ir extempore. Visi studentai, Exeed School of Business and Finance į MBA programą, turės prieigą prie " Exeed School of Business and Finance bibliotekos, "Ebrary" prieigą su tūkstančiais žurnalų ir knygų, reguliarius pramonės lyderių vizitus ir karjeros muges.

Programos metu studentas gali prisijungti prie sporto klubo, verslumo klubo ir profesionalaus tobulėjimo klubo. Kaip programos dalis studentai lankysis inovacijų centruose, didelėse organizacijose, greitintuvuose ir perspektyviose pradinėse įmonėse visoje JAE regione. Studentas taip pat turi galimybę lankytis įmonės karjeros mugėje, dalyvaujant geriausioms JAE bendrovėms. Baigęs programą, studentas turi galimybę lankyti universitetų susirinkimą UCAM universitete, Mursijoje, Ispanijoje.

„London Leadership Workshop“

Visi studentai, baigę pirmąją programos dalį, keliaus į Londono miestą, Jungtinę Karalystę, kad imtųsi intensyvaus vadovavimo seminaro ir pramoninės ekskursijos.

Apie „UCAM“ („Universdiad Catolica de Murcia“) - Mursijos katalikų universitetas

UCAM yra universitetas, kurio kompetencija yra iš Mursijos, Ispanijos. 1995 m. Prasidėjo UCAM, turintis 21 000 besimokančiųjų aktyvią studentų bazę ir turi daugiau nei 1000 studentų akademinį personalą. MBA programoje UCAM, Mursija, Ispanija yra akredituota ANECA, o universitetas yra ENQA, Universijos narys ir EUA. UCAM turi strateginį partnerystės tinklą iš daugiau kaip 300 universitetų, įskaitant Stanfordą, Singapūro nacionalinį universitetą ir Nacionalinį technologinį universitetą. UCAM turi strateginę strateginę partnerystę su pramonės lyderiais, įskaitant „Coca Cola“, „Microsoft“, „Soft“ ir „SAP“. Kaip sporto sporto universitetą, UCAM turi daugiau kaip 20 olimpiadų kaip savo absolventus.

Apie CIQ

Kembridžo tarptautinė kvalifikacija yra tarptautinė organizacija, įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje. CIQ apdovanoja profesionalus visame pasaulyje vadybos ir technologijų srityje ir turi pažangą partnerystėje su žinomais universitetais visame pasaulyje. CIQ yra Europos aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo asociacijos narė, o CIQ programos yra patvirtintos TQUK ir NCFE. „CIQ“ taip pat yra daugiau nei 100 organizacijų visame pasaulyje veikiantis verslo partneris.

Programos struktūra - A dalis

A dalį sudaro šeši moduliai, iš kurių keturi moduliai yra pagrindiniai, o du - specializuoti moduliai. Šie šeši moduliai bus pristatyti per šešis mėnesius. Visi mokiniai, baigę A dalį, pasieks 40 ECTS, o tai atitinka 120 JK kreditų.

  • Tarptautinis žmogiškųjų išteklių valdymas
  • Strateginis pokyčių valdymas
  • Strateginis valdymas ir lyderystė
  • Operacijų valdymas
  • Valdymo apskaita ir finansų valdymas
  • Finansų rizikos valdymas

Programos struktūra - B dalis

B dalį sudaro privalomas modulis ir darbas. B dalis truks šešis mėnesius, o visi besimokantieji užpildys A dalį, o B dalis bus apdovanota magistro laipsniu apskaitos ir finansų magistrantūroje iš UCAM Ispanijos. iki 180 JK kreditų.

  • Socialinė ir ekonominė - teisinė aplinka
  • Darbo apimtis

Pristatymas - internetu:

Programa bus teikiama per naujausias internetines mokymosi sistemas, o visi besimokantieji turės prieigą prie tarptautinių žurnalų ir knygų. Visos programos bus pristatytos tarptautinių fakultetų, o studentai gali lankyti vyresniųjų tarptautinių fakultetų tiesiogines paskaitas prisijungdami prie sistemos. Visos sesijos bus įrašytos ir studentai galės klausytis paskaitų laisvalaikiu. LMS turi abejonių dėl aiškumo sesijos ir internetinės klasės veiklos. Klasės vyks du kartus per savaitę (sekmadienį ir antradienį) tris valandas.

Pristatymas - klasė:

Besimokantiems, norintiems lankyti užsiėmimus, „ Exeed School of Business and Finance kiekvieną penktadienį palengvins Exeed School of Business and Finance sesijas savo universitete Sharjah, Jungtiniai Arabų Emyratai. Visos sesijos bus pristatytos vyresniųjų fakultetų. Visi besimokantieji taip pat galės naudotis naujausia mokymosi sistema, turinčia galimybę įkelti užduotis ir referencines medžiagas bei žurnalus.

Priskyrimas ir vertinimas:

UCAM - ESBF vadovaujasi priskyrimo vertinimo metodu ir studentas turi pateikti užduotį po kiekvieno modulio.

Stipendija:

Siekiant skatinti nuolatinį mokymąsi ir remti švietimą visiems, UCAM - ESBF siūlo stipendiją dirbantiems specialistams. Studentai gali pasinaudoti stipendija iki 20%, remiantis akademiniais pasiekimais ir darbo profiliu.

Vertinimo dokumentai:

Visi studentai, norintys prisijungti prie UCAM - ESBF programos, gali įvertinti jų kandidatūrą, pateikdami savo dokumentus, įskaitant naujausią švietimo pažymėjimo kopiją, atnaujinimą ir paso kopiją adresu info@esbfedu.com

Įleidimas:

UCAM - ESBF seka modulinį / rotacinį suvartojimą, o besimokantieji gali priimti priėmimą kiekvieno modulio pradžioje. Priėmimo paraiška siunčia užklausas į info@esbfedu.com

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Exeed School of Business and Finance is an institution of higher learning based out of UAE, to bring in the quality education of American institutes of higher learning and British Institutes of higher ... Skaityti daugiau

Exeed School of Business and Finance is an institution of higher learning based out of UAE, to bring in the quality education of American institutes of higher learning and British Institutes of higher learning. Located in Sharjah, Exeed facilitates executive education, higher education and professional certifications to the professionals from various parts of the world through classroom sessions and also through its state of the art virtual learning campus known as EXEEDx School. Skaityti mažiau
Šardža , Šardža , Omanas internete , Saudo Arabija internete , „Singapore Online“ , Bahreinas internete , Indija internete , Dubajus , Kanada internete , Nigerija internete , Mumbajus , Bengalūras , Abu Dabis , Malaizija internete , Londonas , Rijadas , Džida , Dammam , Al Ain + 18 Daugiau Mažiau